Silkroad online

Alternatyvūs pavadinimai: Šilko kelias naršo

Atstovauti jus online multiplayer Vaidmenų žaidimas, kad nuves jus atgal į senovės Kinijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Europoje dienų. Tai Silkroad Online žaidimai, kur Didysis Šilko kelias yra prijungti interneto tarp Azijos ir Europos pasaulių. Jūs turite galimybę padaryti savo nuotykius prisidėti prie Ritulis Šilko kelias.

Online žaidimai Silkroad reikia atsisiųsti ir įdiegti žaidimą į savo kompiuterį. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

1. Pagrindiniame žaidimo svetainėje, atsisiųsti žaidimų Downloader (3. 2 megabaitų)

2. Tada paleiskite atsisiųstą failą ir atidaryti savo žaidimų centrą.

3. Ten pasirinkite "My Games", kur jūs galite pradėti atsisiųsti žaidimą Silkroad.

4. Po to paleiskite Parsisiųsti failą Parsisiųsti praleisti įdiegti žaidimą. Paleidus žaidimą, jums bus automatiškai prisijungti prie žaidimo serverių.

Siekiant pasinerti į nuotykių silkroad žaidimo pasaulį, jūsų kompiuteris turi atitikti šiuos minimalius reikalavimus:

Procesorius: Pentium 3 800 MHz arba didesnis

Atmintis: 256 MB

Vaizdo dydis: GeForce2 arba ATI 9000

Garsas: DirectX 9 "suderinama. 0c žemėlapis

Kietasis diskas: 4GB ar daugiau

Operacinė sistema: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista.

Toliau, jums turi būti perduota Silkroad paprasta registracija

1. Į "registracija" pagrindiniame žaidimo svetainėje jūs nurodote savo charakterio tipą (prekybininkai, medžiotojas ar vagis)

2. Įveskite naują vardą (vardo, kad jums sužinoti apie žaidimo serverį)

3. Naujas slaptažodis patvirtinimas. Taip pat nurodykite slaptą klausimą (savo motinos mergautinę pavardę, ir tt ) Ir atsakymas, jei pamiršote savo slaptažodį.

4. Elektroninio pašto adresas

Be to, jūs turite patvirtinti, kad sutinkate su žaidimo taisyklėmis. Visi šie duomenys yra siunčiami kaip registracijos prašymu. Po kai kurių jūsų patvirtinimo laišką, kai ateis laikas su nuoroda į jūsų profilį į žaidimą, tada mes galime manyti, kad žaidimas Silkroad registracija baigta.

Šiuo silkroad online žaidimas yra 2 rases: europiečių ir kinų.

Europinę, rasę. Žaisti žaidimą Silkroad internete europinę, rasę galima naudojant šešių simbolių klases: kariai, Mage, burtininkas, Bard, kunigą ir plėšikas. Kiekviena klasė yra unikalus ir turi žaidimo specialias funkcijas. Europos rasė visiškai orientuota į žaidimų grupę, kuri kompensuoja atskirų žaidėjų silpnumu. Kiekvienas grupės klasė turi savo užduotis, kurios atitinka jo sugebėjimus.

Kinijos lenktynes.

Kinijos lenktynes ​​netrukdo atskirus maršrutus ir ginkluotųjų su ginklų įvairovė: kardas, lankas, ietis. Plėtros kvalifikacijos tam tikroje ginklą leidžia Player sujungti jį su kitų rūšių žuvimis, ir sekti unikalus šakos plėtrą. Žaidžia kaip Kinijos lenktynių pobūdžio, galite sukurti savo charakterį vieni, be grupės pagalbos.

Šilko kelias Online žaidimai yra reguliariai atnaujinama ir Silkroad virtualiame pasaulyje keičiasi. Taigi, galbūt naujų rasių, simbolių ir klasių atsiradimas.

Kaip minėta, registracijos metu, bus galima pasirinkti profesiją

Dėl kurių esate kviečiami žaisti Silkroad lygio 20 rengimui. Trys iš jų: Prekybos, Hunter, Rogue.

Prekybininkų. Norėdami žaisti žaidimą internetu Silkroad prekybininkams, gavęs 20 lygis galva pirklių gildijos. Prisijungimas prie gildijos, kai kuriate alias ir naujų drabužių prekybos. Po šios paskolos organizaciniais klausimais: pirkti sunkvežimius, sukurti grupę su kitų ūkio subjektų ir medžiotojai geriau apsaugoti karavanas, pirkti prekes ir vairuoti į kitus miestus už sandorį medžioklės.

Medžiotojas. Medžiotojų užduotis yra apsaugoti karavanai nuo puolančių banditus ir monstras. Už tai jis gauna pardavimo prekybininkams procentą. Jūs galite tapti medžiotoju gavęs 20 lygį, prisijungė Hunter Guild ir organizuotas grupes (karavanas) su prekiautojų ir kitų medžiotojų.

Rogue. Įstojus Guild lygis 20 Outlaw keltis į nuotykių keliais, kur išgyventi jums reikia padaryti, plėšikavo asocijuotas karavanai kuriantis gauja su kitais vagimis. Turėtų būti atsargūs medžiotojai, kurie gauna atlygį už savo galvą.

Silkroad online žaidimas ("Šilko kelias") - Korėjos bendrovė Joymax, kuris dėka savo išorės grožį ir interaktyvumo pasaulio nušluostys nosį daug internetinių žaidimų paties žanro kūrinys. Jūs galite kurti simbolis yra individualiai ir nepriklausomai nuo žaidimo. Kad visi klausimai yra jūsų žaidimo aplinka ir jūsų sprendimai. Registruotis Silkroad jums pasinerti į kelionių senovės pasaulio didmiesčių (Bagdadas, Konstantinopolio, Damaskas), taip pat kitų precedento stebuklingo miesto pasaulyje. Tai nuotykių pasaulis žaidėjai, kurie keliauja iš visoje Azijoje, Amerikoje ir Europoje. Prisijunkite prie jų!

Nuotykiai Pasaulio Silk Road internete laukia Jūsų!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos