Žymės
Žaidimai berniukams

Žaidimai berniukams

lenktynės, voynushki, Koviniai žaidimai, Nuotykių žaidimai, statybos, sporto ir ndash; Visi online žaidimai berniukams. Čia galite žaisti, žmogžudystė monstras užsieniečiai, arba tiesiog priešų priešo batalioną. Statyti pilis, įdarbinti kareiviai kontroliuoti robotas. Yra visiškai neapgalvotas žaislai, kai kraujo ir sunaikinimo jūra. Jūs galite tapti snaiperis ar Bounty Hunter, Kamikaze Ninjas ir transformatorius. Paimkite Parašiutizmas ir vairuoti tankai daug, bet su Supermeno atlikti didvyriškų darbus. Tada eikite į kelionę ir atrasti naują galaktiką.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 11)

Žaidimai Žaidimai berniukams Kategorija:

Žaidimai berniukams – Mūsų karai yra saugūs

Žaidimai mergaitėms Žaidimai mergaitėms Kas yra dauguma berniukų meilė? Žinoma, rutuliniai žaidimai, žiemos aktyvaus linksmybės, voynushki įsivaizduojamą nuotykį. Jie mėgsta rizikuoti, turi būti panaikintas ir kovosime. Visa tai ir daugiau paruošti žaidimai berniukams internete.


Mes turime ginklus skirtingų kalibro ir galios nuo primityvių klubai, timpas ir chuliganizmo su molekuline Dezyntegrator lazerinių įrenginių erdvėlaivių. Mes organizuojamas jūs kova su drakonais, bet jie gali būti gana neįdomų, ir jie padės jums mūšyje su kitomis monstras.

 

ginti savo pilis ir bokštus, pastatų robotai perimetrą. Paleisti raketą į kosmosą, ieško naujų planetų ir įdiegti jiems dominavimą. Arba, sudarytų su naujais kaimynais taikos sutarties ir Naladte prekybos santykiuose.


Parodykite savo jėgas bokso, karate, ar eiti į virtualių gatvėse knibžda gaujų banditai. Bet koks objektas tampa jūsų ginklas, ir vienas turės atsilaikyti prieš komandos. Net mokyklos koridorius nėra saugūs, nes mokiniai buvo suskirstyti į grupes ir kovoja tarpusavyje. Apsaugokite savo teritoriją nuo arogantiškos nepažįstamais invazijos.


Žaidimai mergaitėms Žaidimai mergaitėms piratai – audra jūros ir taikūs laivai. Paimkite lipa laivus, ištirti lobis žemėlapis iškasė lobius, bet ne žingsnis kasamas srityse. Išdėstyti susišaudymą ginklus, mesdamas į priešo laivo branduolį, ir žaisti nekilnojamojo jūrų mūšyje.

  Gauk sporte

Pasirinkite metus sporto įranga, ir jums bus pilnai įrengtas jokių sąlygų. Sportinės nuo labai paprasta ateities rasių paversti nuobodų vakarą valandų įspūdžių, ypač jei pakviestas groti kitą. Trasa bus miestas, auto sekimas, kalnų, vandens erdvės, oro erdvės ir žemės ūkio paskirties žemė.
Conquer snieguotas šlaituose slidinėjimas, snieglenčių sportas, sankach ir Kamanas. Šaudyti į taikinius, žaisti tenisą didelis ir mažas, mesti kamuolį į krepšį, ar išmokti žaisti paplūdimio tinklinį. Į tolį, polių skliautas ir tapti tolimojo Runner, ir kai pavargę nuo aktyvaus sporto, žaisti stalo futbolą arba biliardas.

Žaidimai mergaitėms Žaidimai mergaitėms Jei norite nuotykių, būti pasirengę viskam

Nuotykių žaidimai berniukams vis dar gali būti vadinamas nuotykis. Be vieno iš personažų veido gali eiti ieškoti pakeliui namo, ir jūs galite pamiršti apie namų komfortą ir stengtis eiti ten, kur pavojus.
Jei esate nebijo klastingas vampyrai, zombių, vilkolakiais ir kosmitov, nukentėjo kelių, net jei jūs neturite ginklus – kelyje nebūtinai kažkas atlašus. Ugnis ir vanduo, Tėtis Louis, Mario ir Sonic, McCoy, komiksų herojai, ir daugelis kitų drąsūs herojai kovoja prieš pavojingų būtybių, rinkti artefaktus, išspręsti galvosūkius, labirintus praeiti.

Online žaidimai berniukams įvairaus amžiaus

Kartais maži berniukai bando atrodo vyresni ir imtis sudėtingas smagu su sudėtingų taisyklių, nustatymais ir kontrolės metodų skaičius. Bet suaugusieji neprieštaraujate žaidėjai turi įdomus flash žaislas su konvencijų ir greitas ištrauka, humoro jausmą ir vaikiško naivumu minimumo. Žaidimai berniukams mūsų svetainėje leidžia, be išimties, visi žaidėjai rasti savo kryptį, arba:

  • Galvosūkiai
  • Kova
  • Loginiai žaidimai
  • Nuotykių
  • ekonominę strategiją
  • Sportas
  • Robotai
  • Šaudymas
  • Nuotykių

Visos veiklos sritys yra nuolat atnaujinamas linksmas naujoves, kurios, žinoma, prieinami jums nemokamai. Linkime Jums įdomi pramoga, bet kaip tu žaidi, mes ir toliau ieškoti, ką dar nustebinti.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more