Sword Coast legendos

Alternatyvūs pavadinimai: Sword Coast legendos

Žaidimas Kardas pakrantė legendos: į fantazijos pasaulį.

, kuris atsisako fantazijos vaidmenų žaidimas, šviesus ir energingas? Ventiliatoriai jau laukia už kažką šviežio išvaizda kryptimi, ir žaidimas Sword Coast legendos buvo mineralinio vandens kvapas dykumoje.

Kaip 19

. 10. 2015 žaislas studija N- erdvė išėjo Windows, Linux ir Macintosh, ir 2016 Skaitmeniniai ekstremumai leidėjas žada išleisti jį PlayStation 4 ir vienas Xbox gerbėjai jau gali atsisiųsti Sword Coast Legends pradėti savo kelionę.

Žaidimas turi daug padaryti su žaidimų projektais panašaus kryptimi, tačiau ji yra originali ir būdinga ypač išsiskiria:

 

 

Nachalo Epas istorija.

 • Odinochnaya kampaniya
 • Uvlekayuschy syuzhet
 • Takticheskie boi
 • Aktivnaya pauza
 • 6 klasės personazhey
 • 5 rasės vybor
 • Dungeon Meistras režimas režimas, padeda sukurti savo nuotykius, o tada pasiūlyti jiems druzyam
 • Be magijos pasaulyje yra unikalūs įstatymai, ir asmuo nesupranta jiems nepaaiškina, bet jūs galite priimti tik. Kaip ilgai aš klajojo kelius, ir kodėl nėra trumpiausias kelias į Faerûn – niekas atsakyti, bet tik trūkčioti pečiais savo pečių, jie sako, kad ji turėtų būti.

  Bet čia esate, tiesiog nusprendžiau atsisiųsti Sword Coast Legends, ir atėjo laikas susipažinti su vietos gyventojais, įskaitant klajokliai, ūkininkų, mažų ir žiaurių barbarų genčių trūkumo. Virš jų yra religiniai kultai ir įvairių gildijų, vadovaujami turtingi valdžios pareigūnų.

  Miestas turi šešias klases, ir 5 kartus, visada pasiruošęs eiti į naujų žygdarbių. Pirmaujanti charakteris yra samdinių gildijos, kuri buvo įkurta taip seniai, kad net vyresnieji nepamenu laiką. Laikas taip pat sukelia destrukciją ir gildijos neatrodo tokia galinga, kaip ir senais laikais, nors vis dar lydi namelių, atokiau nuo godžių plėšikų.

  Vieną dieną per vieną iš herojaus kelionę ir jo draugai svajoja apie keistą sapną, kuriame jie žada sunaikinimo demonų. Kai jie atsibunda, kaip svajonė virto tikrove jų karavanas – puola priešų su gera įranga ir organizavimas. Jėgos buvo lygios, ir daugelis iš Jūsų žuvo vietoje. Gildija taip pat sudegino ant žemės, o jūs bandote suprasti, kas vyksta.

  kovų bus natūralus veiksmas, skverbiasi į visą žaidimą, ir kadangi jie negali būti vengiama, siekiant geriau koordinuoti savo partijos veiksmus, bet kuriuo metu galite naudoti pauzės laiką.

  Per kardu Coast Legends ant PC, galite pasirinkti herojus, bet jis trumpam paliko ramybėje – jam prisijungti prie bendražygius ginklais. Jūs taip pat turite aprūpinti juos pakelti talento lygį ir pasirinkti kitą kampaniją labiausiai nusipelniusiems. Jūsų įmonė yra lemta eiti per keliuose skaičių, atlikti misijas, užsiimti muštynes ​​, užsiimti, imtis vykdant užduotis, ieškoti ir tyrinėti kapų, požemius, griuvėsius, požemius ir labirintus. Kelionės Faerûn ir ryšių su pakrančių gyventojams Luskan, garsėja savo manieras ir baudžiamoji okupacija kontrabandą bus labai informatyvus.

  Žaidėjai pasirinkti, kaip geriausiai elgtis –, kuriuo keliu patekti į užrakintą miesto dirbti su to asmens, ar ne. Tarp daugelio įdomių Quest, taip pat – pažadinti"Miegančioji gražuolė", atlikti tyrimą ar pavogti iš trampinių medinio kelmo.

  sistema minimalūs reikalavimai

  • OS: Windows 7/8 (8. 1) / 10 (64 bitų)
  • Procesorius: Intel Core 2 Duo E6700 @ 2. 66 GHz / AMD Athlon 64 X2 6000+
  • OP 4 Gb
  • Mesto diske 11 d. 5 GB
  • Vaizdo plokštė: NVIDIA GeForce 8800 GT / AMD Radeon HD 4850 arba geresnis ("DirectX 11)
  • Zvukovaya kortelė: Suderinamas su DirectX
 

Žaisti pat