Žymės

Aika internete

Alternatyvūs pavadinimai: "Ike" gyvai

Online žaidimai Aika - tai įdomus, didelio masto MMORPG žaidimas, sukurtas PVP sistema, kuri leis jums dalyvauti didelio masto mūšiai, kuriuose galite dalyvauti tūkstančių žaidėjų kiekvienoje pusėje. Aika internetinių žaidimų žaidėjai yra labai vertinama dėl paprastos naudoti ir gražus sąsaja, gerai išvystyta istorija pasaulyje. Žaidime rasite daug įdomių dalykų: revoliucija, apsuptimi priešo pilių, ir kovoti už kažkieno lobis. Kad žaisti Aika internete tereikia užsiregistruoti ir atsisiųsti klientas, kuris yra tik 32 megabaitų.

Prisijungti žaidime Aika internete yra paprasta: paspauskite registracijos mygtuką, kuris yra ant pagrindinio puslapio kairėje ir spustelėkite paties pavadinimo skirtuką. Dėl Aika Online registravimo įvesti savo elektroninio pašto adresą, slaptažodį sugalvoti, perskaičiau ir sutinku vartotojo sutartį ir paspaudžiate mygtuką registruotis. Aika registracija internetu gali būti padaryta kitaip - per socialinio tinklo VKontakte. Šiuo atveju prašymas bus paklausti GameNet prieigą prie bendro informacijos savo profilį bet kuriuo metu. Po sėkmingos registracijos, jums eiti į skirtuką, kur bus pasiūlyta atsisiųsti žaidimo klientą. Kitas turite pereiti per paprastas procesas įrengimo klientui Aika internete, kuris trunka keletą minučių.

Play žaidimą Aika Online įmanoma tik remiantis Pasaulio serveryje. Be to, mes pasirinkti vieną iš penkių žaidimo tautos, iš kurių kiekviena yra įsikūrusi atskiroje zonoje. Taigi Imber - it kariai, Keront - tautos prekybininkų, Therion reiškia demokratų už Akris tipiškas maištingos dvasios ir nepriklausomybės troškimo piliečių, gyventojų Flamma pasiekti tikslą naudojant įvairius triukus. Priešais tautos populiariausias galite pamatyti mažą karūną. Taip pat turi pasirinkti žaidimo režimą PVP ar PVE. PVP režimas pasirinkimas leidžia atakų kitų žaidimo simbolius. Apibrėžus tautos ir atkūrimo režimą, pasirinkite vieną iš šešių šiuo metu siūlo žaidimų pobūdį, taip nustatant jų ateitį žaidimą. Warrior specializuojasi artimai kovai meno, Paladinas naudoja balta magija, burtininkas gali gauti kritiškai streikas priešas, vaidilutė gali gydyti kitas bafnut arba, jei reikia, naudokite rodykles į mūšio sunkiųjų šaunamųjų ginklų svyravo ir pistoler turi ginklus trumpesniais atstumais.

Aika online žaidimas yra tradicinis šiai žaidimų proceso natūra - išlyginti visokiais būdais, taip pat įsigyti ginklus ir šarvus. Verta paminėti, kad žaidimas tik padidino įgūdžių iš mentorių savo mieste, o ne automatiškai. Jums reikia imtis įvairių Quest, žudyti monstrus, rinkti iškrito iš jų ir juos parduoti daiktus. Be Aika internete gali surinkti daug mąstančių grupę ir eiti į reidus į požemį, ir jūsų personažas pasiekus 45 lygį, galite eiti su draugais savo tautos dėl kitos tautos žygį. Jei laimėsi, jūs galite tapti įvairių artefaktų, kurie gali būti išperkami už atlygį savininkas.

Norėdami žaisti žaidimą internete Aika jums nebuvo nuobodu, kūrėjai rekomenduojame jums sparnuotas pagalbininkas - diskusijos. Norėdami tai padaryti, jūs turite atlikti specialų questą. Kitas, pasirinkite, kad esamos siurblio jai eiti kartu su savo charakteriu svarstymų elementas. Po 40 lygio, galėsite nusipirkti kalno. Visi lakatsiyah žaidimas Aika internete yra simbolių, kurie gali jus iš žaidimo prieš einant į tam tikrą vietą. Be Aika internete žaisti mėgsta žaisti tiems, kurie vertina anekdotai, humoras ir kovą. Žaislų buvo labai užimtas ir nebus jums ir jūsų draugams nuobodu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more