Kardo pakrantės legendos

Alternatyvūs pavadinimai: Sword Coast legendos

Sword Coast Legends: fantazijos pasaulyje.

Kas atsisakys vaidmenų žaidimo fantazijos žaidimo, ryškus ir dinamiškas? Krypties sirgaliai jau laukė kažko šviežio, o žaidimas „Sword Coast Legends“ tapo pavasario vandens dykumoje.

, kaip ir 19. 10 2015 m žaislų studija n-Space buvo išleista „Windows“, „Linux“ ir „Macintosh“ bei 2016 m „Digital Extremes“ leidėjas žada paleisti jį „PlayStation 4“ ir „One Xbox“, gerbėjai jau gali atsisiųsti „Sword Coast Legends“, kad pradėtų kelionę.

Žaidimas turi daug bendro su panašios krypties žaidimų produktais, tačiau jis išlieka originalus ir turi tam tikrų skirtumų:

 • Pagrindinė kampanija
 • Įspūdinga istorija
 • Taktiniai koviniai
 • Active pause
 • 6 simbolių klasės
 • 10.00095 lenktynių pasirinkti iš
 • Dungeon Master režimas Režimas, padedantis sukurti savo nuotykius, ir tada pasiūlyti juos savo draugams

Epo istorijos pradžia.

Magijos pasaulyje yra unikalių įstatymų, ir žmogus jų nesupranta, negali jų paaiškinti, bet gali būti priimtas tik. Kaip ilgai trasa eina, ir kodėl niekas neturi trumpiausio kelio į Farerą, niekas neatsakys į jus, bet tik patraukia pečius, sako, tai reiškia, kad tai būtina.

Bet jūs esate, kai nusprendėte atsisiųsti „Sword Coast Legends“, ir atėjo laikas susipažinti su vietos gyventojais, tarp kurių yra pakankamai klajoklių, ūkininkų, žiaurių barbarų ir mažų genčių. Virš jų yra religiniai kultai ir įvairios gildijos, vadovaujamos turtingiems vyriausybės pareigūnams.

Be mieste yra 6 klasės ir 5 lenktynės, visada pasiruošusios eiti naujomis varžybomis. Švino simbolis priklauso samdinių gildijai, kuri buvo įkurta taip seniai, kad net seniūnai to laiko neprisimena. Laikas taip pat tapo sunaikinimo priežastimi, o gildija nebėra tokia galinga, kaip ir senais laikais, nors ji vis dar lydi prekybinius namelius, apsaugodama ją nuo godumo banditų.

Nau kitą kelionę, herojus ir jo draugai turi keistą svajonę, kurioje demonai žada jiems sunaikinti. Kai tik jie pabudo, svajonė tapo realybe, o jų karavaną užpuolė priešininkai, naudodamiesi gera įranga ir organizacija. Jėgos buvo nevienodos ir daugelis jūsų nužudė vietoje. Gildija taip pat sudeginama į žemę, ir jūs bandote suprasti, kas vyksta.

Batles bus natūralus veiksmas, nuleisiantis visą žaidimą, ir kadangi jų negalima išvengti, kad geriau koordinuotumėte savo komandos veiksmus, bet kuriuo metu galite naudoti laikino sustabdymo laiką.

Will Sword Coast Legends kompiuteryje, galite pasirinkti vieną didvyrį, bet jis nebus ilgai paliktas vienas, kad prisijungtų prie ginklų bendražygių. Jūs taip pat turite juos aprūpinti, kelti talentą ir pasirinkti kitą vertę. Jūsų įmonė turi eiti per daugelį kelių, užbaigti misijas, dalyvauti kovose, vesti dialogus, užbaigti užduotis, ieškoti ir ištirti kapus, katakombas, griuvėsius, požemius ir labirintus. Keliaujant per Faerioną ir sąveikaujant su Luskano pakrantės gyventojais, žinomais savo nusikalstamais būdais ir kontrabanda, bus labai informatyvus.

žaidėjai patys pasirenka, kaip geriausiai veikti, kaip įvesti užrakintą miestą, bendradarbiauti su šiuo asmeniu. Tarp užduočių, per daug įdomių dalykų, kaip pabusti miego grožį, ištirti arba pagrobti kelmą iš pačių medinių kelmų.

minimalių sistemos reikalavimų

  OS
 • : „Windows 7/8“ (8. \ T 1) / 10 (tik 64 bitų)
 • Procesorius: „Intel Core 2 DUO E6700 @ 2“. 66 GHz / AMD Athlon 64 X2 6000 +
 • OP: 4 Gb
 • Pasirinkta vieta: 11. 5 GB
 • vaizdo plokštė: NVidia GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 4850 arba naujesnė (DirectX 11)
 • garso plokštė: suderinama su „DirectX
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos