Žymės

1100AD

Alternatyvūs pavadinimai: 1100AD: Tapimas gintaro žemių

1100 AD internetu - nemokamas naršyklinis pagrįstas multiplayer online žaidimas, žaisti, kurioje jūs galite jaustis kaip mažame provincijos valdovas. Pagal žanrą interneto strategijos 1100 AD priklauso ekonomikos modeliavimo žaidimas. Na, be abejo, kiekvienas iš mūsų kada nors norėjo imtis nuo šių slegiantis ir pilkos kasdienybės darbo pertrauką ir jaučiatės senovės pasaulio dalis? 1100 AD Online žaidimai strategiją, kuri mylėti kiekvieną tokių produktų žinovas.

Prisijunkite žaidimo 1100 AD neužima daug laiko ir nėra labai sudėtingas procesas. Tai labai paprasta: įvedate savo sąskaitos vardą, slaptažodį ir elektroninio pašto adresą. Tada, savo elektroninio pašto dėžutę gausite laišką su paskyros aktyvavimo, tai registracija bus perkelta į 1100 AD.

Kaip jau minėta, 1100 AD internetinis žaidimas, kuriame jūsų dispozicijoje yra mažas miestelis reikalus, kurie yra visiškai priklausomi nuo jūsų būklės. Chronologiškai žaidimo įvykiai, gali būti priskirtas prie viduramžių laikotarpiu, o tai reiškia, kad pagrindinis tikslas yra apsaugoti savo miestą nuo nuolatinių atakų iš išorės okupantas. Tai reiškia, kad gynybos turėtų būti jokių abejonių, ant viršaus, o kariuomenė visada pasiruošę mūšio. Tačiau reguliariai karinių operacijų nereikia praleisti pagrindinį aspektą, kuris saugo žaidimas 1100 AD Online - ekonomikos komponentas, kuris yra būtinas, kad jūsų provincijos plėtrai. Šiame žaidime jums reikia, kad būtų galima ne tik geras vadybininkas ir lyderis, bet ir kompetentinga vadas, po diplomatiniai susitarimai ne visada yra būdas išspręsti problemas, o kartais reikia griebtis jėgos panaudojimo.

Gameplay kūrėjai ištobulino iki smulkmenų, ir tai yra gana akivaizdus visoje. Ryškus pavyzdys rūpinasi žaidėjų yra galimybė saugiai aprūpinti savo imperiją ir įdarbinti reikalingą karių skaičių į pirmąsias dvi savaites nuo žaidimo. Gana geras žingsnis nuo rengėjų leidžiama naujokams jaustis patogiai ne pirmas ir ne jaudintis, kad razmetennymi į šipulius varžovų viršijo juos keliais lygiais. Ti dvi savaites visada galite praleisti dėl tokių svarbių dalykų, kaip statybos kreposttnyh sienos, nuomos ir užtaisymo karius ar dalyvauti jousts ir turnyruose, bendrauti su kaimynais.

Play žaidimą 1100 Skelbimas smagiau su draugais, nes šiame žaidime puikiai įgyvendino klanų ir gildijų sistema, ir prisijungti prie klano verta. Pačiu blogiausiu atveju, jūs gaunate premijas klaną ir labiausiai optimistiškai - parama ir pagalba iš savo kolegų, bet kuriuo metu, kai tai būtina jums.

Geriausios iš visko, it turns out, kai pradėsite žaisti žaidimą internete 1100 AD - yra tai, kad ji yra nereiklios praleisto laiko žaidime. Apskritai, siekiant stebėti ir organizuoti viską, ko reikia ne daugiau kaip dvidešimt minučių pyatnidtsati dieną. Visi jūsų komandos bus išgirstas ir veikė nuo jūsų dalykų, iš tikrųjų, bet dauguma veiksmų veikia automatiškai. Tai reiškia, kad monitorius arba patvirtinti savo veiklą, jums reikia būti.

Kitas didelis žingsnis kūrėjams - tai galimybė įgyti asmeninių patarėjų. Na, tarkime, jūs esate visiškai nesidomi karinius reikalus valstybės ir ekonomikos yra jūsų asmens priežiūra. Ne problema, samdyti sau karinį patarėją, kuris užtikrins, kad jūsų karinė politika visada buvo ant lygiu. Taigi žaisti 1100 AD bus tikrai įdomus ir malonus.

1100 AD žaisti, kaip ir visi, be išimties, kurie mėgsta kurti ir įdomių žaidimų produktai. Negalima Tūļāties registruoti ir įrodyti, kad mes verti būti tikras laimėtojas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more