Xterium

Alternatyvūs pavadinimai: Xterium

Žaidimų Iksterium yra įdomus kompiuterinis žaidimas, kuriame jūs galite žaisti nemokamai per interneto naršyklę.

Žaidimų Xterium registracija yra prieinama daugeliui vartotojų. Norėdami užsiregistruoti žaidime turite nurodyti Xterium

1. Jūsų vartotojo vardas.

2. Jūsų e-mail adresas.

3. parašykite savo unikalų slaptažodį žaidimą.

Pasibaigus žaidimo pradžioje būtina nustatyti Iksterium internete pirkti išteklius savo planetoje. Norėdami tai padaryti, jūs turite sukurti mines metalo, krištolo ir deuterio. Metalo ir kristalų kasyklos būtų gera kartu formuoti, todėl reikia rūpintis, kad jų lygis nuolat buvo tas pats.

Deuteris Sintezatorius Jūs turite būti tame pačiame lygyje, kaip ir kiti kasyklose. Kita vertus, tuo atveju, jei turite pinigų nepakanka, reikia jį laikyti mažesniu nei 5.

Norėdami pradėti žaidimą jums reikia žaisti Xterium sukurti tyrimų laboratoriją tirti fundamentaliuosius tyrimus. Norėdami pradėti jums reikia išnagrinėti šiuos tyrimus:

1. Šnipinėjimas - tai tyrimas, kuris yra trečiojo lygio žaidimą. Tai geriausiai ištirti Astrofizika.

2. Energetikos technologijos yra 12 lygiu. Jums reikia energijos nuolat. Energijos jums reikia daugeliu lygmenų už įvairias užduotis.

3. Reaktyvinio variklio įsikūręs 6 lygio. Reaktyvinio variklio reikia statyti laivus tipo BT ir MT. Jūs turite užpildyti, kad ištekliai bus lengviau plėšti. Sunkiau bus uždirbti lėšų iš savo kasyklas.

4. Kompiuterinė technika yra 10 lygiu. Ar jums reikia gamyklos nanites be jo jums nereikia daryti daug.

5. Astrofizika yra 15 lygiu. Anksti žaidime jums reikia pumpuoti iki 15 lygio. Tada jums sukurti norimą lygį 25.

Play Xterium Jūs turite pirma vienoje planetoje. Žaidimo pradžioje jums bus suteikta jūsų planetoje. Ši planeta yra visada jums bus pagrindinė. Jūs negalite pašalinti šią planetą.

Turite nuolat aprūpinti šią planetą. Galite jį, pavyzdžiui, sukurti "Technopolis". Tada jūs turite pastatyti laivą kolonizuoti.

Žaidimų Xterium internete tada jums reikės dalyvauti kolonizacija. Norėdami tai padaryti, jūs turite ieškoti planetą su didžiausiu skaičiumi planetų, esančių netoliese.

Jūs galite turėti didžiausią keturiolika kolonijas. Kolonijos gali būti priešingai pašalinti pagrindinę planetą.

Kitas žaidimo privalumas yra teleportacijos planetų. Kai teleportuotis planetų, kuriems taikomi tam tikri apribojimai. Teleportacija praeiti labai greitai. Teleportacija iš visų žaidėjų mėnulis yra neįmanoma. Be to, jūs negalite teleportuoti į savo ar kitoje planetoje su bet misija.

Xterium žaidimas, kad kreipsimės į gerbėjų erdvėje ir neįtikėtinai pramogų. Padovanokite sau nepamirštamų akimirkų su žaidimu Xterium!

Play kartu su savo draugais, dalinkitės jais su savo emocijas!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos