įgulos

Alternatyvūs pavadinimai: Įgula, įgula, įgula

Kaip pažadėjo Ubisoft žaidimo kūrėjams ekipą bus išleistas trečiąjį ketvirtį 2014. Tuo tarpu Priekabos skristi per tinklą, pritraukti kasdien vis daugiau ir daugiau naujų gerbėjų, kurie nori atrodyti skaičiuojant diena po dienos prieš reklamuojamą projektą. Šis žaidimas yra tikrai kreiptis į visus lenktynių gerbėjų. Žaidimo kūrėjai žada, kad šis žaidimas bus iš naujos kartos žaidimų pradžia. Ir sprendžiant priekabos grafika ir dizainas Žaidimų svetainės kūrėjams pavyksta pradėti naują erą lenktynėms. Norėdami patikrinti, ar visi aukščiau teisingumą, užtenka pamatyti vaizdo klipą pristatė kūrėjus.

Veiksmo ekipą internete bus sukurti erdves Amerikoje. Ar veikiau visą žemėlapį Amerikoje bus galima savo charakterį. Bus prieinami keletas skirtingų variantų trasos, kurių kiekvienas galės parodyti savo vairavimo įgūdžius. Taigi, galite vytis

Dėl miesto maršrutų.

Priemiestyje.

Dėl kalvoto reljefo.

Kukurūzų laukus.

Kanjonas.

Per dykumą.

Ir, žinoma, apie profesinį lenktynių trasoje.

Kadangi šis projektas bus internetinis žaidimas, The Crew registracija bus reikalaujama, taip pat visų kitų interneto projektų. Na, žinoma, esate žaidimas su labai daug dalyvių iš viso pasaulio. Sprendžiant pagal atsiliepimus ir komentarus, kurie palieka žaidėjai forumuose ir socialiniuose tinkluose skaičių, registruotų vartotojų skaičius pirmą dieną pradėti projekto bus tikrai didžiulė.

Labiausiai tikėtina, kad visi online lenktynių gerbėjai sulaukė dėl to, kad iš pradžių į įgulos reikės žaisti ne daugiau kaip Porshe Camarro. Šis automobilis yra ne legenda, kiekvienu lenktynių susitikti, bet šiame žaidime jums tapti jo savininkas nuo pat pradžių. Tai bus jūsų vadinamasis "švarus lapas". Ateityje galėsite tyunningovat ir tobulinti taip, kad kuo greičiau trokšta jūsų siela.

Kaip jau galima suprasti pagrindinis bruožas žaidimą galės daugiau pritaikymo automobilių. Kartu su savo draugais ir "kolegų" dėl rasės galėsite organizuoti lenktynių komandą ir dalyvauti varžybose. Taip pat galite žaisti žaidimą ekipą, kuria nedideles komandas keturių narių. Kartu Jums bus daug smagiau pabėgti nuo policijos ir vairuoti ir off-road Amerika.

Dėl platų pasirinkimą stilių, galite tinkinti žaidimą tik už save, ir vairavimo stilių įvairovė bus sugauti savo "banga sėkmės."

Pasirengimo nėra žinoma, ar jis bus žaisti į įgulos laisvu, bet artimiausioje ateityje kūrėjai pažadėjo išspręsti paslaptį. Ir dar dabar yra žinoma, kad kartu su žaidimo ant PC bus "šviesa" redakcija už smartphonach veikia "iOS" ir "Android projektu.

Kadangi žaidimas bus tikrai verta, būkite atsargūs sekti žaidimo pasaulio naujienas, taip nepraleisti išėjimo įgulai!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos