Metmenys

Alternatyvūs pavadinimai: Metmenys

Sistemos reikalavimai:

Procesorius: Intel Core 2 Duo / Athlon X2 2 GHz

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Diske: 1. 9 GB

Metmenys - kompiuterinis žaidimas, kuris sujungia geriausias aspektai klasikinių arcade puzzle ir slaptas veiksmo žaidimai. Metmenys žaidimas suteikia mums galimybę pajusti ne pažįstamas vaidmenį išgelbėtojas planetą nuo ateivių grėsmės, o bandyti ant iš kito pasaulio užsieniečiui odą. Groti Metmenys turės pabėgti nuo agresorių, nes čia, kur žmonės jau atlikti. Siaubingi ir klastingas Homo Sapiens yra iš užfiksuoti taikaus kosmoso keliautojas įdėti į jį baisi patirtis. Žaidimas prasideda Požemiuose tik vienas iš slaptų bazių, esančių į vandenynų gelmes. Saldus ir mielas vietos padaras pavadintas Zero ištrūksta iš jos priežiūros ir bando palikti bazę, kur ji įdėti ir nežmoniškos eksperimentų šlykštus eksperimentus, bet slaptą bazę būdas nebus lengva. Metmenys, slaptos žaidimas alsuoja dėlionių ir pavojingas, klastingas priešų, kurie nori pakenkti tik gaila svetimas krūva.

Gameplay

Ramus ir nekenksmingas padaras Zero žaidimo veikėjas Metmenys turi aštrių ilčių ir didžiulį nagai, taigi ir tiesioginio susidūrimo su sargybiniais ir blogio mokslininkų gyvenančių slaptą povandeninį bazę, pradėti, jis negali. Metmenys, žaidimas, kuriame mes turime slėpti, kad didžioji dalis, naudojant nuošalesnėse cubbyholes ir paslėptas kambariai, puola tie patys priešai bus tik dėl to, kad nugaros ir tik apsvaiginti priešą ir kita priartėti prie prestižinį išėjimo iš duomenų bazės. Nulis padėti svetimas ateis jo svetimų galias, ty deformuoti, leidžiant jam teleportuoti žaibas trumpais atstumais. Metmenys žaidimas vyks nuolat juda aplink bazę, kur ateivis yra įveikti sienas ir užrakintas duris su lengvumu, paliekant savo persekiotojus ir visus saugumo sistemos jautrių vietų. Naudojant tą patį gebėjimą nulis gali būti teikiama labiausiai netinkamas vietose, kur ji yra vargu ar kas nors sieks statinėse, stalčiais ir net viduje gyvenimo. Metmenys gali žaisti ir gana žiauriai, nes yra viduje kitą objektą, taikus užsienietis minties jėga gali skleisti ją į skutelius su įspūdingas sprogimas, ne išimtis ir žmonių, kurie bus nulis.

Puzzle

Žaidimas neleis jums atsipalaiduoti už minutę ir bus mesti daugiau ir daugiau užduočių iš lygio į lygį, verčia vis daugiau ir sugalvoti naujų judesių, taip pat veikia labai greitai. Slaptas povandeninis laivas bazė turi milžinišką dydį ir tai bus įdomių vietų, kur dar turės pereiti daug. Persikėlimas į kosmosą bus ne tik galimybė būti prieinama žaidėjų ir derinant visas galimybes, galite išspręsti užduotis labai skirtingais būdais. Stashed ne rožinių daiktų, vadinamų Kūrėjai lervas, atidaryti grotuvo prieigą prie naujų įgūdžių už užsieniečio, pavyzdžiui, tylus judėjimas arba rodyti objektus žemėlapyje bazę. Be pagrindinių uždavinių misijų bus atlikti papildomas užduotis, pavyzdžiui, artimųjų lygį per tam tikrą laiką arba sunaikinti visus priešus su vienu konkrečiu įgūdžių pagrindinio herojaus. Šios papildomos darbo vietos bus atidaryti papildomas premijas ir leidžia daug greičiau kurti naujų galimybių Zero, kuri bus atvira visą žaidimą.

 

Žaisti pat