Žymės

Pokerio gubernatorius 2

Alternatyvūs pavadinimai:

Governor Of Poker 2 yra kortų žaidimas, kurį galima žaisti neprisijungus, o tai šiais laikais nėra taip įprasta. Žaidime rasite spalvingą animacinių filmų grafiką, sukurtą laukinių vakarų stiliumi. Garso dizainas taip pat viršuje, atitinkantis atmosferą, geros balsų replikos. Varžovai prie stalo labai juokingi. Pažvelgus į stalą iš viršaus, išvysite tik susirinkusiųjų kepures, nes veiksmas vyksta Teksase, kur kepures nešioja net arkliai. Šios skrybėlės kartais atrodo gana komiškai.

Prieš žaisdami Governor Of Poker 2 nurodykite savo amžių ir sugalvokite pagrindinio veikėjo vardą.

Žaidimo metu turi būti charizmatiškas kaubojus su didžiule kepure, iš po kurios kyšo tvirti ūsai. Jo svajonė – tapti pokerio karaliumi visame Teksase. Tai nebus lengva. Keliaudami po valstiją turite nugalėti 80 pokerio ekspertų 27 salonuose. Kiekvienas salonas turi savo unikalų dizainą, pagamintą pagal tų laikų dvasią.

Žaidime būsite

Žaiskite pokerį su įvairiais priešininkais

Pirkite pastatus ir gamyklas

Keliaukite į laukinių vakarų miestus, aplankydami juose esančius salonus

Venkite bausmės šerifo, kuris nekenčia nieko lošimas

Dabar šiek tiek daugiau apie viską.

Žaidimas turi istoriją, kuri nėra dažnai matoma kortų žaidimuose.

Išmokę pokerio pagrindus, turite pasirūpinti reputacijos įgijimu. Nugalėk visus žaidėjus, kuriuos sutiksi kiekviename mieste, kai kurie iš jų pasirodys kaip kieti riešutėliai. Tokiu būdu uždirbtus pinigus investuokite į miesto nekilnojamojo turto pirkimą. Visi pastatai, kuriuos pasiimsite, atneš nedidelį pelną. Padėkite pagrindiniam veikėjui nusipirkti viską, kad jis taptų pagrindiniu judėjimu Teksase.

Sąlyga persikraustyti į naują miestą – nugalėti vietinius žaidėjus ir nupirkti visus rajone esančius namus. Jei sąlygos nebus įvykdytos, vairuotojas atsisakys vykdyti savo pareigas ir niekur jūsų neves.

Būkite atsargūs, kad nepakliūtumėte klastingo šerifo. Jis persekioja ir griežtai baudžia visus lošėjus jam patikėtoje teritorijoje.

Nepaisant juokingos grafikos, kūrėjai rimtai žiūrėjo į žaidimo procesą. Pokerio taisyklių laikomasi, o vartojami terminai yra teisingi.

Varžovai nėra negyvos lėlės ir nėra be emocijų. Kritinėmis akimirkomis jie gali gausiai prakaituoti ar kitaip rodyti susijaudinimą. Pasistenkite pastebėti tokį elgesį, tai padės laimėti. Varžovai skiriasi ne tik išvaizda, kiekvienas iš jų turi savo žaidimo stilių, todėl varžybos tampa įdomesnės.

Žaidimas nėra kupinas tikroviškumo, galite lengvai prarasti, laimėję atgal, ir taip daugiau nei vieną kartą. Tai kaip tikras pokerio žaidimas.

Galite nemokamai atsisiųsti

Governor Of Poker 2 į Android čia pat spustelėję nuorodą.

Jei norite gerai praleisti laiką ir išmokti pokerio pagrindų, šis žaidimas yra tai, ko jums reikia! Žaisk bet kur, nes tam nereikia interneto. Negaiškite laiko, pradėkite žaisti dabar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more