S4 lyga

Alternatyvūs pavadinimai: S4 C4,

Online žaidimai S4 League-yra šauliai ir spalvingas anime grafika derinys. Taigi, manau, kad kai Jūs patirsite neįprastą šaulys su nuostabiu įspūdingų grafika, šis žaidimas nebus palikti jus abejingai.

Jūs turėsite prieigą prie visų serverių pasaulyje, o tai reiškia, kad jūs galėsite kovoti su savo nuožiūra su žaidėjais iš įvairių pasaulio dalių.

S4 League suteikia galimybę sukurti savo unikalų charakterį. Yra žaidimų parduotuvė, diapazone, yra šimtai įdomių dalykų ir drabužiai, ginklai ir priedai. Jūs taip pat galite įsigyti variantų šukuosena ir veido išraiškos įvairovė rinktis tarp vyrų ir moterų charakterio - sukurti unikalų pobūdį yra labai paprasta. Nors tai bus kvalifikacijos suaugusiųjų stiliaus šaudyklė ar mielas anime personažas S4 League įmanoma.

Kai ekipiruesh savo charakterį, galite dalyvauti rungtynėse.

Šiame žaidime galite pasirinkti kombinuotą režimą, kurį norite žaisti. Čia mes manome režimo Touchdown, kur jums reikės įrodyti savo kovos ir šaudymo įgūdžius, jūsų pagrindinis uždavinys bus įvaldyti kamuolį ir grąžinti jį į priešininko vartus. Arba, pavyzdžiui, negailestingas ir kvapą režimas Deathmatch, kur nužudyti žaidėjų jums reikia parodyti savo strateginius ir kovinius įgūdžius.

Chaser režimas tam tikrą laiką turite pasislėpti ir pabėgti nuo savo persekiotojų. Aš jus perspėti, kad tai nėra lengva, ypač, kai jūs Siekti Reaper pats. Bet jei norite klasikinis šaulys, S4 League siūlo Jums arkadoje, ten galėsite pademonstruoti savo įgūdžius kovoje su robotais, kurie naikina viską savo kelyje. Čia jums teks keliauti 3D matavimo, jo būdas pasiekti tūkstančius oponentų ir juos sunaikinti. Be to, jums bus reikalaujama iš didžiųjų refleksas įgūdžių ir Itin strateginių idėjų.

Prisijunkite žaidimo S4 League duos jums galimybę pasinerti į šauliai ir anime pasaulyje, plius kai įėjimas į žaidimą gausite pradedantiesiems rinkinį, kuriame bus nurodyta: pusautomačiu mokymo ir plazmos kardas, du įgūdžių, didinančių gyvenimo pasiūlą 15 ir iki 30 vienetų, taip pat paprastų kelnės su švarku.

S4League sukūrė judesio grafikos anime - kai jums bus paleisti, šokinėti, šaudyti ir skristi jūsų charakteris atrodo awesome! Tiesiog kaip iš populiariausių komiksų personažai. Naujausi stiliaus grafika suteiks Jums kokybiškas pervežimų bei nepriekaištingos pobūdžio scenų, net jei jūs vis dar naujokas, ir tai jūsų pirmieji žingsniai S4 League.

Vienas iš įdomių funkcijų yra ta, kad S4 League žaisti bet kuriame kompiuteryje su video.

Siekdama geriausio grotuvas turite susitikti su tūkstančiais profesionalių žaidėjų ir pateisinti savo pavadinimą pavadinimu.

Prisijungti S4 League, įstoti į klaną ir tapo numeris vienas tarp daugelio anime žaidimų ir šauliai!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos