Pamiršote Matmenys

Alternatyvūs pavadinimai: Užmiršti pasauliai

Sveikinu tave užmirštiems matavimų pasaulyje! Šis pasaulis, slėpimas daug pavojų! Visas pasaulis begalinis kovose siaubingų būtybių paslaptingas armijos Rifto!

Žaidimų Pamiršote internetu matavimas - visų geriausias įsikūnijimas iš žaidimų, kaip interneto kombats! Šis projektas buvo išleistas 2008 metų sausio mėnesį, tačiau per trumpą laiką buvo neįtikėtinas šlovę ir įgijo pagarbą tarp interneto žaidėjų. Prisijunkite prie mūsų ir tikrai nepasigailėsite!

Online žaidimai Pamiršai matavimo kupinas magijos. Čia magija ir plieno, kaip visuma yra neatskiriamai susiję! Jūs ketinate dalyvauti neįtikėtinai kovose siaubingų būtybių GPM ir konkuruoti agility su kitais žaidėjai.

Žaisti žaidimą internete matavimo Pamiršote labai įdomu! Šiame pasaulyje nėra ribos ir jokių apribojimų, viskas priklauso nuo jūsų. Kelionės ir tyrinėti senovės galerija grindys, kovoti su gyventojų kalnakasybos deimantais. Plėtoti savo charakterį, sukurti savo unikalų rinkinį ašmenimis ginklų ir šarvai.

Joninės ištikimi kompanionai ir eiti Grįžtamieji versija retų eliksyrai, potions ir nuostabių dalykų, kad jums reikia į žaidimą Forgotten matavimas.

Groti Pamiršote matavimus ir įdomesnis, nes čia daug įvairių simbolių klases, tam tikrų tipų darbo užmokesčio ir įvairių žaidimų priklausomybės įvairovė. Jūsų veikėjas galės tobulinti dalykų ir įgyti naujų įgūdžių.

Užmirštų matavimų internete jums niekada nebus nuobodu unikalaus sistemos karo. Be visų šio stebuklingo pasaulio yra nuolat atnaujinti.

Pasibaigus žaidimo Pamiršote matavimo internete pradžioje visi žaidėjai yra lygūs. Bet kuriant savo charakterį, jums pasirinkti, kas bus ir kas klasėje priklauso.

Personažo klasės su septynių iš viso. Tai kariai, Mages, Necromancers, kunigai, pirkliai, amatininkai laikytojai tvarka. Kiekviena klasė turi savo privalumų:

• Warriors "- meistrų ginklai ir šarvai. Nariai šios klasės yra stiprus, judrus ir neįtikėtinai Hardy.

• Magee išmintingas ir protingas, jie yra labai stipri jo elementas.

• Necromancers - tai burtininkai, žavi pasaulį anapus kapo, turėti žinių žiauriai tamsiai magija.

• Bet kunigai - šventas klasė, kuriuo siekiama išgydyti ir išgydyti nuo mūšyje žaizdas. Dauguma patyrusių dvasininkai sugeba atkurti simbolį, kuris žuvo mūšyje.

• Prekeiviai pasakiškai turtingas, jie gali gauti beveik viską, kas egzistuoja šiame pasaulyje.

• Problema Amatininkų sukurti ginklus, dirbti statybvietėse ir minų brangakmenių kasyklose.

• A įstatymo globėjas yra pavedimo laikytojai. Laikytojai stebėti, kaip laikomasi tam ir nepatinka tamsiai burtininkai.

Ar parodyti savo vyriškumą ir narsa aršios mūšiai kilo po saulėtekio ar saulėlydžio Astral karų sunaikinimo reklama.

Bet atkakli kova yra ne riba! Jūsų būdas yra pasaulyje, kuris tapo nuolatinių aršios mūšio vieta, atliekant mirties. Vieta jėgų, kurios siekia pavergti užsakyta.

Jūs turite žinoti save, savo ego ir apibrėžti, kas esate: šviesa? Tamsa? Neutralus? Ar banditas? Sprendimas Jums! Gal jūs - paskutinė viltis pergalę šioje amžinojo karo!

Žaidžia žaidimą internete Pamiršai matavimus, jūs tapsite mirtinas ginklas ar šalto galingas valdovas magijos srovių meistras!

Prisijunkite žaidimo pamiršote nustatyti yra labai paprasta. Jums reikės eiti į oficialų svetainę ir užpildyti pagrindinę informaciją. Gavęs laišką savo e-mail, ir patvirtinantį programą, jums bus visiškai žaidėjas praleistą dimensiją! Nepraleisk savo šanso!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos