Žymės
Quest žaidimai

Quest žaidimai

Jūs niekada nežinote, kas autoriai turi sugalvoti tam, kad mūsų stebinti, bet Žaiskite nemokamus internetinius žaidimus questus naudinga ir įdomi. Jų esmė yra ištirti perimetrą, atkreipiant dėmesį į etiketes ir surinkti viską, kas įmanoma pasiimti. Kiekviena detalė yra svarbi ir aktyvi veikla tam tikru momentu. Kai kurios iš jų gali būti sujungti kartu, o tada naudoti tik. Dažnas įterptųjų mini-žaidimų, kur darbas yra būtina rinkti galvosūkius, rasti kelią iš labirinto, naudoti mechanizmą, surinkti struktūrą. Pagalba sraigė Bob užsienietis Pou, laimingas beždžionė ir kiti herojai.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Žaidimai Quest žaidimai Kategorija:

Jauni Tyrėjai pažymėtus internetiniai žaidimai Quest

Realus Žaidimai online Visi realiame gyvenime žmonių, žaidžiančių vykdant užduotis. Nenustebkite, tai tiesa. Žr už save. Kiek kartų jums ieškoma dingusio kojinių, laikrodžiai, knygos, gardai arba žaislas? Rasti trūkstamas, jums atrodė po lova, spinta ir ieškojo lentynas, papurtė iš portfelio turinį. Taip pat galite pabandyti prisiminti, kur jie pamatė titulą paskutinį kartą, ir net skambinti savo draugams sužinoti, ar jie yra jūsų dalykas. Tai quest realybė, tačiau Quest žaisti internete yra daug įdomesnis, todėl labiau tikėtina, kad tai padaryti namų darbus, kad pasiektų ieškant kažko ten keliu. Ir jūs turite padaryti daug, pavyzdžiui,

  • studijuoti užduotį ir situaciją
  • Ieškoti detales tema arba visai
  • Norėdami rasti už tai vieta
  • Jei jis yra būtina sujungti kai dalykus
  • iššifruoti kodai
  • paleisti mini darbo vietų
  • rasti išeitį iš kambario

    Kur galite ugorazdilo

Realus Žaidimai online

Žinoma, žaidimas Quest Rusijos pirmenybės mūsų žaidėjų, nes tai lengviau suprasti jų būklę. Nors daugelis įdomus sukurtas taip, kad jūs negalite skaityti, intuityvus suprasti, ką norite. Na, pažiūrėkime, ką jūs turite paruošti istorijas.

Pasakos atgyja ir virsta žaidimų internete nemokamai vykdant užduotis. Nesijaudinkite, vieną kartą ragana namelis. Atrodo, kad dabar jis yra ne namie, ir jūs galite ieškoti aplink bitų. Pažvelkite į vazonus, perkelti baldus, bet ne gąsdinti puslapiu pelėda ir kačių, o pasiūlyti jiems gydyti, ir jie padės jums sužinoti.


erdvėje, šalto ir baisu, o dėl užsieniečių erdvėlaivis. Jie uždaryti jus į keistą salone, kur viskas yra svetima ir nesuprantama. Įtraukti logika ir nebijokite imtis veiksmų. Vienintelis būdas jums bus iš anksto savo spėjimais ir galės iššifruoti keistus užrašus.
Ar ne geriau situacija yra povandeninis laivas arba į piratų laivą sulaikytas. Kas sąmokslą užpuolikai ir kiek laiko turite? Žiūrėti tiksi minučių pabėgti, ir atėjo laikas galvoti apie kažką, jei jūs nenorite mirti nuo girtų chuliganų ar karinės priešo laivyno rankose.


užima nišoje žaidimai online užduotys su mistika. Štai kur tikrasis siaubas ir košmarai. Jūs aplankysite tamsiai kripta, Pajęczynowy rūsyje senųjų kapinių, viduramžių dvaras per Halloween. Jūs esate apsuptas keistų garsų – tai žiurkės arba vaiduoklis? Kartais šios žinios gali atnešti užuominą, nes spiritas gali būti užduoti jums ir žiurkės pakanka gydyti dešros gabalas gauti išganymo klavišą. Ir čia yra kaip išeiti iš košmaras arba į pragarą? Tada pagrindinis nepadės.


Realus Žaidimai online Realus Žaidimai online Online žaidimai Quest, taip pat tai yra nuotykis. Svajojo tapti archeologas? Tada išsiaiškinti, kas bandymai laukia Jūsų. Tai pavojinga džiunglės, lipa į snieguotų viršūnių, iš senovės griuvėsiai paslaptis, kad su plėšrūnų ir vietinių gyventojų, rinkti artefaktus ir jų tyrimo susitikimą.
merginos patiko šventės, maisto ruošimui ir mados tema. Čia niekas medžioti ir ataka, bet jums reikia greitai rasti produktus ir indus pasiruošti Naujųjų metų stalo, bet ir atkurti namas švarus, pakabinti dekoracijas, ir rūpintis savo apranga.

Nesijaudinkite, pagalba yra po ranka

pasiekė į artimųjų proceso aklavietės? Ar turite asistentų kuris duos clue kur eiti ar kur yra norimas objektas. Tačiau būkite ekonomiški – padėjėjai reikia laiko nuorodos jiems geriau susilaikyti susigrąžinti, todėl be reikalo. Norėdami susidoroti su savo problema, tai taip malonu.


Be to, žiūrėti laiku, paskirtą už kiekvieną darbą. Kai kuriuose žaidimuose, parametrai gali būti išjungtas mėgautis veiksmų laisvę neribotą laiką.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more