Gatvė gangsteris

Alternatyvūs pavadinimai: Gatvė gangsteris

Žaidimas Street gangsteris - tai jūsų šansas tapti didžiausia ir labiausiai pagarsėjęs gangsteris požemio miesto, kurio niekas niekada nėra matęs! Bet pirma jums reikia norint pradėti su nesunkius nusikaltimus ir lėtai padaryti savo kelią į viršų ...

Jūs pradėsite savo kelionę į žaidimą Street gangsteris internete pradėdami kaip jaunas buvusiu kaliniu, kuris turi tik buvo paleistas iš kalėjimo. Ar turite $ 1000, kad jūs sugebėjo išlaikyti kalėjime. Laikas, praleistas kalėjime buvo jūsų gyvenime blogiausia: maža kamera, policijos, kurie nuolat stebi jus. Jūsų pagrindinis tikslas Street gangsteris internete , kad jūs ne sugauti policijai ir vėl jums tapti turtingiausių ir įtakingiausių žaidimai žiaurus Street gangsteris internete ! Pirma, jums bus žaisti žaidimą Street gangsteris be sąjungininkų ir draugų, kurie neįtikėtinai sudėtingas žaidimas. Taigi, jūs turite naudoti savo pinigus protingai, tada jūs pagaliau gauti pagarbos jums to vertos.

Prieš žaisti Street gangsteris , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz; RAM-1GB Vaizdo plokštė - 128MB. Prisijunk į žaidimą Street gangsteris nebus daug laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą « Play dabar »; [ _9_]

2. Įveskite savo vartotojo vardą,

3. Įveskite saugų slaptažodį;

4. Prašome įvesti galiojantį el;

5. B Pasirinkite elementą « Registruotis man 'o Street gangsteris registracija baigėsi.

Žaidimas Street gangsteris mafija yra naršyklinis strategija MMO žaidimas. Su savo unikalų "gangsta" grafinio stiliaus kartu su originaliu grafinį vaizdą, jums Street gangsteris žaisti ir pasinerti į nepakartojamą atmosferą požemio. Nuo prastos vienišus teroristas gatvėje, žaidėjas gali augti ir vystytis savo pogrindžio tinklą.

Turite vystyti savo ekonomiką Street gangsteris internete tapti milijonieriumi. Jei turite milijonus, jūs galite statyti gamyklas, todėl jūs galite gaminti viską, ko jums reikia - automobiliai, ginklai ar veislės šuo. Galite būti baro savininkas ar net pimp Žaidimas Street gangsteris . Ir jei norite, galite tiesiog spėlioti rinkos ir kontrolės kainas - pirkti pigiai ir parduoti brangiau.

Kai jūs gaunate pakankamai patirties žaidime Street gangsteris , jūs galėsite nugalėti savo priešų. Tačiau būkite atsargūs - policija visur ir jums gali baigtis kalėjime. Sveiki atvykę į pasaulį Street gangsteris internete , kur Jūs galite būti ką tik norite - galite sugauti banditus jei policininkas galite eiti į nusikalstamo pasaulio arba būti turtingas verslininkas, ir net sukurti savo realius kazino žaidimus. Galite praleisti laiką gatvėje Street gangsteris internete arba pasimėgauti gėrimais baruose, priklausančių kitiems žaidėjams.

Šio žaidimo ypatumai Street gangsteris internete apima 38 skirtingų modelių pistoletus, 23 gesinimo šunų veislių, 26 specialiųjų straipsniai, 12 užduotys, galimybė žaisti bet kur ir bet kada, tiesiai per naršyklę be pakrovimo didžiulis aukštos kokybės grafika ir individualų ar komandinį žaidimą Street gangsteris [ _3_] internete .

Jei pakankamai gerai į žaidimą Street gangsteris , jūs turite galimybę laimėti virtualių pinigų kiekvieną dieną! Kiekvieną rytą gausite ankstesnės dienos auga, Kiekvieno žaidėjo augimą lemia automatiškai, o jei esate Į viršų 1000 jūsų pasaulyje, gausite virtualių pinigų į savo sąskaitą Gatvė gangsteris internete , kuri galėtų būti realūs pinigai. Kas 3 mėnesius geriausi žaidėjai iš kiekvienos šalies galutiniai pasauliniai atveju turi galimybę tapti geriausiu ir laimėti pinigų.

 

Žaisti pat