Biuro XCOM išslaptinti

Alternatyvūs pavadinimai: Biuro XCOM išslaptinti

Žaidimų biuras XCOM išslaptinti išsamiai ir įdomus apibūdina savo aiškinimą slaptų karinių organizacijų. Pagal tradiciją, visi pagrindiniai renginiai vyksta dėl valstybių teritorijoje. Kaip įprasta klasifikuoti ir sunerimęs amerikiečiai nuspręsti įsteigti organizaciją, kuri būtų reikalinga momentas gali apsaugoti visus gyventojus nuo staigaus užpuolimo sovietų armijos, pvz.

Taip, svarbu išsamiai biuras XCOM išslaptinti pc - tas laikas. Visai neseniai (gal kada nors) jūs neturite matyti žaidimus, ponios ir ponai į savo ekscentriškas perukai, purus sijonai, kelnės aprašyti. Dabar jūs turite galimybę mėgautis visus šios eros stebuklus ant žaidimo ekrane.

Tačiau, prieš jums liesti grožį, jums reikės "Bureau XCOM išslaptinti atsisiųsti. Net po to, kai įvesite žaidimą, jūs žinosite, kad biuras - tai iš labiausiai slaptos organizacijos pavadinimas. Istorijos siužetas prasideda, kai vietoj Raudonosios armijos puolimo prieš Ameriką užsieniečiams. Gana netikėtai pasukti, ar ne? Koks jis buvo, ir proto gyventojų taikos turės būti atskaitingas atstovai specializuotos organizacijos. Neįmanoma tęsti mūsų Bureau XCOM išslaptinti peržiūros pastabą, kad tai buvo iš labiausiai sumanus sprendimas epocha. Užsieniečiai ir į kelnes panele - gana netikėtas ir netipiškas derinys, vienas norėtų matyti.

Projekto veikėjas - Williamas Carteris. Tai žmogus, kurio teisingumo jausmas yra per stogą. Jis yra pasiruošęs kovoti už tai bet kokia kaina. Tai tiesa karys, kuris žino, kaip paslėpti savo tikruosius jausmus už kaukę ir kantrybės į pirmąją vietą įdėti visą tą patį, o ne asmeninė patirtis. Visi kiti ženklai, su kuriais jūs susidursite mažiau pastebimas. Jūsų herojus gali judėti tyliai per karinę bazę, klausinėti kas ir rinkti bitai visą būtiną informaciją. Pažymėtina, kad gera pusė laiko jums bus žaisti Biuro XCOM išslaptinta, todėl čia bendrauti su kolegomis ir draugais, nepažįstamaisiais ir įtartinų tipų. Šie pokyčiai gali atrodyti monotoniškas ir Nudnovato, tačiau net ir tai turi savo žavesio.

Jūsų rankose bus sutelkti tam tikrą procentą nuo galios, jūsų charakteris galės asmeniškai ranką užsakymus, siųsti karinį apklausą tam tikrą tašką. Užduotys visada bus herojus. Daugiau patirties bus įdarbintas William Carter, tuo daugiau naujų darbo vietų, atvers. Maloniai malonu ir pasirinkimas ginklų žaidime - tai gali nustebinti net labiausiai užkietėjęs skeptikas. Beje, žaidėjai galės aprengti, nepriklausomai parinktus karių. Už puikius misijos tikrą papildomų taškų ir skirtingų atlygių.

Kova sau Carteris neturiu, bet pateikus parengtą Biuro XCOM išslaptinti vaizdo priekaba, yra aišku, kad "verslo", jis eina tik pavaldinių pora. Kas kitas funkcijas, laukia jūsų šiame žaidime? Bandomasis projektas ir atrasti save!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos