Ragnarok online

Alternatyvūs pavadinimai: Ragnarok online

Ragnarok Online - MMORPG žaidimas įdomus su į anime fantastikos žanro stiliaus klientui. Žaidimo pasaulis yra sukurtas Gravity Interactive, kuri jo plėtrai pasiskolino šią idėją iš Pietų Amerikos komiksų rašytojas Lee Myon Jin. Sklypas remiasi Skandinavijos mitų. Istoriniai momentai ekologiškai austi į plėtrą. Ragnarok online pakankamai apgalvota ir subalansuota, o dėka įvairių funkcijų derinys gali lengvai sukurti konkurenciją daug interneto pagrįstas pramogoms. Kas yra nauda? Ši sąsaja yra gana paprasta ir patogu. Maloni muzika lydi visą laiką savo veiksmus. Skaičiai matmenų ženklai, atsekti ranka, šviesus, originalus. Vieta dėka jos 3 D grafika yra realus ir labai gražus. Galimybė pasirinkti vystymosi džiaugsmo net reikliausių vartotojų keliu. Žaidimas yra mokamas 30 klases! Be to, visi jie unikalūs. Daugelis veiksniai prisideda prie nuotaikos pakilimu. Iš tiesų, Ragnarok Online gali būti Prijaukintas ir šviesti augintinio rasti gerų draugų, ir patenkinti šeimos meilę. Nuobodulys yra nežinoma linksmi gyventojai pasakų žemės! Galų gale, jie turėtų ne tik beatodairiškai įdomus, bet ir rimtas verslas!

Norėdami įdiegti klientui, pirmiausia turite užsiregistruoti Ragnarok Online ". Norėdami tai padaryti, užpildykite atitinkamą formą ir nurodyti elektroninį paštą, slaptažodį, kalba Jums patogiu, taip pat pateikti asmeninę informaciją (vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, pašto kodą, miestą, šalį). Tada reikia perrašyti žodžiai, kuriuos matote paveikslėlyje, užsisakysite įdomių naujienų ir pasiūlymų, ir, žinoma, sutinku su Terminai ir Sąlygos ir Privatumo politika projektas. Bus įjungti tik savo sąskaitą, naudojant raidę, kuri bus nusiųsta į nurodytą elektroninio pašto adresą. Atsisiųskite ir žaisti Ragnarok Online, galite, jei sistema atitinka šiuos reikalavimus:

- Operacinė sistema Windows 98SE, ME, 2000, XP;

- CPU Celeron 500 MHz;

- Vaizdo NVIDIA ® GeForce 2 serija, ATI ® Radeon ® 7500 arba "Intel ® i810G;

- Suderinama su DirectX 8. 1 garso;

- RAM 128 MB;

- Laisva vieta kietajame diske 2 GB.

Žinoma, žaisti Ragnarok Online Turite būti informuotas apskritai nei konfliktai, kurios pažeidžia su pastovaus srauto gyvenime. Kuris vėl negali skirstyti žmones, dievus ir demonus, kai pastarasis bus sudarytas už tūkstantį metų paliaubas? Faktas, kad nedideli susirėmimai prasidėjo nuo noro surinkti kuo daugiau fragmentus akmens Ymir. Pasak legendos, šie fragmentai gali užkirsti kelią širdies milžinišką kritimą magišką barjerą išlaikyti tarp pasaulių pusiausvyra. Ir faktas, kad tai gali atsitikti žemyne ​​nurodyti dažno Midgard žemės drebėjimo ir cunamio. Kiekvienas nori gauti prieš konkurentus ir surinkti kuo daugiau daleles vertingas artefaktas. Ramus rūpesčių gyvenimas vėl praeityje. Nors tai dar turi būti taikomos aistros nuotykių?

Pradėtas žaisti žaidimą Ragnarok Online naujokas, jums pumpuojamas ir tampa vis labiau matoma figūra. Kelias plėtros priklauso nuo pasirinktos profesijos. Profesijų pirmojo lygio - jis kardu, Mage, Archer, prekybininkų, Thief, patarnautojas. Antrasis lygis profesinio tobulėjimo už Swordsman, pavyzdžiui, riteris ir kryžiuočių už Magas - Magas ir šalavijas vagis - Assassin ir nesąžiningi. Na ir atitinkamai perkelti į trečią lygį, tampa profesorius Sage, Rogue - Stalker ir tt

Reikėtų pažymėti, kad Ragnarok Online žaidimai reikalauja stebės pokyčius tiek pagrindinį, tiek profesinis lygis. Profesionalas - tai dabartinis simbolių klases. Pagrindinio poveikio gerinant šiuos pradinius požymius plėtra: stiprumas, vikrumas, ištvermė, protas, įgūdžių ir sėkmės. Jūs sau platinti taškų tarp šių parametrų. Laikui bėgant, herojus įgyja naujų įgūdžių, ieškoti naudingų burtai įvairovė, todėl jaučiasi labiau pasitikintys.

Kai jūs einate, blogio monstras ir siekia nutraukti planus. Bet tai ne jums, galės sunaikinti šias kliūtis savo kelyje? Be to, galite pasirinkti tarp jų augintinį, neįdomų ir ugdyti savaip, kad galiausiai jis visada po ant kulnų ir padėjo kritiniais momentais.

Ragnarok Online "siūlo nemokamai ištirti didelę teritoriją. Jūs aplankysite miestų, tokių kaip Aldebaran, Payon, Prontera ir Geffen. Nėra tiksliai kur, bet kažkur gyvena su savo sutuoktiniu. Kelionė į skirtingose ​​vietose, jūs turite manyti, kad ilgai lauktas susitikimas įvyks. Jums bus malonu žaisti didelių vestuvių, eikite į kurorto ir tada turėti vaikų. Dabar jūs niekada pozhaluetes vienatvę!

Tai neįmanoma, jau nekalbant apie "karas dėl Imperium". Tai yra kažkas, puiku! Tačiau, norint dalyvauti jų turėtų prisijungti prie gildijos. Kartu jums prisijungti, kad kontrolės spynos mūšį. Po pergalės premijas platinami sąžiningai, todėl niekas įžeidė.

Ragnarok žaidimas laukia jūsų! Sveiki atvykę į vėsioje pasaulyje, kuriame yra išsibarsčiusios erzinančių problemų monotonija kasdienio gyvenimo! Sėkmės!

 

Žaisti pat