Red Dead Redemption 2

Alternatyvūs pavadinimai: RDR2

Red Dead Redemption 2 (RDR2): Laukinių Vakarų gyvenimas.

aš nesugebėjau susidoroti su dulkėmis po „Red Dead Redemption“ nuotykių, kai „Red Dead Redemption 2“ atėjo ant kulnų. Tačiau, nors „Rockstar Studios“ kompanijos kūrėjas kruopščiai saugo informaciją, susijusią su sklypo ir kitų žaidimų subtilybėmis, žaidėjai ir žurnalistai kartais sugeba ją šiek tiek surinkti. Tyrimo dėka tapo žinoma, kad Vakarų žmogus iš pašalietės yra preliudas, arba kaip sako Red Dead Redemption prequel. Tokia išvada buvo padaryta, kai autoriai minėjo, kad jie dirba Johno Marstono judesių mechanikoje, kuris, kaip žinome, pasiliko su pasauliu.

Echo praeityje

Jei prisiminsite, paskutinėje dalyje Jonas atsisakė savo karjeros, kaip bandos, ir perėjo į įstatymo pusę. Greičiau jis buvo priverstas tai daryti. Nepriklausomai nuo to, ką galėtumėte pasakyti, tačiau šeima yra galingas spaudimo įrankis, jei kvalifikuotas rankas jį valdo. Norėdami grįžti į normalų gyvenimą, jo žmona ir sūnus, herojus turi padėti viešosioms tarnyboms sugauti savo buvusius bendrininkus. Norėdami pagauti Billą Williamsoną, Javierą Esquella ir olandą, Marstonas skuba visame Vakaruose ir kerta sieną su Meksika ir netgi patenka į Abraomo Reyeso komandą, padedant sukilėliams.

But net ir tuomet, kai buvę draugai yra biuro agentų rankose, kur dabar buvo įtrauktas herojus, jam nebuvo suteikta pažadėta laisvė. Vis dar yra pavojingiausias „Golandets“. Kai Jonas jį nuvažiavo į kalnus, bet jis tiesiog šoktelėjo, nusižudė ir tuo pačiu metu suteikė jam laisvę. Grįžęs į šeimą, ne ilgai Marstonas patiko idilą. Kai ūkį užpuolė biuro atstovų armija, o herojus vėl turėjo kovoti. Jo žmona ir sūnus stebuklingai sugebėjo pabėgti ir pasislėpti nuo raiderių, bet Jonas pats miršta, nes buvo per daug užpuolikų.

Šių įvykių atsiskleidė 1911 m., O kitas rėmas žaidė 1914 m., Kai Jono suaugęs sūnus Džekas, tėvų kape, įžadė atleisti savo mirtį. Taigi, yra naujas simbolis, sekantis Edgaro Rosso pėdomis, norėdamas jį įveikti Meksikoje ir nužudyti dvikovoje. Dabar jis taip pat yra uždraustas, ir būtų teisinga manyti, kad Red Dead Redemption 2 dabar turi būti žaidžiamas jo vardu, bet ne. Jei John Marston vėl pasirodys rėme, tai reiškia, kad šis žaislas pasakoja istoriją, kurioje herojus yra ne tik gyvas ir gerai, bet dar neturėjo laiko keisti savo prioritetų. Taigi, jei atsisiųsite Red Dead Redemption 2, turėsite dalyvauti su juo savo gangsterių nuotykiuose, kol istorijos takas sukels lemtingą momentą.

Kai dar žinoma

žaidėjų galės pasirinkti režimus:

  • Download
  • Multiplayer

A taip pat platformos:

  • PlayStation 4
  • Xbox One

Who tikimasi, kad šiame sąraše kompiuteriai bus nusivylę. Net ir ankstesniame žaidime ši funkcija nebuvo įgyvendinta. Nors „Red Dead Redemption 2“ žaidėjai nuolat prašo žaidimo PC, kūrėjai sąžiningai sako, kad jie mažai domisi tuo, ko kiti nori iš jų.

Nėra abejonių, kad „Red Dead Redemption 2“ (RDR2) naudotojai turės turtingą ginklų pasirinkimą, o ne mažiau nei buvęs arsenalas, suskirstytas į grupes. Bus lazeriai, peiliai, revolveriai, įvairių rūšių šautuvai, šautuvai, žibintuvėliai. Nėra jokių persekiojimų, šaudymų, duelų ir misijų, skirtų bendrai ar atskirai vykdyti visur. Atidarius didžiulį atvirą pasaulį, jis ištirs. Jūs susitiksite su naujais ir pažįstamais veidais, gausite trofėjų, užpildysite įdomius uždavinius. Laukinėje Vakaruose ji vis dar yra pavojinga, todėl saugokitės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos