Žymės

Karo generolai

Alternatyvūs pavadinimai: Karo generolai

Bendrieji karai - pirmasis pasaulinis karas laikomas vienu didžiausių įvykių, įvykusių XX a. Žinoma, bent kartą jūsų gyvenime jūs norėjote sužinoti, kas vyksta atvirose erdvėse mūšio laukuose. Galbūt jūs netgi turėjote idėjų, galinčių pakeisti karo rezultatus. Projekto „Generals of War“ internetas leis jums išbandyti save bendrojo vado batuose per pirmąjį pasaulinį karą. Jūs galėsite daryti tai, ką norite. Ar tapsite garsiu vadu arba pasiklysti kažkur istorijos puslapiuose - tai priklauso nuo tavęs!

Registracija žaidime

GOW yra naršyklės projektas, taigi nereikia apsižvalgyti su papildomų failų parsisiuntimu ir įdiegimu. Vienintelis dalykas, kurio reikia norint pradėti žaidimo pradžią karo generolų registracijos metu. Projekte jis supaprastinamas iki galo - registracijos forma yra pagrindiniame puslapyje ir yra išversta į rusų kalbą.

 1. Pirmoje eilutėje nurodykite prisijungimą.
 2. Šia eilutė užpildo jūsų el. Pašto adresą.
 3. Baigę, pagalvokite slaptažodį.

Games Generals Of War leidžia jums dar labiau supaprastinti registraciją ir įvesti projektą, naudojant sąskaitas socialiniuose tinkluose:

 • Vkontakte;
 • Facebook;
 • „Google“ +.

A tiems, kurie jau turi sąskaitą. ru nerimauti ir nebereikia prisijungti prie karo generolų internete, tiesiog naudodami anksčiau užregistruotus duomenis.

žaidimų funkcijos

Feeling guesswork jūs neturite - žaidimas susitiks su draugišku mokymosi kursu. Kaip ir daugelyje šio žanro projektų, turėsite ištirti teritoriją, plėtoti ir kovoti.

Game War Wars paruošė jums daug įdomių užduočių, todėl jums nebus nuobodu. Misijos atrenkamos taip, kad žaidimo eiga būtų subalansuota. Naujas užduotis galite ištirti specialiame skydelyje, esančiame dešinėje ekrano pusėje. Pirmiausia turite šiek tiek aprūpinti savo karinę bazę. Ateityje jūs įdarbinsite karinį personalą, o švietimas ir mokymas vyks čia. Žaidėjo vertinimas atliekamas pagal pagrindinius parametrus. Taigi, reikės žaisti žaidimą Generals of War, atidžiai stebėdami tokius pajamų ir atliekų elementus:

 • army;
 • pastatai;
 • šnipinėjimo vienetai,
 • naftos perdirbimo įmonės;
 • darbuotojai,
 • darbuotojai 10000 karinių elektrinių.

Kad jūsų kariuomenė galėtų tinkamai kovoti, jums reikės jį pakankamai gerai pateikti. Jūsų palatoms reikia ne tik šerti ir apsirengti, bet ir turėtumėte įrengti vienetus su geriausiais ginklais ir visa reikalinga šaudmenimi. Norėdami kontroliuoti situaciją, stebėkite pagrindinius žaidimo išteklius:

 • vardas,
 • benzinas;
 • kuras,
 • šaudmenys.
Nepamirškite, kad prireikus galite bendradarbiauti su savo kaimynais žaidimo žemėlapyje. Kartais jie turės kovoti su jais - viskas priklauso nuo jūsų sugebėjimo derėtis.

Gaminimo valiuta

V karo generolai gali būti žaidžiami nepadarius jokių investicijų, tačiau tai bus gana sunku be virtualios valiutos. Pagrindiniai piniginiai vienetai yra tokie:

 1. Paprastieji pinigai gali būti uždirbti gamyklų, gamyklų ir namų pagalba.
 2. Mano auksui, mano.
 3. Brangūs deimantai yra perkami iš prekybininkų.

Dauguma išteklių galima uždirbti atlikdami užduotis. Tačiau nepamirškite, kad nutraukus užduotį, jūs negalite gauti viso atlygio. Be premijų, galite gauti apdovanojimus ir įvertinimo taškus - viską, ko reikia, kad taptumėte geru vadu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more