Resident Evil: Revelations

Alternatyvūs pavadinimai: Resident Evil: Revelations, Resident Evil: Revelations Resident Evil

Žaidimo Resident Evil: Revelations - Japonijos vaizdo žaidimų ir nešiojamų konsolės "Nintendo 3DS, yra žanrų veiksmo-nuotykių ir siaubo mišinys. Projektas buvo sukurtas Capcom ir yra aštuntas žaidimas pagrindinės serijos. Žaidimo sujungia pirmą ir ketvirtą. Pokyčiai vyksta laive. Ieškant Chris Redfield, kuris paskutinį kartą buvo aptiktas GPS sistemos apleistame kruizinio laivo siunčiami Jill Valentine ir jos partnerį BSAA, Parker Luciani. Jie bus ištirti apleistą laivą, nepaisant to, kad yra visų pavojų rūšių tykoti. Be to, kad iš visų pusių apsupta priešų, vaikinai atsitiktinai atrasti viruso T-Abyss. Bet kas atsitinka, šiuo metu su savimi Chris? Prasibrovęs pro su Jessica Sherawat (nauja agentas BSAA) kalnuose sukrėtė jo bendražygiai rasti - priešais juos teroristinė organizacija būstinės Veltro. Žinoma, dabar jie turi užkirsti kelią siaubą, nepaisant to, kad monstrai išgyventi bus labai sunku. Tie, kurie bus Resident Evil: Revelations turės žaisti rinkti visą savo jėgą atlikti seriją parengė už bandymus. Kaip pirmą vieną didelį vietą, jūs pastebėsite, kad ne visos durys yra pasirengusi atverti tiesiai priešais jus. Gameplay apima atlikti tam tikrus veiksmus, kurie padės atvirą prieigą prie naujų sričių žemėlapyje. Tam reikės ieškoti prieigos kortelės, raktai, plyšių komutatorių, spręsti galvosūkius. Eiti į jį! Nuo šiol jūsų vakarai nebėra ištižęs!

Norėdami patekti į žaidimo prieš jums reikia atsisiųsti Resident Evil: Revelations. Laikas, šis procesas neužima daug, ir gana protingi sistemos reikalavimai, kad visos problemos, jums neturėtų kilti. Kai paleisti žaidimą prieš jus visose savo didybės atgyja Resident Evil: Revelations vaizdo. Kadangi jūs turite turėjo reikalų su versija su pagerinta grafika (išleistas Geg 2013 garbę. platformų "Xbox 360, PlayStation 3, Wii U ir PC), jūs neturite būti nusivylę. Viskas gana realus, taip pasinerti į žaidimo atmosferą gali akimirksniu.

Taigi, jums bus ne tik pakabinti ant vietos, bet ir atremti daug monstrų. Tai košmaras tęsiasi neribotą laiką, nes skirtingų būtybių lipti iš ventiliacijos vamzdžių išbristi iš tamsos staiga užpuolė ir negailestingas kaip pati mirtis. Be problemų niekada ateina vienas. Dažniausiai monstrai pulti į grupes, ir jūs turite ginti nuo dviejų ar trijų asmenų vienu metu. Per mūšį, turime nepamiršti, kad silpniausia vieta bet pabaisa - vadovas. Na, šaudymo tam tikrą garbę savo kūną, jūs galite pasiekti lėtėjimo poveikį. Kad būtų aiškiau, ką varžovai turės kovoti, mes suteikiame keletas pavyzdžių. Dauguma turi susitikti su mutavusių vyrų gyventojų laivo - išskyrų (skysčio). Tai oponentų grupė turi daug veislių: Standartinis, letena, Atleta, Trikampio. Ne mažiau pavojinga mutantas mergina - vandenynas skaidres, kad staiga iššokti iš vandens. Griebtuvai ir kiti parazitai: Fenris - užsikrėtę vilkas Goby - liftui mutacijos žuvų Skarmiglion - didelis padaras, kuris yra naudojamas sukurti DNR ryklys Farfarello - pagerinti naudojant virusas «t-Abyss» medžiotoją, kuris gali tapti nematoma ir daugelis kitų. Nekainuos žaidimas Resident Evil: Revelations ir be viršininkų. Jūs susitikti su įvairių monstrų. Pavyzdžiui, Scagdead, Draghignazzo, Malacoda ir tt ir tt Tuo galutinis bosas buvo perdėtas ranką ir širdį, esantis krūtinės. Pergalės jį, jūs galite pagaliau kvėpavimą.

Jei jau nusprendė, Resident Evil: Revelations atsisiųsti ir vykdyti savo planus, jums reikia galvoti apie tai, kaip norite kontroliuoti savo charakterį. Jie yra daug: ir Jill Valentine Parkeris Luciani ir Chris Redfield ir Jessica Sherawat Keith Lumley ir Quint Ketcham ir kt. Ir kiekvienas turi savo ypatybes - yra ir privalumų, ir trūkumų. Vienas iš pagrindinių skirtumų tarp personažų - herojai pirmenybė tam tikrų ginklų. Po Resident Evil: Revelations ginklas turi didelę įtaką mūšių rezultatus. Nurodykite charakterį, jūs taip gauti prieigą prie kai mirtinai gudrybės arsenalą. Paprastai, jūs turite suprasti vieną taisyklę: nieko ateina savaime. Pirmosios pagalbos rinkiniai ir papildomus bonusus turi atrodyti ir nuolat papildyti amuniciją atrastą krepšiai šaudmenų. Beje, šiame žaidime yra vienas Gizmo, kad jums patinka - tai skaitytuvas «Genesis». Su jo pagalba jūs ištirti priešo likučius ir gauti papildomų rinkiniai. Na, sveikiname su tamsiais koridoriais! Rankų drąsos ir eiti į susitikimą nuotykių!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos