Xgame

Alternatyvūs pavadinimai: XGame-Online XGame naršo

Taigi, šiandien mes pristatome jums naują žaidimą žanro MMORTS - XGame internete. Šis žaidimas nepaliks abejingų gerbėjų Star Wars ir kitos erdvės fantazijos. Jaustis kaip jūs esate pradedantysis valdovas dykumos planetoje ir prisijungti dėl valdžios kovą visatoje su gyvų žaidėjų. Atraskite naują sistemą ir galaktika, ištirti neatrastų planetos. Sistemos tobulinimas ginklų realiu laiku nebus galima visiškai atsipalaiduoti. Dalyvaukite online "ginklavimosi varžybas", kurios rezultatai turi lemiamą vaidmenį jėgų suderinimą visatoje XGame internete.

Norėdami žaisti žaidimą XGame internete jums nereikia papildomai diegti žaidimo klientui. Žaidimas yra visiškai nemokama ir joje dalyvauti, turite būti perduodama greitai ir nesudėtinga Prisijungti žaidimas XGame internete.

Norėdami XGame internetinis žaidimas tapo prieinama eikite į puslapio XGame internetinis žaidimas, kur jis iš karto pasirodo registracijos langą. Jums reikės įvesti naują prisijungimo slaptažodį, patvirtinti ir priimti vartotojo sutikimą.
Kai XGame registracija internetu sėkmingai baigtas, jūs galite pradėti savo naujas pareigas planetų kontrolę. Žaisti žaidimą internete XGame pradėdami apleistas ir tuščias planetoje su nedideliu skirtumu mineralų. Mažai, bet - vėl pakankamai pradėti. Šie ištekliai, jums reikia pradėti savo pagrindinę infrastruktūrą planetos, statyti kasyklas, stotys, gamyklose, laivų statyklose, laboratorijos ir kitų naudingų priemonių.

Laivų statykla turi parengti gynybinį komponentą jūsų planetą, kuri yra būsimos užkariavimo galaktikos XGame sąlyga internete. Tačiau uždarymo tvirtai užtikrinti planetų bazę, o ne per daug navoyuesh. Taigi būtina sukurti galingą kosminę flotilę plėsti savo valdas.
Taip pat XGame internete - žaidimas, kuriame galaktikos karo dalyvavimas sovietai ieškoti sąjungininkų pagalbos, kuri gali būti lengvai rasti tarp kitų internetinių žaidėjų. Bendromis pastangomis bus daug lengviau kurti savo imperiją. Groti XGame internetu, taip pat gali būti naudojama tik patekti į žaidimų skyriuje "Hall of Fame", nei jūs šlovinti save ir savo namų planetą tikslais.

Novoyavlenny sąjungininkas padės jums išgauti trūksta, tačiau būtinus išteklius jums. Norėdami tai padaryti, kreiptis prekyba su jais geriausią pasiūlymą, padarydami jas savo nuolatinius prekybinius partnerius. Pripilama iki savo prekybos strategiją, atimti jūsų priešai būtinus išteklius. XGame internetu - visata, kur vienas mirtinas žaidimas.

Užgrobti valdžią į internetinių žaidimų XGame visada turi būti žingsnis į priekį technologijų plėtra savo planetų. Tinkamą strategiją tyrimai leis jums, pavyzdžiui, akimirksniu pervesti savo laivyną kitų galaktikų, į priešo širdį. Siųsti kaip daug skautų laivus tyrinėti naujas erdves, nes žinios yra galia.

Iš pradžių jums reikės padaryti tris variantus savo charakterį plėtros pasirinkimas. Žinoma šis pasirinkimas daro įtaką visiems savo vėlesnio žaidimo. Pasirinkite klasė "Shakhtar" leistų didesnę išteklių gavybos ir statybos pastatų. Klasė "mokslininkai" daryti dėl mokslinių tyrimų veiklos jūsų planetoje dėmesio. Norėdami greitai sukurti veiksmingą kosmoso parką - klasė "Pilot".

Jūs - tikra lyderė pasaulyje. Ir įrodyti, kad ji yra būtina sukurti tvirtą ekonominę ir karinę sistemą planetoje reguliarų technologijų tobulinimo. XGame registracija internetu laukia Jūsų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos