Šukės iš svajonių

Alternatyvūs pavadinimai: Šukės iš svajonių

Šukės iš svajonių lankosi - tai nemokama naršyklė internetinis vaidmenų žaidimas, pagaminti naudojant blykstę. Žaidimas reikalauja Nr atsisiųsti klientas, tačiau suteikti ir patobulinti žaidimai spalvingai dekoruoti, buvo sukurtas kliento programą, kuri, jei reikia, galima atsisiųsti.

Iš šukių svajonių internetinis žaidimas jums pasinerti į tamsų ir baisu virtualiame pasaulyje, susiformavo po niokojančių visuotinės katastrofos, jei tarp abiejų pusių, kurie vadinami imperijos ir Heath, konfrontacija tarp kurių amžina neapykanta ir priešiškumas.

Norėdamas patekti į šį pasaulį, jūs turite būti registruotas pradžių žaidimo fragmentai sapnų. Jums reikės įvesti savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį priimti registravimo sąlygų.

Po registracijos šukių į svajonių, galite patekti į žaidimą, kai esate raginami praeiti pirmąjį vairuotojo darbą, bus pristatyti jums į žaidimą ir sąsaja pagrindai. Šis skelbimas suteikia ne tik praktinių įgūdžių, bet ir pakankamą kiekį patirties.

Šukės apie Dreams internetinis žaidimas siūlo jums pasirinkti simbolių klasę svogo. Juos į šį žaidimą, tik keturi iš kiekvienos iš kariaujančių šalių (4 klases imperijos ir už 4 laipsnio Wasteland): Warrior, Thief, Priest, Mage ir.

Play Game šukių į svajonių internete, galite nemokamai iki dešimt lygių pakeisti savo klasę akademijos (Village of Mist). Po dešimties lygmeniu, A klasės kaita, turėsite sumokėti tam tikrą sumą.

Taigi, kai jūs jau esate susipažinę tiriamųjų svajonių Shards internete ir pasiekė antrąjį lygį, galite gauti į migloje, kur jis jau paruoštas jums daug darbo vietų kaime. Čia galite pasiūlyti savo paslaugas nuotykių medžiotojas, Kalvis, šešėliai simbolių, žvejai, innkeepers ir ministru Dorion. Be to, jūs taip pat susitiks su Sage ukoma, senų Miner ir senosios Caspar, kuris gyvena priemiestyje. Sėkmingai įgyvendinti savo užduotis duos jums galimybę priartėti prie perėjimo į kitą lygį!

Tuo penktą lygį, jūs gausite savo pirmuosius taškus, kurie gali būti paskirstytas tarp parametrų. Keičiant šiuos parametrus, turite turėti įtakos šių charakteristikų pobūdžio:

Galia - tai galia pataikyti Melee ir bendra talpa pobūdžio;

Judrumas - tikimybė ir Dodge tikimybė perduoti Žaidėjo kritinio smūgio;

Statybos - poveikį bendram sveikatos ir ištvermės;

Rezultatas - galimybę hitu vartų (visiems žaidėjams) ir svyravo (už lankai ir kai burtai)

Sėkmės - tai ypatingos svarbos streiko tikimybė ir padidina gauti monstras / komodos gamybos galimybių;

Sumanumas - tai bendra suma mana pobūdžio.

Visi šukių į svajonių internetinis žaidimas Quest duos jums ne tik tvirtą kiekį patirties ir pinigų, bet taip pat daug dalykų, kurie palengvina tolesnį Praėjimas įvairovę pasiūlė.

Šukių slinktis Svajonių bus labai įdomu, nes tuo metu, jeigu keturiasdešimt charakterio lygį.

Žaisti žaidimą internetu šukių į svajonių, jums reikės eiti į kalėjimą - tai vietos, kuriose yra labai rimti monstrai, nugalėti, kad jums gauti kompensaciją turtingo kasybos ir apdovanojimų už darbą formos.

Iš šukių į svajonių žaisti siūlomi keli variantai Požemiuose

Požemiai dėl vienu važiavimu - skirta vieno žaidėjo, tačiau ji turėtų būti pažymėta, kad kovoja sunkiau kovų ant paviršiaus. Čia Monstrai stipresnis, jie dažnai turi unikalius gebėjimus ir išpuolių grupes.

Grupė požemius (neskirti bėgant vieni) - jums reikia surinkti žaidėjų norimo lygio grupę, rankų ant potions ir maisto įvairovę, ir tada jūs galite eiti į nuotykius.

Play Shards iš svajonių, simbolis, kuris turi tam tikrą rubinus, gali sukurti klaną, tačiau tai gali būti tik tie, kurie yra priskiriami vienai iš pusių (ampyro arba wasteland). Turėkite omenyje, kad klanas imtis kita vertus grotuvas neįmanoma, taip pat pakeisti savo kryptį, o klano. Tai galima padaryti tik po klano spaudai.

Pasibaigus persvarstymo išvados, aš tai sakau: žaidimas yra vertas dėmesio ir šukių svajonių registracijos leis jums pasinerti į šią fantazijos pasaulį!