Atpildas

Alternatyvūs pavadinimai: Veng

Retribution internetu - nemokama multiplayer online naršyklės RPG, išsiskiria iš kitų žaidimų produktų konvejerio. Tai reiškia naršyklės MMORPG stovykloje, šiuo metu yra viena iš daugelio skaitmeninio ir plėtoti sparčiausiai. Ir, matyt, kaip elgtis su tokia didžiulė konkurencija ir tvirtai laikykite nišą rinkoje? Tačiau internetinis žaidimas Retribution - puikus pavyzdys to, kas vadinama "dirbti žaidėjai." Tai ne grožio ir pramogų nuotraukomis, kas vyksta ekrane, ir svarbiausias aspektas - veiksmų laisvė yra baigtas, kai jūs viską sutvarkyti, kad būtų galima tiesiogiai įtakoja viską, kas vyksta žaidimo pasauliu jums.

Prisijunkite žaidimo Retribution paprasta ir neužima daug laiko. Viskas ko jums reikia - jūs įvedate savo sąskaitos vardą ir pavardę, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį bezpasnosti. Tada, savo elektroninio pašto adresą, gausite laišką, pranešantį jums, kad jūsų sąskaita yra patvirtinta. Tiesą sakant, ši registracija bus baigta Retribution ir jūs galite saugiai pradėti žaidimą Gere'as Retribution internete.

Pirmas dalykas, kad akį šiame žaidime - tai daugybę galimybių, kurios yra investuojamos į kūrėjams žaidėjų rankose. Tai daro daug įvairių funkcijų, kurias galite atlikti savo charakterį internetinis žaidimas Retribution ir išsiskiria iš kitų vaidmenų žaidimai, kuriuose žaidėjas funkcija yra gana ribota daug. Visata, kurioje atsiskleisti įvykiai žaidimas yra didelio dydžio ir įvairios kraštovaizdžio ir "įdaru". Tačiau įdomu tai, kad ankstesni dekoratyviniai elementai, pavyzdžiui, kalnai ir miškai buvo tiesiog puikus fonas, tai dabar visą žaidimo elementai ir jie gali būti naudojami, ištraukimo išteklius iš jų ar gaminant įvairius daiktus. Taigi neskubėkite apeiti medžio ar akmenų krūva, stovi vietoje, o geriau rankų ant įrankių ir gauti lėšų tiek, jie bus jums naudinga.

Be to, jis yra su ekonominiais iššūkiais. Miškuose visada galite rasti tinkamą žolės iš potions ir eliksyrai įvairovė, o jei staiga pajuto alkanas - visada duoti savo žvejybos stulpą ir tada bet artimiausio rezervuaro, visada galite sugauti žuvį ir daug prisiryti. Kūrėjai pripažįsta, kad toks iš lengvai prieinamos objektų sąveikos gausa labai dažnai klaidina žmones ir atbaido naujokus, bet jie užtikrina mus, kad, jei jūs praleisti keletą dienų ir suprasti, kas vyksta, tada didžiulis rinkinys funkcijų, kad bus atidarytas prieš jus, tiesiog galvą suksis. Žaisti žaidimą internete Retribution bus įdomu žmonėms, kurie pavargo nuo šabloniški žanro vienetų MMORPG, nes užduotis kūrėjams išeiti iš klišė buvo prioritetas ir votpochemu.

Retribution Online žaidimai per visą savo visatą priglaudė keturis žiedus turimus žaidime kaip: Orcs, Undead, elfų ir vyrams. Ir čia mes laukiame pirmosios staigmena. Nurodykite Orcs lenktynės jums bus maloniai nustebinti, kad jie - teigiami simbolių iš žaidimo pasaulio istorijoje, o jų amžini antagonistai ausų elfai - neigiamas. Ir nepaisant visko, kas vyksta, tai netrukdo dvi grupuotes gauti kartu karinio aljanso.
Žmonės šiame žaidime yra įgyvendinamos kaip kilmingi kunigaikščiai armijos laiku. Aljanso su jų Undead - mirę elfai. Atsižvelgiant į žaidimo istoriją - jie kilmingi ir negailestingai orakuliškai ne išdavė savo deivę, net mirties baimė. Antkainiai, žaidimo siužetas yra vertas atskiro peržiūros, tačiau šiek tiek daugiau apie tai galima rasti specialioje žaidimų enciklopedija, įsikūręs ant žaidimo svetainėje.

Taigi, apskritai, galime drąsiai apibendrinti, kad tu žaidi Retribution yra ne tik malonus, bet ir įdomu. Žinoma, sunku apsieiti be tam tikrų trūkumų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos