Žymės

Juodoji Corsair

Alternatyvūs pavadinimai: Juodoji Corsair

Game Black Corsair jūros nuotykiams

Virtuali pasaulis dabar siekia atsiųsti žaidėjus į nuostabias technologijas ar fantazijos šalis, kad susidurtų su stebuklais ir magija; apokalipsėje klijuoti žmonijos nosį ir atskleisti monstrų ataka. Jei nenusileidžiate norėjo kažką daugiau romantiško, su nuotykių skoniu ir pavojaus žvilgsniu, „Black Corsair“ žaidimas geriausiai tinka.

Ši naršyklės strategija nukreipia jus į XVI a., Kai žmonės pajuto jūrą, atrado naujus žemynus ir susiejo prekybos santykius, kovojo su laivais ir susidūrė su piratais. Dabar šis kūrinys atrodo toks toli ir patrauklus. Jei apgailestaujate, kad tuo metu nesate laimingi, kad galėtumėte gimti, galite žaisti Juodąjį Korsairą, ištaisydami netinkamus likimo skaičiavimus.

Pirmieji žingsniai žaidimo erdvėje

Pirmasis elementas, kurį turi atlikti kiekvienas naujasis kapitonas, yra „Black Corsair“ registracija. Po to pasirenkamas simbolis:

  • Prekybos ekspertas
  • Turtingas paveldėtojas
  • Lietuviškas Duke
  • Portugalija sugriovė aristokratą
  • Plaukų jūrininkas

.Kiekvieno simbolio gyvenimas kartą krekingo, sukėlė netinkamą kelią ir pakeitė bandwagon. Kitaip tariant, kiekvienas turi savo priežastis, kodėl jis tampa korairu.

Nustačius vaidmenį, jūs pradėsite kelią nuo žemiausių jūros laivų žingsnių iki tikrosios jūros audros. Kur nuves jus naujasis likimas, ir kokias staigmenas ji ruošia?

Kadangi niekas kapitonas nekontroliuoja paties laivo, turite gauti komandą. Eikite į meniu skyrių ir perskaitykite jūreivių savybes prieš jas nuomodami. Tada prasideda įdomiausia dalis.

Pirmiausia turite vieną laivą, tada du, tris, ir palaipsniui visa flotile taps. Kiekvienam laivui reikia patikimos įgulos, tačiau laivai ir įgulos nariai turi būti nuolat pumpuojami, kad pagerėtų jų našumas.

Mes keičiame karus su kitomis misijomis

Poskolku daug ką nors kovoti, būtina įrengti laivyną su skerdimo patranka, greitaisiais buriais ir erdviais turtais. Po mūšio pasiimkite priešą nukritusią gėrį. Jūs galite jį parduoti arba laikyti.

Užduočių kūrimas padės jums, kuris suteiks jums įvairių žemynų atstovus:

  • Paimkite arba pristatykite krovinius
  • Pajusti laivą
  • Perkelkite jį į laivą
  • Apsaugokite kaimą nuo atakos
  • Suderinti monstras

Už kiekvieną tinkamai įvykdytą užsakymą jums bus atlyginta pinigais, patirtimi, premijos elementais ar prekėmis. Viskas bus naudinga, jei ne tuo metu, o vėliau - tikrai.

Sužinokite laivų statybą, pagrindus ir taisykles, galimybes ir taktiką: gynyba, ataka, artilerija. Visos akimirkos yra svarbios: tiek, kaip komanda yra mokoma, ir kaip steigiate laivus. Geriau įdėti kai kuriuos laivus į galvą, išskyrus kitus, slepiant juos nuo tiesioginių hitų. Tačiau šios sudėtingos pamokos prasidės vėliau, o pirmasis laipsniškas mokymasis su paprastais uždaviniais, po kurių bus teikiamos dosnios dovanos ir premijos, kurios padės jums ir skatina naujus pasiekimus.

Labai svarbu susivienyti su žaidėjais dėl bendrų kovų. Sąjungininkai visada padės, pabrėždami kelis laivus remdamiesi arba prisijungdami prie didelio mūšio. Kiti gali paskelbti karą ir pamatyti, kas galų gale bus stipresnis.

, o galų gale - keletas malonų žodžių apie „iPlayer Black Corsair“. Žinoma, strateginis žaidimas vertas dėmesio. Jis puikiai suprojektuotas pagal epochos dvasią, aprūpintas naudingais žemėlapiais, o muzika atitinka buvimo vietą - rytietiški motyvai, žygio ritmai, intensyvios svarbių scenų muzikinės akcijos, uostų garso efektai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more