Žymės

Karališkoji istorija

Alternatyvūs pavadinimai: Karališkasis aukštas

Kai pasirodė pirmasis ūkinis žaidimas, žaidimų pasaulyje įvyko tikra revoliucija. Nuo to momento praėjo daug laiko, o ūkiai tebėra populiarūs. Nauji projektai pasirodo reguliariai. Vienas iš sėkmingiausių pavyzdžių yra „Royal Story“ žaidimas, skirtas skirtingoms amžiaus grupėms. Kai jūs pateksite į projektą, bandysite tokį vaizdą, kuris nėra visiškai įprastas ūkiams. Bet pirmas dalykas pirmiausia!

Registracija žaidime

„Royal Story“ - naršyklės projektas. Todėl galite žaisti iš karto, nenaudodami laiko atsisiųsti ir įdiegti papildomas kliento programas. Vienintelis dalykas, kurį turite atitraukti prieš prasidedant „Royal Story“ žaidimo pradžiai. Žaidimo sąsaja pritaikyta rusakalbiams vartotojams, todėl neturėtų kilti problemų su registracijos procesu. Registracijos forma yra pačiame pagrindiniame žaidimo puslapyje.

 1. Pirmajame laisvame lauke užsirašykite savo el. Pašto adresą.
 2. Pagalvokite ir įveskite slaptažodį, kad galėtumėte pasiekti savo asmeninę paskyrą.
 3. Paskutinė tuščia eilutė skirta žaidimo pavadinimui.

Jei norite, galite patekti į žaidimą greičiau, užuot užsiregistravę naudodami „Facebook“ paskyrą.

žaidimų funkcijos

Jūs pradėsite žaisti „Royal Story“ pasirinkdami savo charakterio įvaizdį. Pasirinkimas yra mažas - galite būti princas ar princesė. Jūsų projekto vadovas bus šlovingas gnomas Max. Jis jums pasakys apie pagrindinius žaidimo principus ir padės išspręsti visus valdymo niuansus. Iš savo naujojo dirigento sužinosite, kad per daug laiko praleidote po rašybos. Taigi, atsibundant, turėtumėte atlikti policijos darbą karalystėje.

As daugelyje panašių projektų, „Royal Story“ internete, reikia išspręsti savo žemės vystymąsi. Dabar jūsų žemės dydis yra minimalus ir pastatų skaičius jiems yra ribotas. Žaisdami galėsite tyrinėti ir užimti naujas teritorijas, pastatyti naujus gyvenamuosius pastatus, gamyklas, organizuoti sodus ir sodus.

Pirkite viską, ko reikia vystymui parduotuvėje. Visi produktai yra suskirstyti į kelias kategorijas:

 • daržovės ir vaisiai;
 • gyvūninės ir pramoninės prekės;
 • pastatai;
 • eksploatacinės medžiagos;
 • dekoro elementai; 10.000 augalų.

V kiekviena kategorija - kelios subkategorijos, todėl jūs turite pasirinkimą ir gana didelę.

Maininiai žaidimų ištekliai

Del Royal Story internete turėsite daug. Jūsų herojus turės atsakingai valdyti ūkį: sodinti augalus, rūpintis jais ir laiku juos surinkti, maitinti gyvūnus, išvalyti teritoriją ir statyti naujus pastatus. Apsvarstykite faktą, kad kiekvienas veiksmas nukreipia jus į vieną energijos tašką. Šis išteklius bus atkurtas laikui bėgant, tačiau rekomenduojame teisingai nustatyti prioritetus. Pagrindiniai rodikliai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį žaidimo metu, yra tokie:

 1. Auksinės monetos - pagrindinė žaidimo valiuta.
 2. Rubinai - kita valiutos rūšis. Jie gali nusipirkti geresnių dalykų.
 3. Širdelės yra brangiausia valiuta. Jiems žaidimų parduotuvėje galite įsigyti šį išskirtinį.
 4. Energijos lygis nustato, kiek veiksmų galite atlikti dabar. Didėjant lygiui, didėja leistinų energijos taškų skaičius.
 5. Kai žaidžiate „Royal Story“, atidžiai sekite patirtį. Kuo daugiau sukaupiate, tuo greičiau pereisite prie naujo lygio.
 6. Taip vadinamas užrakto taškais nustatomas jūsų pastatų plėtros lygis.
Žaidime galite aplankyti draugus, padėti jiems, gauti premijas ir priimti pagalbą iš kaimynų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more