Shogun: Total War "

Alternatyvūs pavadinimai: Shogun: Total War "

Shogun: Total War - ėjimais pagrįstas kompiuterinį žaidimą, su globalios strategijos. Būtent ši pirmoji laida žaidimai, inicijuotos dėl populiarios žaidimų serijos Total War plėtrai. Kompanija sukūrė ir išleido žaidimą įmonę jau investavo į žaidimą ir visų jėgų sielos nei norima jo pripažinimas. Žaidimas Shogun: Total War "atitiko jų lūkesčius, nes šiuo metu jis turi daug vartotojų ir gerbėjų. Jūs galite tapti vienu iš jų, ir jums nereikės gailėtis.

Skaitydami šią apžvalgą ir žiūri žaidimą Shogun: Total War "vaizdo ir išnagrinėjo zrzutek, galite aplankyti svetainę ir žaisti Shogun: Total War" atsisiųsti. Čia galite į pagalbą ateis programa jūsų kompiuteryje.

Žaidimas Shogun : Iš viso karas žaisti reiškia savo taktines kovas realiu laiku. o jūs vykdote vieną iš didžiausių klanų feodalinėje Japonijoje. Žaidimų įvykiai rutuliotis Sengoku-Jidai, kuri priklauso nuo 1530 pradžios. Jūsų tikslas šiame žaidime - kontroliuoti klaną atlikdami kovines operacijas pasiekti Shogun titulą.

Kiekvienas klanas užima didelę dalį iš Japonijos valstybės teritorijoje, kurios tuo metu turi pagal atskyrimo ir gretimų Ostrava grėsmę.

Žaidime savo pasirinkimą šių septynių klanus: Shimazu, Mori, Oda, Imagawa Takeda, Hojo, Uesugi.

Taip pat į žaidimą Shogun : Iš viso karas pateikti šie ženklai gali atlikti slaptas operacijas strateginio žemėlapyje. Jie vadinami vaistai, jie yra:

  • Pasiuntinys;
  • Shinobi;
  • Ninja;
  • Geiša;
  • Kunigas - katalikai.

Pasiuntinys - be pasipriešinimo gali pereiti per priešo teritoriją. Atsakingas už diplomatinių santykių tarp klanų. Silpnas prieš Ninjas ir Geishas.

Shinobi - tai šnipas. Lengvai pereina priešų ir reljefo ataskaitų judėjimo armijose ir visų nelaimingų atsitikimų. Silpnas prieš Ninjas ir Geishas. Gali būti įvykdytas.

Ninja - tai Assassin natūra. Jo tikslas yra daugiausia aukštojo gretas. Pažeidžiami kitų Ninjas ir Geishas. Gali būti vykdomi, jeigu į priešo teritoriją. Jei darbas nėra automatiškai mirti.

Geiša - profesionalus žudikas. Sujungia sugebėjimus ir Shinobi Ninja. Net jei ne ieškojimas, ji vis dar nėra matoma, o ne mirti. Silpnas prieš Ninja ir geišos. Tačiau tuo atveju, nindzyay turi galimybę išgyventi, o ne iš Geiša smūgių.

Kunigas - katalikų - sumažina priešo teritorijoje provincijų lojalumą. Nors jį didinti jos teritorijoje. Gali turėti įtakos Ninja arba Geiša.

Su šių herojų pagalba galima pasiekti savo tikslus greičiau.

Žaidimų Total War "Siogūnas pateikti geros kokybės grafika, neįmanoma su geriausios kokybės detalių. Muzika, kuri yra ne mažiau svarbu gameplay, taip pat turi gerą formą.

Galite atsisiųsti Total War Shogun, o ne eikvoti laiką ir vadovauti kariuomenei pradėti pripažinimo savo klano mūšį. Ir nepamirškite pasikonsultuoti žaidimą Shogun: Total War draugų.

Sėkmės žaidimo!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos