Vagis

Alternatyvūs pavadinimai: Vagis

Žaidimas Thief yra multi-platform kompiuterinis žaidimas, kuris buvo sukurtas pagal stealth veiksmo žanro. Tipas žaidime vyksta pirmuoju asmeniu. Ši dalis bus laikoma yra daugelyje projektų serijos ketvirta visoje šioje visatoje. Kūrėjas yra kompanija Eidos Monrealio. Reikėtų pažymėti, kad šis projektas buvo oficialiai paskelbta atgal į 2009, nors gimė tik neseniai.

Norėdami pradėti žaidimą, tiesiog atsisiųsti vagis, ir tada įdiegti į savo kompiuterį. Sklypas yra iš profesinės vagis Garrett, kuris verčiasi reljefo ir piniginės skrynios turtingas pasaulio istorija. Pagrindinė idėja visame žaidime yra slaptas misijas, einančios per visas iš anksto nustatytas įgūdžius. Jei jums atrodo vagis video, matome, kad smurtas yra vertinamas kaip kraštutinė priemonė poveikį.

Žaidimo metu pagrindinis veikėjas nuolat kviečiami rinktis. Kiekviename lygyje, Garrett turi pasirinkti tarp galimų būdų ir metodų. Taip pat visiems modeliams, ne tik vagis kompiuterį, herojus gali naudotis pasaulio funkcijas. Kitas papildymas apiplėšti simbolių gebėjimas. Tačiau, jei kas nors pastebėjote, vagis, jis bus rimtas pavojus. Kaip išeiti iš visų "nemalonių" situacijose, gali nuspręsti vėl būtų pats žaidėjas.

Reikėtų pažymėti, kad dirbtinis intelektas kompiuterinių simbolių žino dizainas visais lygmenimis. Ryšium su šiuo vagis atliks gana sunku, nes algoritmai kompiuteris elgesys skirsis iš lygio į lygį.

Žaidimas yra įspūdingas veiksmas, kurio simbolis reikės nuolat bristi į įvairius užrakintų durų ar langų. Nuo Garrett profesinės vagis, jis tikrai turi krekingo rinkinį. Per žaidimą, jis vagia daiktus ir skirtingas vertybes kišenes, šachtų ir durų uždarytas skirtingus turtingų žmonių.

Sistemos reikalavimai vagis yra vidutinis, ir nėra reikalo didinti savo žaidimų įrenginį į naujausią konfigūraciją. Vienas iš pagrindinių ginklų vagis svogūnai, kuris personažas turėti įvairių rodykles, pavyzdžiui, gaisro, vandens ar kovos. Be to, vagis turi net Arsenal "ir" triukšmo rodykles. Tiek daug skirtingų ginklų buvimas suteikia įvairių būdų per lygius, naudojant atitraukė taktika.

Turėčiau pridurti, kad tai yra įmanoma atsisiųsti vagis ant Android, kuri taip pat yra didžiulis pliusas žaidimas. Viskas veiksmas vyksta išgalvotame pasaulyje Viktorijos epochą, tiesiogiai įtakos Steampunk kultūrą. Pradėti žaidimą rodo, kad pagrindinis veikėjas buvo išvykęs į savo gimtąjį miestą ilgą laiką, o dabar gimtinėje valdė tironas. Dar blogiau, baisi nelaimė. Iš viso to, keista, pagrindinis veikėjas ketina "išspausti" savo naudai. Naujas nuolat laikys žaidėjai ant savo kojų, o ne leisti eiti iki galo.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos