Žvaigždžių Aukštybės

Alternatyvūs pavadinimai: Žvaigždžių Aukštybės

Kūrėjai aeria žaidimai visada buvo žinomas dėl savo puikų skonį ir puikių idėjų. Naujas žaidimas Žvaigždžių Aukštybės - dabartis ir orus patvirtinimas. Ši erdvė strategija. Pagal tradiciją, daugiau ar mažiau rimtų vaikas slepiasi grafika ir priklausomybę žaidimą. Šis projektas jau buvo įregistruotas kelis milijonus žmonių iš viso pasaulio, ir atsižvelgiant į tai, kad registruotų vartotojų skaičius auga, nors šiame žaidime, taip yra priklausomybę!

Žvaigždžių Aukštybės internetu leis jums jaustis kaip tikras kosmoso Ranger. Dabar jūs turite priprasti prie plaukioja kosminių laivų ir elgesio mūšio su užsieniečiams. Žaidimas turi keletą žmogaus rasių, kurių kiekviena turi savo specialius gebėjimus. Jūsų misija - palaikyti taiką kosmose, kurį išduoda ginklus ir aprūpintas naujausiomis technologijomis erdvėlaiviais. Kiekviena kova yra visiškai jūsų rankose - jūs galite galvoti apie visas viduje ir išorėje, pasirinkdami tinkamą ir veiksmingą strategiją. Patikėkite, priešų, kurie norėtų patikrinti jūsų stiprybės, auga kiekvieną dieną, bet skaičius, nes jūs neturite praleisti. Dėka įgyvendinto klasėje ir kvalifikuotai valdyti, kad kovos ir mūšiai bus dar lengviau, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Jei tai internetinis žaidimas, tada, žinoma, Žvaigždžių Aukštybės registracijos tiesiog reikia pradėti žaidimo. Nors tai naršyklinis žaidimas, kai jūs registruojatės, jums reikia atsisiųsti ir įdiegti Unity Web Player, kurį galite atsisiųsti tiesiai į svetainę Aeriya ir po įdiegimo, galite lengvai atkurti tiesiai iš savo mėgstamus naršyklę. Nors čia ir ten (dar? ) Rusakalbiai valdymas, suprasti žaidimą nėra sunku visiems, taip pat registracijos formą. Viskas tampa aišku, intuityvus lygio, gerai, žodynai ir vertėjai avarijos atveju nebuvo atšauktas, žinoma!

Norėdami pradėti registraciją, jums reikia paspausti ant mygtuko «žaisti nemokamai», kuri yra įsikūrusi prie žaidimo puslapio apačioje.

Po to pamatysite formą, kurią reikia užpildyti ir pradėti žaisti Star Supremacy. Atidžiai perskaitykite visus patarimus ir gudrybes sistemą ir savo ruožtu užpildyti formos laukus (jums reikės įvesti vartotojo vardą, slaptažodį, elektroninio pašto adresas).

Kiekvienas žaidėjas pasirašė jei pageidaujama, o ne pildant formą gali pasirinkti autentifikavimo naudojant savo sąskaitą tinklo "Facebook", kuri smarkiai paspartinti šį procesą. Ir jei jūs žaidėte prieš vieną iš žaidimų aeria, tada registracijos procesas jums visiems bus sumažintas iki nulio, galite tiesiog eiti pagal anksčiau įregistruotų duomenų.

Jūsų galaktika jau laukia Jūsų. Žaisti žaidimą Žvaigždžių Aukštybės įdomus, nes jis nuolat naujos užduotys ir užduotys. Būkite pasirengę nuolat kurti bei tobulinti. Gauk kontroliuoti prekybos kelius, ir jūs galite įgyti kontrolę žvaigždes! Ir nepamirškite, kad žaisti nemokamai Žvaigždžių Supremacy kiekvienas gali! 

Žaisti pat