Karas Z

Alternatyvūs pavadinimai: Karas Z, Z karas, karas W

Žaidimų W lt Z yra dar tamsiai arklių, ir kad iš esmės visa tai buvo pasakyta iki šiol oficialiame žaidimo forume. Nepaisant visų pareiškimų, daugelis labai skeptiškai karas Z yra nemokamas žaidimas nežinoma studija, kuri tiksliai paskelbė žaidimą populiarumo mados viršūnę apie žaidimą su labai panašiu pavadinimu Diena Ž Tačiau, kaip paaiškėjo, išskyrus panašiu pavadinimu, pėsčiomis mirę nemažėjanti kova dėl išlikimo žaidimas Zombimaniya turi kelis ypatumus Dienos Z.

Prieš žaisti W lt Z, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB.

Galite užsiregistruoti žaidime W lt Z yra nemokama, jame neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite parinktį "Registruotis"

2. Įveskite savo vartotojo vardą,

3. Prašome įvesti galiojantį el;

4. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

5. Pasirinkite "Registruotis" ir karas Z registracija baigėsi.

Karas Z internete bus mesti jums į milžinišką žiauraus Pasaulyje susiduriant su žaidėjais ir zombių. Nors karas Z naršo neturi savo tapatybę, aiškią viziją, ką ji gali pasiūlyti, kaip žanro, atsakingą požiūrį į microtransactions ar tinkamai vykdyti savo idėjas. Pavyzdžiui, internetinis žaidimas karas Z teigia, kad kortelė yra 100 km ², tačiau reguliariai pasirodo toje pačioje vietoje, be kitų maitintojo.

Didžiulis trūkumas žaidimas W lt Z yra balso komunikacijos stoka. Net daugiau nei konkurencingos šauliai, žaidimus, išgyvenimo tipas karas Z naršo remtis integruota balsu ir palengvinti geymleya įdomus, atsitiktinis patirtimi tarp beveidis svetimų. Tai svarbi socialinė priemonė, kaip tas, kuris gali sušvelninti įtampą, kai jūs ir kitas maitintojo susiduria tvarte ant apleisto paštu, miškuose ir tt

Kai kurie karas Z garsas yra pateikti internete, bet tuo pačiu metu, artumo čate tekstas leidžia jums ištraukti ranką pele, paliekant jums apsiginti. Tai nepateisinama, kad Hammerpoint karas Z yra pasirengę parduoti internete šioje valstybėje. UI elementas, kuris parodo pasaulinį dalyką kaip klano, ir teksto arti yra nepatogu į The karo AZ žaidimą.

Pageidavimų garso nuodėmės karas Z internete, sugadinti žaidimą. Pavyzdžiui, kai virusas įsiskverbia į zombius, bet savo pėstininkus, kiti žmonės bus visiškai nesigirdi juda. Daugeliu atvejų, žaidėjai karas Z internete triukšmingos žingsnių jie nepaaiškinamai tylus nuskaityti per purvą, storą žolę, miesto atviras erdves, ir šaligatvis, išskyrus sprinto (ir net tada muzika tyliai).

Ne galėtų išgirsti zombius ar žaidėjo judėjimą karas Z yra nemokamas žaidimas daro grėsmės aptikimą beviltiškai sunku ir pašalina bet kokią galimybę klausytis, pavyzdžiui, Counter-Strike.

Nėra garso šaltiniai karas Z internete yra sunku išgirsti grėsmingas mūšis bažnyčios laikrodis ir hum orlaivio, kuris buvo nuolat auganti lauke. Šie su garsu ir aplinkos triukšmo sunkumai jums bus kas kelias minutes į žaidimą karas Z internete ir ne, jie negali būti atmestas arba išjungtas. Kodėl remtis tokį netikrą stimuliacijos? Žūti grėsmė (hardcore režimu) arba pauzės (normalus,) ir iš jūsų įrankių praradimas abiejų ričių yra natūrali baimė. Bet kuriuo atveju, šių keistų efektų karo Z Online įtraukimas visiškai išduoda tiek pasitikėjimą žaidimo gebėjimą panika jums.

 

Žaisti pat