Šventas

Alternatyvūs pavadinimai: Šventas

Sakralinės - fantazijos kompiuterio vaidmenų žaidimas RPG žanro. Vokiečių kurių gamintojas Ascaron, atgaivinti žaidimų Šventas serija, išversta iš tamsos princas. Žaidimas yra įdomus ir jaudinantis. Jūs neturite daug apkrauti arba sukurti visą grandinę strateginių kovose. Jis yra saugus keliauti ir užbaigti Quest.

Kaip baigsite skaityti šį žaidimą apžvalgą, mes rekomenduojame jums peržiūrėti šventuosius vaizdo ir zrzutek. Ir tada galite atsisiųsti žaidimą Sacred svetainę.

Šventasis žaidimas suteikia jums galimybę tyrinėti grožinės literatūros pasaulį. Jums žaisti žemyne, Ankara, Šventąjį visatoje.

Sekantis turite dėl siūlomų variantų pobūdžio pasirinkimas:

• Gladiator;

• Mūšis Mage;

• Miško elfas;

• Tamsiai Elf;

• Serefima;

• Vampiressa.

Gladiator - Melee kovose geriausia. Susidoroja su bet ginklas natūra.

Mūšis Mage - pagrindinis ginklas magijos, bet taip pat gerai mokėti kardai, kalnas, štabų ir tt ir tt Patarti pradedantiesiems nesirinkti jį. Ar ginklą, kad jis naudoja tik.

Miško elfas - gera pradedantiesiems. Tai atvaizduoja tik kovojant dideliais atstumais. Naudokite magija elfai, ir tik geriausią arti fotografuoti su lankas ir arbaletas.

Knight - melee kovotojas. Naudoja tamsių elfų ir nuodų galią. Labai įdomus ir galingas simbolis. Turi ginklus tik savo reikmėms.

Serefima - įpėdinis mistinio angelas. Naudoja dangaus magija ir gerą komandą kardai, Šaudymas iš lanko.

Vampiressa - du viename. Dienos metu - galingas karys, ir naktį - stiprus vampyras. Linksmas personažas.

Kas į žaidimą Šventas Jūs žaisti tik jūsų pasirinkimas. Laikui bėgant, kiekvienas personažas gali pabandyti.

Žaidimas Prince Of Darkness suteikia pradžių tam tikrų įgūdžių savo simbolių. Per žaidimą, kėlimo lygį, jūs galite atnaujinti įgūdžius. Taip pat veiklos rezultatų lygis jūsų charakterį įtakoja vertės rinkinį tipines charakteristikas. Tokie kaip stiprybės, ištvermės, vikrumo, fizinės regeneracijai, psichikos regeneracijos ir charizma.

Šventasis kompiuterinis žaidimas yra suskirstyta į lygius sunkumų, kurie turi vardus brangiųjų metalų kiekis: bronzos, sidabro, aukso, platinos ir niobio. Ir Ankara žemyno žemėlapis padalintas į dalis - regionuose. Taigi, jums yra pateikiamos su dideliu erdves jūsų vadinamosios pėsčiomis.

Žaidimas yra vadinamas Šventojo Prince of Darkness yra ne veltui. Pasirodo, kad žaidimo turi priešistorę. Ir kaip visada, čia ateina su blogio ketinimų herojai, tada išversti savo ketinimus. Turėkite už jį nubausti. Tremtyje, jis įgyja jėgų ir vėl eina į pasaulį išspręsti blogio. Mes kalbame apie shaddara.

Jūsų charakteris turi dėti visas pastangas, kad užduotis.

Įsitikinę, kad žaidimas Sakralinės jau suintrigavo. Nėra nieko smagiau nei klajojo su spalvinga pasaulio platybės. Po grafiką čia geros kokybės, visos kortos dirbo. Ir muzika gerai parinkti, ne tik neturi atitraukti nuo paties žaidimo.

Gali tęsti. Sėkmingas tu žaidi!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos