Už priešo linijos 2

Alternatyvūs pavadinimai: Už priešo linijos 2

Priešo užnugaryje 2 - kompiuterinis žaidimas strateginio ekshen žanrą. Bet kaip pasakyti gerbėjai žaidimą - tai ne tik strategija, yra kovotojas. Žaidimas yra sukurtas mažas Ukrainiečių Geriausias būdas . Tai antroji dalis apie žaidimų priešo gale serijos. Už priešo linijos 2 žaidimas, kuriame galima pakeisti įvykių Antrojo pasaulinio karo metu. Žinoma, tik į žaidimą. Tiesiog patekti į žaidimo atmosferą manote, kad jūsų stiprybė istorinių įvykių - dalyvauja karo.

Iš pradžių, prieš pradedant žudynių, mes rekomenduojame jums perskaityti nutrijų žaidimą remiantis šios peržiūros rezultatais ir skaityti nuskaitomi priešo užnugaryje, 2 video. Bet tada jūs galite aplankyti svetainę ir atsisiųsti priešo užnugaryje 2. Ir eiti greitai į tai, kas vyksta čia, žinoma.

Play Už priešo linijos 2 pabusti viena iš nedaugelio pareigūnų armija, tai tik kaip iš kariaujančių šalių kariuomenė - pasirinkti. Žaidimas turi tris pagrindinius kovos kampaniją pateiktą tam tikrų valstybių

  • Kampanijos Vokietija;
  • Kampanijos TSRS
  • Anglo-amerikiečių kampaniją.

Kampanijos Vokietijoje - pagrindiniai oponentai sovietų karių. Dešimt misijų, iš kurių trys mokymo ir pastarasis atsidaro tik tada, kai visi ankstesni ištrauka.

Kampanijos TSRS - pagrindiniai priešai Vokietijos kampaniją. Taip pat susideda iš septynių misijų, plius trijų mokymą. Ir paskutinis - sunkiausia.

Anglo-amerikiečių kampanija - reklamos kampanijos sąjungininkai. Suderinus šias dvi valstybes, kurios turi tą patį skaičių misijas.

Pasirodo, kad priešo užnugaryje 2 misijos atstovų skaičiaus pariteto.

Žaidimas priešo užnugaryje 2 turi didžiulį pasirinkimą ginklų. Kad būtų sunaikinti priešą jums mandagumo: mašinų, kulkosvaidžių, patrankų, cisternų, raketų paleidimo, visureigių ir dar daugiau.

Įvairių tipų visa tai, dideliais kiekiais.

Jūs į gaires ir vaidmens nemanau, kad čia jums žaisti aiškiai apibrėžti ir stilių. Ne. Galite pasirinkti, arba net sukurti patys. Ir viskas yra jūsų rankose. Nors kiekviena iš vyrų turi savo inventorių. Ir bet kuriuo metu gali pakeisti savo ginklą.

Atstovauja visų galimų tipų jėgų, pavyzdžiui, rodyklių, mašinų šaulių, šaulių, pareigūnai, snaiperiai, įvairios numirėlių rūšys, anti-karių ir kitų padalinių.

Kova jus ne tik su kompiuteriu, kaip priešas, taip pat tinklo su kitais to paties pobūdžio kaip ir jūs.

Žaidimų priešo užnugaryje II yra gana geros kokybės grafika, su dideliu fizikos, kuri daro žaidimą kvitas didžiausią šedevrą savo žanro. Garsas taip pat sėkmingai, be šio išsamų vaizdą apie tobulumą. Ir, žinoma, gameplay yra aukšto lygio. Yra net kaip tikra žala atsiranda ir realiomis sąlygomis.

Apskritai, jūs suprato, kad žaisti Behind Enemy Lines pati 2 malonumą. Bet verta pabandyti ant savo odos sudėtingumo žaidimo ir realizuoti dar kartą, kaip sunku buvo mūsų seneliai ir proseneliai ginti savo tėvynę. Pavadinimas žaidimą iš karto mums atskleidžia žaidimo esmę.

Nepamirškite pakviesti kolegas už visą patirtį. Didžiosios pergalės ir sėkmės jums!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos