Outland

Alternatyvūs pavadinimai: Outland

Outland internete - įdomus RPG žaidimas, kuris vyksta magišką pasaulį, kur salos plaukti į dangų, kur yra tamsiai Dungeons ir gražūs miškai. Visos vietos yra pilnas įvairių pavojų, ir tai prideda prieskonių į nuotykius.

Registracija Outland žaidimą yra taip. Pirmiausia jūs einate per Outland registracijos svetainėje, tada jūs turite atsisiųsti žaidimo klientą gauti prieigą prie žaidimo. Outland, registracija internetu nėra labai sudėtingas ir jums nereikia praleisti daug laiko bando gauti prieigą prie žaidimo.

Sistemos reikalavimai online žaidimas Outland taip:

• procesorius - 500 MHz;

• Vidinė atmintis PC - 128,

• reikiamą kiekį laisvos vietos standžiajame diske - 35MB;

• Vaizdo plokštė, palaikanti OpenGL;

• HTTP jungtis prie interneto iš 16KB / s greičiu

• Įdiegta JAVA 1.

Svarbu nepamiršti, kad tam, kad žaisti Outland yra svarbu nustatyti JAVA 1. 5. Reikia Java versiją galima atsisiųsti tiesiai iš žaidimo svetainėje. Dauguma šiuolaikinių kompiuterių atitinka šiuos reikalavimus, ir jūs galite lengvai gauti prieigą prie žaidimų Outland.

Kelionė į magišką pasaulį Outland, jums bus susiduria su įvairiais monstrais, kurie yra suskirstyti į 20 klasių. Bendra suma, kurią žudyti botus per šimtą. Tai sukuria puikią galimybę įvairovę ir kovos žaidimas, kad bus patenkinti net labiausiai aistringas noras ir patyrusių žaidėjų, kurie dingo daugiau nei žaidimų projektą.

Žaisti žaidimą internete Outland poreikis kurti jo charakterį. Galite siurblys jam įvairių įgūdžių, kartu yra tokių rūšių: magija, perdirbimas, alchemija, kushernoe dalykas ginklu verslo ir intelektinės estetams - papuošalų. Visi šie įgūdžiai leidžia jums sukurti įvairių aksesuarų, kad padaryti gyvenimą lengviau savo reputacijos. Dėl žaidimo objektų ir artefaktų, naudojamų įvairių medžiagų Outland gamybos taip pat turi skirtingas klases. Tokios medžiagos yra: medžio, odos, metalo, elementai, detalės, ir brangakmenių. Keistas derinys medžiagų, kombinuotų įgūdžių ir dizaino galima sukurti nuostabius dalykus. Dėl šių juokingas asociacijas žaisti Outland yra visada įdomus ir niekada nuobodu.

Žaisti žaidimą internete Outland įdomu rinkti įvairių tipų elementų. Objektai gali gauti vykdant užduotis, žuvo robotus, taip pat ieško į kabinos, kur jis gali būti slepiasi lobis. Su specialiu atkaklumas galite rinkti rinkinių objektų tos pačios rūšies (pvz., ledo dalykų, pyktis ar šarvai nustatyti puikus lankininkas), subūrė pilną, gausite papildomą premiją. Iš viso žaidime dabar sukurta beveik penkiasdešimt įvairių rinkinių, kurie leis jums tapti nuostabi ir retų kariai.

Outland internetinis žaidimas, kuriame žaidimų erdvė atstovavo penkis stebuklinga salos plaukiojantieji į dangų. Visi dangaus salų gyventojai skirstomi į dvi kariaujančias stovyklas tvarkos ir chaoso, kuris taip pat yra skirstomi į tris tipus: kariai, kalnakasiai ir kūrėjai. Pasiekti penktąjį plėtros etapą, jums reikės nuspręsti, kuris būdas jums arčiau chaosas ir tvarka. Tiesiog Outland yra tiek daug skirtingų profesijų, kad darbštūs žaidėjai liko be pragyvenimo šaltinio.

Outland žaidimas internete - tai puikus būdas gerai praleisti laiką ir atsipalaiduoti nuo kasdieninių problemų. Magiškas pasaulis Outland leidžia visiškai išreikšti savo vaizduotę ir sukurti vaizduotę. Tai įdomus ir jaudinantis žaidimas.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos