Laikas imperijos

Alternatyvūs pavadinimai: Timeage

Laikas of Empires Online - nemokamai multiplayer online naršyklinis žaidimas, sukurtas pasaulinės strategijos žanrą. Daugelis susipažinę su šia žaidimų pramonės šedevras kaip "Civilization", o taip internetinių žaidimų Time of Empires Online yra tolimas giminaitis internete. Visa istorija sukasi aplink nuolat konfrontacijos priešingos miestus ir suvienytą klanus, pradedant nuo senovės laikotarpį ir palikti savo plėtrą tolimoje ateityje.

Data Laikas Žaidimo Empires paprasta ir suprantama visiems ir imtis jums gana šiek tiek laiko. Viskas, ką jums reikia padaryti - įvesti žaidimo pavadinimą, įveskite žaidimą, saugumo atvykimo ir savo elektroninio pašto adresą, kuris po kurio laiko gausite pranešimą, kad registratsiyaVremya imperijos yra virš slaptažodį.
Laikas of Empires žaidimas internete nėra pretenzingas prie techninės informacijos apie savo kompiuterį, nes norint mėgautis žaidimo, jums reikia yra bet kurio kompiuterio, kuris palaiko galimybę naudotis internetu ir įdiegta ji.

Pradedant žaisti internete Time Empires, jums veikė kaip išmintingas valdovas, turėti keliuose miestuose. Jūsų pareigos apima visą spektrą valdymo išduoda savo žemes: nuo įvairių pastatų ir tyrimų statybos, prie karo, taikos deklaraciją, taupyti tautą iš įvairių epidemijų, tokių kaip maras ar maro. Žaidimas yra ėjimais pagrįstas, ir jūsų personažas turi tam tikrą veiksmų kiekis per dieną, kad jis gali praleisti. Kiekvieno pastato, mokslinių tyrimų ar dar ką nors praleido tam tikrą laiką.

Žinoma, pasirenkant agresyvią plėtros kelią, galite iš karto eiti į karą su bet kaimyninės genties gana silpna, tačiau patyrę žaidėjai rekomenduoti pradedant žaisti žaidimą internetiniai Laiko Imperija iki vsegodumat apie stiprinant savo gyvenviečių galią.
Iš esmės, dauguma pastatų atneš jums tam tikras pajamas tam tikrų išteklių, pavyzdžiui, akademijos Surinkite "žinios" forma, kurią naudojant galima ištirti naujas technologijas. Tiesiog kaip ir daugelyje pasaulio strategijų chronologine komponentų, esančių žaidimo padalos technologijų erą. Tiesiog nepamirškite jų grandinių gerovę, pavyzdžiui, maisto išleidžiama išlaikyti miestiečių ir karių aukso gyvybingumas gali įsigyti pastatų ir prieigą prie specialių sugebėjimų. Lygiai taip pat kaip "Civilization", žaidimas turi bendro lygio gerovę savo šalyje. Jei jis yra mažas, baimė, kad jūsų temos bus emigruoti į kaimyninę šalį.

Toliau žaisti imperijoje, praleisti šiek tiek laiko į plėtrą, gali būti saugiai paimti kreipdamasi į politinės ir karinės sistemos savo šalyje. Čia galite samdyti simbolių, kurie turi konkrečią užduotį ir unikalus kiekvienam epochos įvairovė.

Gameplay yra labai dinamiška ir iš pradžių kontroliuoti visą aplinkines žemes ir savo valstybę gali atrodyti gana nelengvas įmonė. Tačiau laikui bėgant ši sumaištis tampa labai lengva priprasti ir tada mes negalėsime išvengti savo dėmesio, ne, tegul net mažiausias kaita.

Tai turėtų būti atsargūs, kai kontrolė savo žemės, nes jei, pavyzdžiui, įgula miestas alsuoja pajėgumų, karinių vienetų statyba ją iškart sustoja. Maloniai patenkintas galimybe žaisti diplomatinius derybas. Tačiau yra viena ypatybė: gali derėtis tik su tomis šalimis, kuriose jūs turite savo ambasadorių, ir dauguma šių susitarimų užbaigimo, jūsų ambasadorius dingsta.

Puikiai įgyvendinta žaidimas klano sistema, leidžianti kiekvienam žaidėjui patirti visus žaisti ir mėgautis kartu su jo bendražygiai žaidimo privalumus. Bet yra, iš pirmo žvilgsnio, yra akivaizdus požymis, bet ne visai aišku žaidimai šio žanro: suvienyti klano žaidėjai gali tik su sąlyga, kad jų kraštai yra artimiausioje kaimynystėje. Tai reiškia, kad jei jūs nuspręsite pakeisti klano, jums reikės perkelti į kitą vietą, kad nebūtų prisiversti problemų su kaimynais.

Žaidimų Laikas imperijos žaidimas, kuriame jums bus ne tik įdomus, bet ir įdomi, tikėtis naujų simbolių, ir jei jūs esate vienas iš jų - prašome registruotis ir įrodyti, kad esate vertas tapti nekilnojamojo herojus, galėtų pakartoti Aleksandro Didžiojo likimą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos