Žymės

Atkuriamas internete

Alternatyvūs pavadinimai: „Reborn Online“

Game Reborn - nauja „Asgard

“ pasaulio fantazija

Kuo įvairesnė žaidimo sklypas, tuo greičiau jis užfiksuoja dėmesį ir vėluoja. „Reborn“ kliento žaidimas atveria Asgard pasaulį su visais savo stebuklais ir grožiu. Jūs aplankysite daugybę mūšių ir atliksite ne mažiau užduočių, išmoksite valdyti magiją, kovoti su plaktuku ir šaudyti lanką. Išgalvoti gyvūnai ir elfai lydės jus, pakartotinai stiprindami savo įgūdžius ir nukreipdami judesius.

Jūs galite nustoti ieškoti žaislo, atitinkančio griežtus patyrusių žaidėjų kriterijus, nes pradedate žaisti „Reborn“ žaidimą, nenorite palikti savo spalvingų ekspozicijų ir dalies su charizmatiškais simboliais.

Mes susitinkame su herojais ir jų padėjėjais

.Kaip tai yra kliento žaidimas, turite atsisiųsti „Reborn“ ir tik tada eiti į kelionę per fantazijos šalį, ištirti jos gyventojus ir galimybes. Nustebinimas nebus simbolių klasės, kurios tapo klasikinėmis žaidimų prekėmis.

  • A šaudyklės ilgojo nuotolio kovotojas. Nuo saugaus atstumo jis elgiasi su priešais su rodyklėmis, kurios padeda jo sąjungininkams, kurie išsprendžia problemą priešakyje. Protingai susidoroti su jo lanku, jis dažnai turi teigiamą poveikį mūšio rezultatams. Tarp savybių bruožų: ataka per atstumą, imobilizacija, slėpimas.
  • Warriors remiasi savo jėgomis, todėl yra gerai išvystytas. Jis nežino baimės ir yra patikimas sąjungininkas, kuris pirmoji skubėja į mūšį. Šios savybės apibūdina jį: Melee ataka, pagreitis, galinga apsauga.
  • Mag specializuojasi valdant elementus, vadovauja gamtos reiškiniams, teleportuojasi erdvėje ir sukelia žalos priešui iš atstumo. Kadangi jis treniruoja ne raumenis, bet protas, fizinis kontaktas su priešu draudžiamas mirti greitai. Bet jis neturi vienodos žavesio. Jo bruožai: raganos ataka iš nuotolio, teleportacija, trumpalaikis pažeidžiamumas.
  • Bardas ne tik groja muzika - jos melodijos sugeba išgydyti žaizdas ir netgi atgaivinti kritusius karius. Jei jis imsis kitų akordų, priešas nukrenta. Ypatingos savybės yra: gijimas, prisikėlimas, stiprinimas.
Reikia pažymėti, kad didvyrio pasirinkimas nebus atidarytas iki 20 lygio „iPlayer Reborn“. Tai galima priskirti pranašumams, nes iki šiol žaidėjas išbandys save skirtingais vaizdais, pataikys į lyrą, banguoja su plaktuku, praktikuoja su burtais, o kai jis supranta, koks vaidmuo yra arčiau jo, jis priims pagrįstą pasirinkimą.

Pavadinkite charakterį ir suteikite jam unikalią išvaizdą, apsirengusią kostiumu, pasirenkant plaukų spalvą, šukuoseną ir veidą. Palaipsniui galėsite keisti išvaizdą. Drabužiai nėra tiek estetinis, kiek praktiškas. Pirštinės, šarvai, šalmai, kelnės, batai ir lietpalčiai sustiprina karių įgūdžius, stiprindami juos.

Simboliai lydės elf - būtinų pagalbininkų. Jie yra suskirstyti į dvi rūšis: fizinę ir magišką. Pirmosios pagalbos bards ir magai, antroji - rodyklės ir kariai. Elfai taip pat turi nuolat vystytis, kad galėtų geriau įveikti jiems pavestas užduotis: daryti įtaką puolimui ir gynybai, judėti, kaupti sveikatą ir padidinti manos taškus.

žaidimų užduočių

Ginkluoti žiniomis, ginklais ir elfais, galite ieškoti nuotykių. Žaidime Reborn praktika nugalėjo monstrus arba eikite į Guild Arena ir kovokite su kitais žaidėjais. Kiekvienoje vietoje, iki trijų skirtingų lygių požemių ir norinčių įvaldyti specialisto, juvelyro, kalnakasio ar kito profesiją iš plataus diapazono, tada jums nebus atsisakyta norimo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more