Žymės

Oro konfliktai: Ramiojo vandenyno vežėjams. Asa Ramiojo vandenyno

Alternatyvūs pavadinimai: Oro konfliktai: Ramiojo vandenyno vežėjams. Asa Ramiojo vandenyno

Procesorius: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 GHz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Diske: 2 GB

Oro konfliktai: Ramiojo vandenyno Vežėjai - kitas kompiuterio su arcade skrydžio imitavimo orlaivio elementų nuo Antrojo pasaulinio karo dalis. Žaidimų Oro konfliktai: Pacific Vežėjai, žinomi Rusijos, kaip Ramiojo vandenyno Aces nukelia mus į mūšių tarp JAV ir Japonijos pajėgų Ramiojo vandenyno platybių priekyje. Žaidimas Tūzai Ramiojo vandenyno kilęs, kaip ir tikėtasi Pearl Bay, geriau žinomas kaip "Pearl Harbor, jei po Japonijos atakos lėktuvas į vieną iš didžiausių karinių jūrų pajėgų bazės, JAV, amerikiečiai buvo priversti prisijungti prie pasaulinio karinio konflikto. Atsipalaidavęs amerikiečių kariai buvo netikėtai užklupti, bet sunkius tiek oklemavshis dar galima rasti rezervų ir duoti tinkamą atsaką imperijos aviaciją. Nerimauja dėl šių dienų, ir pranešti mums Oro konfliktai: Pacific Vežėjai 2012, žaidimą, kur galite nuskristi laisvai žinomų pavyzdžių orlaivių ne tik JAV, bet ir Japonijoje.

Gameplay

Ačiū arkadiniai komponentų valdymą oro Konfliktai: Ramiojo vandenyno Vežėjai 2012 užtrunka daug laiko įsisavinti jį. Asa Ramiojo vandenyno valdys savo sparnuotas plaukioja žudikas tik su vienu pelės žymeklio judėjimą, kuris bus atsakingas už skrydžio kryptimi, o du mygtukai bus panaudoti ginklus ir bombas, atsakingas už dempingo. Per keletą misijų žaidime Oro Konfliktai grotuvas: Pacific Vežėjai neturi laiko susitikti su priešo pajėgas oro kovoti arba plaukioja ne žemo lygio skrydžio, bombų aerodromų ir priešo laivus. Tiesiog žaidimas Oro konfliktai: Pacific Vežėjai siūlo tris skirtingų rūšių oro technologija - Greitas ir lengvas kovotojų, torpedų sprogdintojų kovoti su paviršiaus tikslus ir nardymo bombonešius į bombų oro uostų ir uostų. Yra paprastas pavyzdys, kai žaidėjas atiteks patirti Quest misijas jam pastarasis bus prieinama jūsų neįprastas kamufliažas orlaivių arba naujus ginklus pora. Žaidimas Tūzai Ramiojo vandenyno ir turi strateginę komponentas, kur žaidėjas gali kontroliuoti visą orlaivių eskadra iš karto iš anksto kiekvienai iš jų ginklus ir mūšio metu pereiti iš vieno orlaivio į kitą. Perjungti gali padėti jums, jei aktyvių karinių veiksmų atveju, jei išeikvota amunicija. Keitimas į lėktuvą, jums bus grįžti į verslo ir kompiuterio asistentas šiuo metu turės laiko skristi į oro uostą kitą dalį šoviniai jūsų ginklai laive.

Išvaizda ir žaisti tinkle

Atlikti misijų pašalinti priešas viršyta povandeninį arba antenos įrangą ir bombardavimo antžeminius taikinius, bus skiedžiamas labai patrauklią išvaizdą. Žaidimų variantai turi platų funkcijų sąrašą, kad jūs galite pasirūpinti paprašius sau tik už akių šventę. Atlikę visas užduotis vieno žaidėjo kampanija bus paleisti savo kelią į tinklą mūšį, kur "tęsinys banketą" yra prieinamas visas kortas į vieno žaidėjo kampanijos režimu keletą kovų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more