Žymės

Aion Online

Alternatyvūs pavadinimai: Aion Online

Online žaidimai Aion: amžinybės bokštas - multiplayer online žaidimas, kuris gali kurti tiek ant žemės ir ore. Aion kūrėjai: Tower of Eternity lankosi kartu Warcraft ir Lineage 2, tokiu būdu sukuriant naują, neįtikėtinai gražų pasaulį. Žaidimas vyksta Atreia - pasaulį, kai vienija, bet kaip įvairių sukrėtimų, padalintas į dvi lenktynių rezultatas: Elyos ir Asmodians, priešintis ir Balaurų. Prisijunkite žaidimo Aion: amžinybės bokštas yra šiek tiek skiriasi nuo standarto. Pirmiausia Jums reikia atsisiųsti žaidimo klientą failus skirtuką ir paleisti jį į savo kompiuterio nustatymų. Pirmiausia jūs turite perskaityti licencijos sutartį, tada užpildyti paprastą registracijos. Aion: E-pašto adresas, vartotojo vardą ir slaptažodį: amžinybės patikrinimo standartas duomenų prašymų bokštas. Paspaudus registro Aion: amžinybės bokštas yra paruoštas naudojimui. Žaisti online žaidimas Aion: Tower of Eternity, turite pasirinkti simbolį. Sukurti žaidime pobūdį, nepriklausomai nuo rasės, kuriai atstovauja keturių mokyklų (kariai, magai, kunigai ir skautams), o kiekvienoje mokykloje yra dvi klasės. Todėl per charakterio kūrimo žaidimo Aion: amžinybės internete patrauklių bokšto. Detali plėtra mažų dalykų, kurie gali padaryti simbolių tikrai unikalią išvaizdą, pasirenkant nepalieka abejingo net iš MMORPG Bywalec ir galimybę žaisti su charakterio jums bus prisimenamas ilgai dydžio etape. Iš pradžių į žaidimą Aion: amžinybės bokštas internete jums pasirinkti simbolių klasės, priklausomai nuo to, kuria kryptimi jūs planuojate plėtoti. Pagrindinės charakteristikos kariai yra jėgos ir ištvermės. Kariai toliau plėtoti gali tapti gladiatorių ar globėjų. Mage yra gana pažeidžiami, bet tuo pačiu metu turi didelį potencialą užpuolikų. Magas gali tapti magas arba ratukas. Kunigas remti simbolių mūšio lauke. Pasiekti aukščiausią lygį, kunigas gali tapti gydytoja arba magas. Scout protingas ir greitai žudikas su stipriu priepuolio ir silpnų gynybinių įgūdžių. Skautas gali atsirasti bet ranka Assassin.

Apibrėžiama pobūdžio, mes turime pasirinkti, kas žaisti: lengviems Elyos arba Asmodian tamsoje. Trečioji rasė - Balaur nėra žaidimas. Iš šešių siūlomų specialybių (gamybos ginklų ir šarvai, alchemijos, kepimo, pritaikyti ir meistro) pobūdžio gali sukurti visus šešis, tačiau nereikia pamiršti, kad, kiek įmanoma, sukurti daugiau nei dviejų profesijų yra mažai tikėtinas.

Aion: amžinybės bokštas internetinis žaidimas leidžia simbolis įgyja sparnus pasiekti dvyliktąjį lygį. Verta prisiminti, kad tiesiog negali skristi ilgą laiką, ir šis įgūdis turės parengti specialų įgūdžių ir siurblio sparnus. Žaisti žaidimą Aion: amžinybės bokštas internetinis įdomu, kaip skrydžiai suteiks Jums galimybę rinkti daug artefaktų, kurie yra paslėpti virš debesų įvairovę, ir gali būti naudojamas arba parduodamas, taip pat suteikia galimybę atlikti šiuos iš oro mūšio sparnus ir, jei reikia pabėgti nuo Balaurų Sparnai yra nepakeičiami dalis. Pasiekus lygį 25 pobūdį Aion: amžinybės bokštas žaisti tampa daug įdomesnis. Nuo šio momento jūsų žaidimo veikėjas leidžiama dalyvauti PvP kovose tarp realių žmonių vietos bedugnę, kur už nužudymą simbolius, kuriuos uždirba Abyss Taškai, dėl kurių bus galima ateityje pirkti įdomių dalykų.

Play Aion: amžinybės bokštas kreipsimės į visų MMORPG gerbėjų. Žaidimas fiksuoja savo grožiu, o po mūšio patirtį orą, kai jūs galite skristi į priešo veidą į širdį tampa šiltas ir lengvas, ir aš noriu pakartoti feat daug kartų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more