SoccerStar

Alternatyvūs pavadinimai: SoccerStar

SoccerStar internetu - nemokamas naršyklinis multiplayer žaidimas sporto žanras, yra suformuluotos humoro stiliumi. Programavimas projektas L39 Studios ir išleido veikia kaip dinamitas. Žaidimo pasaulyje jums neturėtų imtis varginančių vaidmenį treneris, o jūs sau bus paleisti aplink aikštę ir mušti įvarčius, jausmas laisvės ir pergalės džiaugsmą. Jūsų charakteris - pradedantysis žaidėjas, kuris ateityje bus lemta tapti tikra žvaigždė. Jūs tikrai nuves jį į šviesesnę ateitį, tobulinti savo įgūdžius smūgių. Ką galima laimėti daugiau tikslų, greičiau ateis pripažinimą. Pasirinkite vietą ir pirmyn į šlovę!

SoccerStar registracija atveria duris į sportą su visais jo perspektyvas. Sukurti sąskaitą nėra sunku. Jūs turite įvesti į ypatingą formą, pavyzdžiui, informacijos srityje: Žaidėjo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, slaptažodį. Jūs taip pat turite pasirinkti lytį, bet ir įdėti varnelę į bendrųjų sąlygų ir žaidimo taisyklių priėmimo patvirtinime. Beje, per simbolių kūrimo, galite pasirinkti išvaizdą, tada egzistuoja funkcija, kaip pakeisti veidą.

Play SoccerStar viešai visiems norintiems. Apkrova neturi nieko. Sistemos reikalavimai yra mažos, ir todėl neturi jaudintis, kad jei kompiuterio konfigūracija yra pats kietas kokybės. Svarbiausia, kad buvo įdiegta platforma Windows 98/2000/ME/XP, buvo galima viena iš šiuolaikinių naršyklių ir interneto buvo prijungtas.

Taigi, jūs tampate nors ambicingų žaidėjų. Ką konkrečiai tu darysi? Tai priklauso nuo to kokią profesiją pasirinkti iš šių parinkčių: puolėjas, saugas, gynėjas ir vartininkas. Priklauso nuo funkcijų, kad bus jums paskirtų per rungtynes ​​klasėje. Tačiau bet kuriuo atveju teks susidurti su tokiais parametrais, kaip smūgio kryptimi, smūgio kampas, nugara kamuolį ir smūgio jėgą. Gebės tinkamai pristatyti juos - tikime, kad sėkmė Jūsų kišenėje!

Tapti futbolo klubo nariu - tada kartu su savo draugu, kad būtų pasiekti sportinės karjeros aukštumų. Atminkite, kad tik dirbdami kartu, galite laimėti priešininkų komandos. Tai ne sporto rūšis, kur kiekvienas už save. Beje, jei norite, tuo metu galite sukurti savo klubą, jei jums nepatinka, kad dalis vieno iš esamų. Galimas klubui keletas patobulinimų, ty treneris, vadybininkas ir stadiono.

Daug kas priklauso dėl kito atitikmens paruošimo. Įsivažiuoja SoccerStar žaisti tereikia nuolat treniruoti savo herojus. Kiti veiksniai turi įtakos gerovei futbolininkas, taigi ir jo pasitikėjimą. Tai yra drabužiai, kurie gali būti pakeisti per kostyumizatsii ir, žinoma, maistas. Jei galite suvokti gyvenimo sportininkas prasmę, SoccerStar žaidimas bus labai įdomu jums pasinaudoti.

Beje, SoccerStar Prisijungusių žaidėjų sąskaitas ir užsidirbti pinigų. Kitais atvejais, kai yra pinigų imtis visų būtinų? Jūs uždirbti žaidimo valiuta ir žvaigždes. Nors pajamų lygis priklauso nuo jūsų paties populiarumą. Netrukus jums bus galėtų leisti sau ir padorus atostogų ir geras maistas, ir cool drabužiai.

Gal domina, kaip dažnai jūs galite eiti į lauką su kamuoliu, pademonstruoti savo talentus klausimą. Čempionatas truks septyniolikos dienų ir kiekvieną dieną tuo metu klubai turėti dvi rungtynes ​​per dieną. Taigi nebus nuobodu! Reikia pasakyti, kad komanda iš pradžių dirba kompiuterinių ženklų, tai, ko jums reikia iš karto pradėti sugebėti vairuoti kamuolio.

Juokingi futbolo žaidimas skiriasi tuo, kad žaidimas yra lengva suprasti. Net jei jūs niekada grojo realiame gyvenime bėgioja aikštelėje paskutinį kartą atgal į mokyklą laiku, vistiek tikimybė, lygiavertė kitų žaidėjų, nors jie pasigirti daug patirties. Jūs greitai išmokti ir suprasti visus niuansus. Netrukus bus sugauti save galvoja, kad dieną ir negali gyventi be artefaktų spalvingą žaidimą! Prisijunk dabar kurti savo dividendus! Ilgiau žaisti didelį mokestį, todėl galimybės. Tegul gyvenimas futbolininkas atneš jums malonumą! Mėgaukitės gameplay!

 

Žaisti pat