Runes of Magic

Alternatyvūs pavadinimai: Runes of Magic

Norite originalaus fantazija? Nori žaisti nemokamai ir internete? Norite naujų lustai charakterio vystymąsi? Tada eikite į "Land nevilties" - naršyklės pagrindu multiplayer Vaidmenų žaidimas, geriau žinomas kaip Runes of Magic internete. Čia rasite modernią 3D grafika, įdomus sklypas su daugybe svečių, ir, žinoma, didelio masto mūšiai dėl grotuvo formatu vs Player.

Žaisti žaidimą Runes of Magic internete, jums reikės atsisiųsti (ofsayta) ir įdiegti žaidimą klientas (programa paleisti žaidimą iš kompiuterio). Minimalus sistemos reikalavimai PC taip: Procesorius: AMD 2500 (arba "Intel Pentium 4") 2. 0GHz, 1 GIG RAM, vaizdo plokštė NVIDIA GeForce 5700 128MB (arba ATI Radeon 9600 ir panašiai), 10 GB laisvos vietos standžiajame diske. Aš vis dar reikia įdiegti ar atnaujinti DirectX 9. 0c. Online žaidimai Runes of Magic yra remiama bet kokia naršykle.

Dabar sukurkite paskyrą. Prisijunkite žaidimo Runes of Magic yra atliekama naršyklėje oficialioje svetainėje. Spustelėkite "Pradėti žaisti", o pabaigoje, pasirinkite "eiti į registracijos puslapį." Jūs gausite formą, užpildykite ją ir paspauskite "Sign Up Runes of Magic». Formą, jums reikės nurodyti vartotojo vardą (slapyvardį) ir forumo pavadinimas, adresas srovė paštas slaptažodis. Tuo paprasto aritmetinio pabaigoje patikrinti ir priimti žaidimo taisykles. Štai ir viskas, kad reikės Runes of Magic registracija internetu.

Tada pereikite prie simbolio kūrimo. Lenktynės viename žaidime - tai žmonės. Tačiau yra aštuonios klasės simbolių: kariai, Skautai, Rogues, Mages, kunigai, riteriai, globėjai ir Druidas. Na, pasirinkti, su kuo norite žaisti žaidimą internetu Runes of Magic. Kariai - kvalifikuoti meistrai mūšis turintys gniuždymo jėgos ataka. Skautai - medžiotojai ir sekimo, meistriškas lanko ir arbaletas. Rogues - akrobatų ir ventiliatoriai streikuoti atgal, jų pagrindinis ginklas durklą ir greitį. Magee - išminčiai ir advokatai, jų ginklai - magija burtai, mesti ugnį ir žaibą. Kunigai - tarpininkai tarp vyrų ir dievų, ir net turi stebuklingų magiškų galių, gali atkurti sveikatą ir grįžti į gyvenimą. Riteriai - galingiausias klasės, jie dėvėti sunkiųjų šarvų ir lengvai valdomi bet kokio ginklo. Sargai - jie yra vienas su gamta, nenugalimas vartų ir turi papildomą ginklą prieš priešą, savo augintinius. Druidas - išminčių ir gydytojai, pavergti priešą su savo burtais. Svarbiausia yra tai, kad jums tiksliai žinoti naudinga, tai yra pasiekti 10 lygį, galite pasirinkti papildomą klasės herojus, kad čia turi dvejopą klasių sistemą. Be to, jei norite, galite pakeisti klasių vietas.

Runes of Magic internete žaidimas, kuriame visi simboliai turi bendrą bruožą - jėga, judrumas, ištvermės, intelektas ir išmintis. Ginklų, kuriuos galės žaisti Runes of Magic yra viena ranka kardai, durklai, kalnas, viena ranka kirviai, vėzdai, dvirankės kardai, lazdos, kirviai ir kūjai, lankai ir arbaletai ir mesti ginklus.

Be to, žaisti Runes of Magic, ty judėti žaidimo žemėlapyje, jums reikia runas - specialus akmenys kurie gali būti įterpti į objektus ir gauti specialių gebėjimų įvairovė.

Žaidimas turi profesiją, šios priemonės būtų taikomos. Būdamas amatininkas yra tokia pat svarbi kaip karys - tik būdas uždirbti aukso ir įvairinti jų šaudmenų.

Bet, žinoma, svarbiausia, kas traukia žaidimo Runes of Magic Online - yra labai platus ir įspūdingas kovų į PVP (Player versus Player) formatu. Įvairių klasių ir ginklais, taip pat kariniai gebėjimai teikti šiuos simbolius kovoja unikalią atmosferą mūšis, kurį mes esame tikri, jums nebus jaučiamas iki šiol.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos