Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

Alternatyvūs pavadinimai: Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

Procesorius: "Pentium 4/Athlon XP 2. 8 GHz

RAM: 1 GB

Vaizdo plokštė: GeForce 6200/Radeon 9500 Pro

Diske: 6 GB

Tiger Woods PGA Tour 12 - populiarus sporto golfo simuliatorius, asmuo, kurio pavadinimas tapo viena iš didžiausių golfistów mūsų laikais tapo pastaraisiais metais, labai personifikacija sportą. Reikėtų pažymėti, kad asmeninių kompiuterių savininkai jau nuobodu šiuo treniruokliu, nes bendrovė yra produktų, pagamintų šios serijos konsolės platformas ketverius metus kūrėjas. Tiger Woods PGA Tour golfo didelis vėl grįžo prie kompiuterio platformą.

Du viename

Iš pradžių paviršutiniškas tyrimas Tiger Woods '12 buvo tam tikro vidurkio Idėja, derinant populiarus projektą internete tuo pačiu pavadinimu, kuris buvo pridėtas prie vienos rūšies karjeros plėtros ir pažintys rungtynes. Kiekvienas žaidimo disko Tiger Woods PGA Tour 12 pirkėjas automatiškai gaus šešių mėnesių prenumeratą dalyvauti multiplayer kovose ir visiškai vienos rūšies, kuri apima keletą žaidimo režimų. Tiger Woods, žaidimas jo pavadinimas atspindi buržuazinę elitas ir brangus sportas. Rimtas ekonominis modelis, kuris turi dviejų tipų valiutomis. Pirma - žaidimų dolerių uždirbo vieno ir daugelio mūšių tiesiog milžiniška masto. Viena iš problemų yra ta, kad pirkti kažką naudingo internete kovose bus sunku jiems ir jie turi svorį tik vieno turnyrus. Norėdami padidinti laimėti konkursą multiplayer galimybes, jums reikia kitų valiutų vienetų specialių akinių, kad galite uždirbti žaidime tik didelių švenčių, bet jūs galite būti gana lengvai perkami už realius pinigus. Ši valiuta taps pagrindine visiems konkuruoti lygiomis sąlygomis su visais nuolatinių multiplayer serverių ir turnyrai. Kai pirmą kartą aplankyti priemoka parduotuvė žaidimą, jūs suprasite, kad net virtualų formos sporto nėra pigus.

Gameplay

Biuras Tiger Woods 12, o tiksliau jo poveikio grotuvas yra padalintas į dvi sistemas. Pirmoji sistema pranoksta Tiger Woods PGA Tour, trehklikovy sūpynės. Jų įgyvendinimas yra padaryta jau tapo klasikinis būdas, kur turėsime sugauti slankiklį skalėje veikia aplink ekrano pusėje. Bus sugauti du kartus, pirmą kartą mes pasirinkti smūgio jėgą, kad apie antra pasirinktas prieš kryptimi tikslumą. Virtualūs golfo specialistai turi kitą variantą streikus, kai visi kontrolės Stick bus pervesti į jūsų pele. Jūsų virtualus statytinis bus pakartokite visus veiksmus pelės aukštyn ir žemyn judėti reiškia, sūpynės ir perforuotųjų ir į pamainą bus atsakinga už poveikio tikslumą.

Pilnas Zen

Tiger Woods, žaisti su jo vardu turi daug padaryti su nekilnojamojo žaidimas golfas, išskyrus DC, kai visur žiniasklaidos, žiūrovų dalyvavimas ir priešo spaudimas bus pavadinimu rimtas iššūkis net patyrusiam žaidėjui. Bet čia tai tiesiog ne jūsų kiekvieną kadrą jums praleisti vieni, kurie bus sutelkti į žaidimą yra ne visi, kad palūkanų.

 

Žaisti pat