Žymės

1Pirat

Alternatyvūs pavadinimai: 1pirat

1pirat internetu - nemokamas naršyklinis internetinis RPG žaidimas, kuris gyvena drąsių jūreivių ir piratų.

Šis žaidimas neturi būti įdiegtas jūsų kompiuteryje, galite žaisti bet kur jūs turite prieigą prie interneto. Žaidimas buvo išbandyta ir puikiai veikia naršyklėse, pvz: Google Chrome (ne mažiau kaip 10 versijos), Mozilla Firefox (4 arba aukštesnė versija) ir "Internet Explorer" (8 arba aukštesnė versija).

Play igru1pirat internete bus labai įdomu, nes ten yra vintage ir modernios karo laivų, yra kovų ant vandens ir žemėje, ir iš kraugeriškas monstras daug ir šviesus ...

Pirma žaidimas piratas, siūlo vaikščioti 1pirat registraciją, po kurios jūs galite sukurti savo charakterį ir pradėti žaidimą. Bet visa tai iš eilės. Taigi, vienas piratas užsiregistruoti: užpildyti registracijos formą, įvesdami į atitinkamus laukelius savo elektroninio pašto adresą, vartotojo vardą (savo būsimą charakterį pavadinimas), slaptažodį, ir pasirinkti už savo herojus grindis. Be to, sutinku su sąlygomis ir taisyklėmis žaidimo, ir kad registracija uždaroma. Jei turite sąskaitą "Facebook", galite prisijungti į žaidimą, jį naudojant (nevykstant Registratsiya1pirat svetainėje).

Dabar apie patį žaidimą. 1pirat internetinis žaidimas prasideda Pietų Tabako salos paplūdimyje, kur buvo po sudužimas. Čia jūs gausite norimą pirminę informaciją apie žaidimą, taip pat susitikti su savo pirmąjį varžovą, kuriuo išmokti kovoti. Jei esate pirminio lygio turite kokių nors klausimų, galite kreiptis pagalbos į konsultantų ir mentorių (Jų pagalba yra kompetentinga ir suprantamas paaiškinimas, kaip pradėti ir tęsti savo kelionę į žaidimą ...)

Pirma piratų internetu siūlo savo charakterį pasirinkti profesijų įvairovę, tai žvejys, Miner, maitėda, piratų ir alchemikas.

Nurodykite profesiją Fišerio (profesionalus įrankis - lazdelė), jūsų charakteris bus sugauti žuvį, o traukiant kai vertingus daiktus ...

Nurodykite angliakasių (profesionalus įrankis - Kirk) profesiją, jūsų charakteris bus išgauti rūdos kasyklos ...

Kolekcinės Nurodykite profesiją (profesionalus įrankis - Lukoshko ir pjautuvu), jūsų charakteris rinkti grybus ...

Nurodykite Pirate profesiją, patikėk, tai nėra lengva profesija, jūsų charakteris turi nuolat dalyvauti mūšiuose, laimėti ar nuskandinti priešo laivus ...

Nurodykite profesiją Alchemist (reikalingus daiktus - skiedinio Užsakyti Reagentai ir Scrolls su receptais), jūsų charakteris bus parengti įvairius magija potions ...

1 interneto piratų žaidimas turi keletą tipų dalykų: šarvai, ginklai ir papuošalai. Visi šie dalykai gali būti perkamos parduotuvėse.

Šarvai - tai viskas, kas gali būti įdėti per savo herojus dėl savo gynybos (šalmai, seilinukai, kelnės ir daugiau), labai svarbus dalykas yra skydas ir skydas (jie bus apsaugoti visus savo charakterio dalis)

Ginklas - yra 6 rūšių ginklų: plaktukas, kirvis, kardas, peilis, ietis ir Dubinas;

Papuošalai - jie yra stebuklingų galių ir pridėti herojus jėgą, gudrus ir išradingumas. Tai: Amulets, auskarai ir žiedai.

1pirat žaidimas turi platų gerai suprojektuoti ir quest užduotys, kurių eksploatacinės savybės, jūsų charakteris įgyti patirties, ir sukaupta pakankamai pinigų, galite įsigyti valtį ar laivą. Žaidime yra labai daug įvairių monstrų.

Sukaupta patirtis jūsų herojus 1pirat online žaidimas gali paskirstyti tarp fizinių įgūdžių, turi magijos ir turėti ginklų bet kurios klasės.

Galite žaisti v1pirat perkant ir parduodant įvairių prekių per salų rinkų ir privačiose mažmeninės prekybos parduotuvėse.

Dėl 5 žaidimų salų, esančių susijęs su vieno tinklo, Arena - vieta kovų.

Žaisti žaidimą internete 1pirat, galite naudoti sąjungininką, kuris gali būti čia ir su juo rasti kova su bendromis priešų ar itin stiprių pabaisų.

In igra1pirat lankosi ypatingą vaidmenį klanai, kurie į žaidimą gana daug. Klanai gali apgulti pilių ir gyvenviečių, ir daug kitų dalykų, kurie nėra atskirai ...

1pirat žaidimas turi referalų sistemą, kuri leidžia jums, kad jūsų draugas žaidimas, ir jūs ją gaus premijas.

Baigiant šią apžvalgą, norėčiau pridurti: žaidimas yra labai platus ir yra daug įdomiau. Taigi, nereikia gaišti laiko, ateiti į igre1pirat Registruokitės ir prisijungti prie žaidimo!

Live igra1pirat laukia Jūsų!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more