Silent Hunter 5

Alternatyvūs pavadinimai: Silent Hunter 5

Sistemos reikalavimai:

Procesorius: "Intel Core 2 Duo" 3. 0G GHz

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Diske: 10 GB

Silent Hunter 5 - simuliatorius jūrų mūšio, kur žaidėjas gauna galimybę pajusti kaip kapitonas povandeninio kovinio laivo. Penktoji dalis garsaus serija, pavadinta "Silent Hunter 5 garsėja kaip ir jos pirmtakė, visų trijų pagrindinių dalių - iš visiškai atkurta remiantis realiomis mėginių Vokietijos povandeninių laivų laivyną, plačiausia atsižvelgiant į veiksmų mastą, taip pat visu svoriu geypleya būdingos tik nekilnojamojo simuliatorius pagrindo buvimas. Žaidimas "Silent Hunter 5 atsižvelgia į visus galimus veiksnius, kurie buvo reikalingi kapitonas povandeninis Antrojo pasaulinio karo metu. Dauguma laiko, jums bus išleisti nuskaitymo povandeninį gelmes ieškoti potencialaus priešo ir pabandyti ieškoti ant paviršiaus karo priešo laivyno, todėl greitai torpedų ataka padėkite jį ant dugno.

Pasivaikščiojimas skyrių

Žaidimas Silent Hunter 5 turi galimybę asmeniškai stebėti savo įgulos veiksmus. Ši galimybė buvo prieinama, pradedant trečiąja dalimi, tačiau ne visi savo povandeninis laivas kampai buvo galima peržiūrėti. Dabar jūs esate kapitono vaidmuo gali vaikščioti save per laivo skyrių ir pamatyti save savo įgulos dvasią, kaip jie pasirengę artėjančią ataką, jei nėra nuovargio ar nepasitenkinimo. Žaidimas "Silent Hunter 5 leis net mažų surengti dialogą su komandos nariais, kur galima išmokti lengvai pokalbį apie žmonos jūreivių sveikatą, raidės iš mylimo žmogaus, ir taip ir tt Bet tai nėra iš svarbiausių pramogų žaidimą ir visas laivas gali praeiti nuo pailgojo kambarį uodegos gali būti porą minučių, ir temos bendravimui su jūreivių ir karininkų greitai pradėsite nerimauti, todėl dėmesys stovi tiesiai ant laivo valdymą ir atlikti savo komandą Laivyno problemų.

Suderinamumas

Silent Hunter 5 atliks svarbų vaidmenį ne tik santykius, kaip komanda, bet ir asmenines savybes kiekvienas įgulos narių. Silent Hunter 5 žaidimas suteikia jums galimybę pateikti užsakymus tiesiai į kiekvieno komandos nario, o taip pat peržiūrėti sąrašą specialiame rinkinyje stipriąsias kiekvieno iš pareigūnų ir vyrams. Buriuotojai torpedų skyrių krausis greičiau, greičiau atlikti manevrus mechanika ir akustika ne didesniu atstumu, galima atpažinti potencialų tikslą. Dėl šių savybių vystymas reikės atlikti specialius akinius, kad Begarsis medžiotojas 5 bus apdovanota už sėkmingai vykdyti savo pareigas kaip kapitono veiksmų ir vykdyti užduotis misijos.

Sklypo

Tema prasidės akcija už jus 1939 rugsėjo vieną dieną po Antrojo pasaulinio karo pradžioje. Pagrindinis herojus istorija bus leitenantas Oskaras Entvikler. Pirma misija žaidimas bus jums prologas, mokymas ir ankstyvųjų karo dienomis didelis povandeninis konfrontacijos istorija. Kitas tikitės peštynių dienomis povandeninis kapitonas Vokietijos laivyne, kur bus atlikti kovinius patruliai pulti konvojus su prietaisų atsispirti povandeniniai laivai sąjungininkų. Be įvairių žaidimų nustatymus, kur galite prijungti sau daug kontrolės galimybes, versti juos iš vadove automatiniu režimu.

 

Žaisti pat