Tanoth

Alternatyvūs pavadinimai: Tanoth

Tanoth Online - nemokamas naršyklinis multiplayer online fantazijos žaidimas. Atrodytų, kad dėl bendro pasipriešinimo ši didžiulė masė žmonių internetinis žaidimas stilius Tanoth bus dar stereotipų rinkimas ir sugalvoti kažką originalaus nebėra įmanoma. Tačiau kūrėjai bando metodiškai atkalbėti mus apie tai.

Prisijungti žaidimas Tanoth užtrukti keletą minučių. Jums reikia įvesti savo sąskaitos vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, ir jūs esate pasirengęs žaisti! Registruotis Tanoth ir jos paprastumas - tai dar vienas malonių įspūdžių apie projektą iždo pliusas.

Taip, galbūt tiems, kurie praleidžia pakankamai laiko fantazijos naršyklės žaidimų, galima pastebėti žaidimo tam tikrų panašumų su savo "kolegomis" dėl žanro dizainas, bet visa tai - labai paviršutiniškai. Zest, kuri išlaiko Tanoth internetinis žaidimas - jo žaidimo. Ir kaip jis didžiuojasi savo unikalumą.

Ir tie žaidimai pradeda vilkti visiems, kurie nuobodu tiesiškumo graži grafika.

Sąsaja, pateikianti mums Tanoth žaidimą internete, o asketiškas ir paprastas. Nieko nereikalinga Tanoth, žaisti paprastas ir natūralus vizija - matyt, tai buvo pagrindinis kredo savo dizainerių. Bet istorijų ieškojimas ir užduočių įvairovė, nėra uždrausti toliau žaidimo kūrėjai. Čia tik misijų daug, kiekvienas įdomiau ankstesnę. Na, kur išsiversti be iš įmantrumas tiek būdingą visiems fantazijos žaidimų ir gerą dalį sveiko humoro?

Žaidimas pritrauks įvairių kategorijų dalyviams. Meilė pokorpet apie sudėtingus uždavinius, kaupimo patirtį ir turtą? Tada jums čia! Jei nori galios kelią ir savo šūkį - "nugalėtojas imasi visų", tai tik jums skirtos kovoti su sistema, į kurią galite gauti, jei jūs laimėti stiprų ginklą, šarvus ir kitų brangių malonių malonumų gyvybės riteris. Bet tai tik tada, jei jūs laimėti. Nevykėlis taip pat praranda beveik viską, ką jis turi.

Norint žaisti žaidimą internete Tanoth gauti maksimalią naudą iš šio proceso, jūs galite gauti geriausią kinkinių gyvūnai: žirgai, drakonai ar net piktas arklys. Šie asistentai padės jums keliauti toli, sumažinant laiko žygis. Didelis privalumas - su geriausiais kalno, kelionės laikas yra sumažintas beveik per pusę. Laikas rankų rubinus!

Beje, man įdomu, ką tie patys rubinus Tanoti žaidimas valiuta gali būti perkami už realius pinigus. Šis variantas skirtas tiems žaidėjams, kurie nėra pasirengę išleisti daug laiko žaidime, bet nori gauti važiavimo procesą visose platybės Tanoti didžiausias malonumas.

Apskritai, žaidimas yra daryti gera, viskas joje turi į dėmesio gameplay pakankamai laiko ir paruošimo procese visai daug malonumo. Tai daro žaidimą internete Tanoth valandų pabaigos.

Drakonai, beautiful ladies, grėsmingas apleistos pilys, intriga ir šaltakraujai priešai - visa tai randa visas nuotykių ir neįtikėtinų fantazijos pasaulio žaidimų Tanoth!

Ir jūs vis dar ieškote, kur gi pabėgti nuo nuobodulio ir monotonijos savo gyvenime? Užsiregistruoti ir pradėti žaisti Tanoth - įrodyti, kad esate vertas tapti garsiausių raitelis karalystę!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos