Žymės

Pokerio pasaulis

Alternatyvūs pavadinimai:

Poker World yra žaidimas, skirtas pokeriui, nes jį lengva suprasti iš pavadinimo. Žaidimas pasižymi spalvinga grafika, žaidimo stalas atrodo gana karikatūriškai, tačiau priešininkų avatarai nupiešti gana tikroviškai. Pasirūpino ir garso dizainu, jis neįkyrus, varžovai gerai įgarsinti. Žaidimą galima žaisti bet kur, nes jam nereikia interneto ryšio.

Tradiciškai lošimo atveju, prieš žaisdami Poker World, nurodykite savo amžių, tada įveskite savo vardą ir galite pradėti žaisti. Pradėsite užkariauti pokerio pasaulį iš Jungtinių Valstijų

Žaidimo metu turėsite

  • Dalyvavimas čempionatuose daugiau nei 60 miestų visame pasaulyje, kiekviename žemyne.
  • Daugiau nei 30 valandų žaidimo laiko nugalėti visus priešininkus.
  • Texas Hold'em geriausių pasaulio žaidėjų įveikimas.

Kaip matote iš trumpo sąrašo aukščiau, reikia daug nuveikti. Užduotis yra ne tik įveikti visus varžovus. Norėdami įgyti reputaciją, reikalingą dalyvauti uždaruose turnyruose ir atrodyti pakankamai garbingai, turėsite įsigyti prabangių automobilių, nekilnojamojo turto, brangių laikrodžių, papuošalų, dizainerių kurtų drabužių, jachtų ir kitų prabangos prekių. Natūralu, kad norint visa tai nusipirkti, reikia laimėti pinigų. Viskas skamba paprastai, bet iš tikrųjų pralaimėjus žaidimo metu galite išsiskirti su pinigais. Bet jūs neturėtumėte dėl to jaudintis, jums bus leista susigrąžinti.

Taip pat reikia laimėti, kad jumis sudomintų rėmėjus, kadangi startiniai mokesčiai už dalyvavimą turnyruose yra brangūs, patys jų neįvaldysite.

Priešininkai žaidime gali būti labai skirtingų lygių ir žaidimo stilių, jie taip pat turi skirtingus, kaip ir tikri žmonės. Galiausiai jūs turite kovoti su stipriausiais žaidėjais iš viso pasaulio.

Privalu atidžiai stebėti varžovų emocijas įvairiose situacijose, tai padės nustatyti, kada varžovai nervinasi, ir pasakys, kokias kortas jie turi šiuo metu.

Gana tiksliai laikėsi visų pokerio sąlygų ir taisyklių. Žaidimas puikiai tinka susipažinti su šiuo visame pasaulyje populiariu pomėgiu. Jūsų priešininkai yra AI, jūs nerizikuojate prarasti tikrų pinigų, jei pralaimėsite.

Kūrėjai pasirūpino ir suteikė jums pradinį kapitalą, kad turėtumėte nuo ko pradėti. 20 000 žetonų padės jums tapti rimtu žaidėju jau pirmame žaidime, tačiau stenkitės neišbarstyti savo žetonų ant statymų. Jei jums nesiseka labai gerai, galite gauti daugiau žetonų kaip dienos premiją. Taip pat galite uždirbti premijų žiūrėdami reklaminius vaizdo įrašus.

Čia galite nemokamai atsisiųsti

Poker World Android sistemoje, spustelėję puslapyje esančią nuorodą.

Jei svajojote susipažinti su pokerio pasauliu, šis žaidimas yra geriausias pasirinkimas tai padaryti ir neprarasti pinigų besimokydami! Galite žaisti bet kur, net ir be interneto! Nelaukite, pasinerkite į Texas Hold'em pasaulį jau dabar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more