Jūros mūšis: pasaulinis karas

Alternatyvūs pavadinimai: Karo laivyno mūšis: 2 pasaulinis karas

Jei ieškote veiksmų, kurie nesijaudina, myliu istoriją ir laivus, atkreipkite dėmesį į žaidimą Sea Battle: World War. Įdiegę ją savo mobiliajame telefone, galėsite eiti į priekinę liniją bet kurioje situacijoje, net jei nėra interneto ryšio.

Poskolku prieš pradedant plataus masto karus, daugelis suinteresuotos, kaip turėtų būti galingas ir talpus telefonas ar planšetė. "Android"turėtų būti 2 versija. Kaip matote, visi reikalavimai yra gana kukli, bet kartu ir vaizdas, meniu ir tai, kas vyksta monitoriuje aukšto lygio. Čia yra tikri įvairių valstybių laivai, tarp kurių yra kariuomenė"Arizona"iš JAV kariuomenės, karo Didžiosios Britanijos laivyno naikintojas"Bulldogas"ir kiti.

Charakteristikos žaidime:

  • Aukštos kokybės 3D grafika
  • Dirba"iPad"ir"iPod touch","iPhone","iOS"su 6 arba daugiau versijų. Surinkite savo karo laivyną, sustiprinkite jų šarvus ir variklius, įdieguokite galingus ginklus ir tikslų radarą ir nepamirškite kurti strategijos. Laukiama oro atakos, yra naudingiau įdiegti galingus šautuvus. Suplanuodami greitą perkėlimą į kitą dislokavimo vietą, norint padidinti greitį, verta palengvinti laivą, pašalinant sunkias šarvus ir paimant tik reikiamą ginklą.

    , kaip ir bet kuris kitas šio žanro žaislas, Sea Battle: II pasaulinio karo žaidimas reikalauja, kad jūs rūpintumėte savo ginkluote. Kiekvienas komponentas atlieka didžiulį vaidmenį, todėl ieškokite būdų užsidirbti pinigų ir nepamirškite, kad ne tik laivas, bet ir jo kapitonas turi būti pumpuojamas. Nepamirškite, kad laimėję dabartinę mūšį gausite naudingų premijų, kurios padės pagerinti būseną, pasiekti naujų elementų ir kitus naudingus dalykus. Žaidimas Warship Battle: 3D 2-asis pasaulinis karas yra dinamiškas, gerai apgalvotas, su išsamiais atsekamais elementais. Taip pat atkreipkite dėmesį į aukštos kokybės garsą, pateikiant, kas vyksta ekrane realybe.

 

Žaisti pat