Total War"Warhammer

Alternatyvūs pavadinimai: Total War"Warhammer

Žaidimas Total War"Warhammer: fantastinis strategija.

Britų studija Creative Assembly įrodė produktyvus kūrėjas, šaudyti į žaidimų rinką 8 Total War serija, ir 22. 04. 2015 paskelbė 9-oji dalis. Klientas MMO Total War"Warhammer žaidimas su elementais ruožtu pagrįstas strategijos tuo pačiu metu bus pirmasis iš Warhammer trilogija, ir bus išleistas 28. 04. 2016

grotuvas panardintas į Epas mūšis atsiskleisti tarp žmonijos ir milžinišką monstras, orkai, nykštukai, Undead, baisu magiškų būtybių, ir kitų atstovų fantazijų pasaulyje. Didysis opozicija susitiks su galingų burtininkų ir plaukioja būtybių slibinų ir Wyverns forma, kuri leidžia į gyvenimo gameplay, įspūdingi veiksmo.

Kūrėjų ir platintojas Sega dirba versijų skirtingose ​​platformose, ir Total War"Warhammer bus galima atsisiųsti OS X, Microsoft Windows ir Linux.

 

 

Swords kardai ir burtai!

Grotuvo užduotis yra sukurti galingą imperiją, ir už tai jūs turite parodyti ne tik Užkariautojas talentą, bet ir bauda diplomatas, mistikas ekonomistas, ir net gudrus šnipas. Šiuo istorija pateikti 4 frakcijas:

 • Imperiya - galinga karalystė vyrų, vadovaujamų Carl Franz siekiantiems įtvirtinti mažesnį apskritis, jas paversti galinga jėga, galinti pasipriešinti priešo gentis.
 • Greenskins - Bendrijos fantazija monstrai: trolių, goblinų, orkai ir daugiau. Jie ne visi, ir gauti malonumą iš paties karo. Jų tikslas sunaikinti lenktynėse pailsėti, o apsvaigus WAAAGH psichinę energiją.
 • nykštukai - yra užimtas ginti savo teritoriją ir tvirtoves. Pagal LEADER Torgrimoma orientavimo jie iškyla į paviršių iš savo slėptuvės sunaikinti priešų. Puikus amatininkai statybos ir mūšyje nori naudoti kirvius ir unikalias priemones.
 • Vampyrai - Undead atstovai kito pasaulio, kuris yra galingas puolėjas lyderiai. Niekas nežino, ko jie nori, tačiau jie atlieka su jais rimtą grėsmę visų gyvų būtybių.

Ventiliatoriai tokių istorijų, tai atsisiųsti Total War Warhammer, vadovauti išrinktoji giminė, ir  privesti ją į pergalę. Scenarijus parašytas simbolių daug, ir tarp rasių susidūrimas vyksta visą laiką. Naudokite tinkamą jėgų pusiausvyrą, laimėti ir laimėti prizą į iš SIGMAR arba Galisų- Maraza plaktuku forma, kaip jis vadinamas.

prieš jus bus atlikti troliai, kardais, lankininkai, ir net vorai. Šamanai ir burtininkų gali maišyti visą armiją priešų, ir didelis pagalba turės kunigus, ragana medžiotojai, grimgory, kariai, tampa ne jūsų pusėje.

Kiekvienas Total War Warhammer ant PC rasė turi pobūdį, įgūdžius ir mąstyseną, kad daro jį unikaliu ir nustato elgesį mūšio arenoje. Pasirinkę lenktynes ​​, būtina atsižvelgti į šiuos veiksnius ir, jei imperija daugiau dėmesio skiria diplomatijos, o kiti nori plėtoti ekonomiką ir karinę meistriškumą.

 

 

Žaidimo ypatybės.

Warhammer Total War"žada būti geriausias projektas žanro, o kūrėjai gali didžiuotis, kad šiame ankstyvame etape gali būti domina visuomenės informavimo žaidėjų. Jau galime atkreipti dėmesį į specialios įkvėpimo akimirkas:

 • Detalizirovannaya vaizdavimas simboliais ir lokatsiy
 • Velikolepnaya animatsiya
 • Effektnye batalii
 • Nalichie specialios užduotys ir bonusov
 • Ogromny pasaulis visata Warhammer
 • Boi žeme, žemės ir su"aviacija"
 • Prisutstvie magija kartu su įprastu oruzhiem
 • Chetyre šviesus rasy
 •  

  Žaisti pat