NSO naršo

Alternatyvūs pavadinimai: UFO, NSO

UFO Online yra nemokama multiplayer žaidimas stiliaus Postapokaliptika. UFO Online žaidimai internete - tai žiaurus pasaulis taikos miestas-41, pasaulis po 2024, kai žemėje piligrimai buvo išsiųstas baisus virusas, kuris nukentėjo beveik visa žmonija. Dalis užsieniečiai liko Žemėje, o iš jų didžioji nepaaiškinamai išvyko. Maitintojo netekę asmenys yra žmonės, kurie pasidavė virusas, o ne mutavo ir dabar kovoja su savo natūra, ir užsieniečių.

Minimalūs sistemos reikalavimai žaidime:

- Procesorius: "Intel Pentium ® 4 2. 5 GHz arba lygiavertis

- RAM 1 GB

- Video: Radeon 9800 ar GeForce 6600 su 128 MB vaizdo atminties (turi palaikyti Shader Model 2. 0)

- Iš tinklo jungties - 64 kbps Diskretizacijos

- Kietasis diskas: 500 MB laisvos vietos

Prisijungti žaidime NSO naršo reikia atsisiųsti ir įdiegti specialią programinę įrangą kliento, kad optimizuoja žaidimo procesą ir automatiškai atnaujinama. Tada UFO Online Prisijungę registracija paraginti įvesti slapyvardį (pageidaujama in-game pavadinimas), slaptažodį, elektroninio pašto, kad sutinkate su taisyklėmis ir priimti vartotojo sutikimą. Būtinai įveskite kodą iš paveikslėlio, kuris neleidžia botus žaidime. Už jūsų paramą ir tinklų kūrimo galimybes su bendraamžiais ir gerbėjai šiame žaidime yra bendruomenės VKontakte ir Facebook, kuri yra ypač naudinga, jei pagal priežiūros serverių.

NSO internete internetinis žaidimas padalintas į sektorius, kurie bus perkelti savo charakterį. Atvykusi jam šiek tiek laiko pailsėti. Kai kuriuose sektoriuose bus patalpinta pastatus ar ištisas bendruomenes, kuri duos jums galimybę naudotis lošimų paslaugomis, kaip antai:

- "Parduotuvė",

- "Sandėlis"

- "Arena" ir kt.

Kai jūs žaisti UFO Online internete tada jūsų charakteris turi šešias pagrindines savybes:

Galia

- Dex

- Kūno

- Suvokimas

- Sumanumas

- Charizma.

Didesnis pobūdis, mažiau patirties jis turi gauti tą ar įgūdžių. Su specialių įgūdžių "Mokymas" pagalba jūs galite sukurti savo charakterį. Jūsų veikėjas turės kuprinė ir asmeninių daiktų trofėjų. Šie dalykai, kuriuos galite parduoti, apsikeitimo mainai su kitu grotuvu, arba - jei viskas trofėjų - prarasti juos iki mirties. Ir jei jūsų kuprinė yra perkrautas, dalis dalykų turi atsikratyti.

Ginklai keletą klasių, kurie priklauso nuo taktinio tikslo tam tikros rūšies ginklą. Kai pradėsite žaisti internete UFO Online, jums bus suteikta su pagrindinio ginklo - ginklą, ir charakterio lygį, jūs gaunate prieigą prie kitų rūšių ginklų, kaip antai:

- Šautuvai,

- Kulkosvaidis

- Ginklas kovoje atviroje erdvėje.

Kiekvienas ginklas turi savo unikalių savybių, kurios turėtų būti laikomos prieš žaisti UFO Online.

Kovos žaidime atliekami žingsnis po žingsnio. Norėdami būti sėkmingas UFO Online žaisti naudingai praleisti laiką skyrė planuojant savo kitą žingsnį kovoje. Tada visi ženklai praranda savo veiksmus. Mūšis tęsiasi taip ilgai, kaip jūsų komanda nėra laimėti, arba tol, kol jūsų kovotojas nebus nužudyti priešų. Jei jūsų komanda laimi, jūs galite surinkti visus trofėjus, kurie liko po nugalėjo priešų. Jei norite atakuoti bet kitas žaidėjas, patikrinkite, ar leisti sektorius pulti. Bet saugokitės - jei mūšio metu staiga nutraukti interneto ryšį, jūsų charakteris liks kovoti ir kitų simbolių, gali padaryti žalos iki nužudymo. Visi mūšio vietų žaidimas yra unikalus, suskirstyta į ląsteles ir turi savo kraštovaizdį.

Online žaidimai NSO internete suteikia žaidėjams galimybę prekiauti, aplankyti parduotuves, parduoda savo daiktus kitiems. Be to, prekybos santykiai yra įmanoma tik tarp realių žmonių, sutartys nėra automatiškai sugeneruotas.

NSO Registracija internetu atvers priešais jus galimybę parodyti save kaip didžiųjų kovotojų, bebaimis, puikus strategas ir taktikas ir pasiekti viršūnę šiame žaidime.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos