Žymės

AirRivals

Alternatyvūs pavadinimai: AirRivals

AirRivals Online - nemokama multiplayer online žaidimas yra oro mūšiai dėl futuristinis kovotojas simuliatorius. Žinoma, kas AirRivals internetinis žaidimas priklauso "modeliavimo" žanro nereiškia, kad oro pajėgų pilotai galės bet kada apsilankyti orlaivių vairą į žaidimą, bet valdymas ir funkcijos, kuriomis žaidėjas, jis yra vertas žanrą žaidimai.

Prisijunkite žaidimo AirRivals ne daug laiko. Jūs turite nurodyti savo elektroninio pašto adresą, naudotojo vardą ir slaptažodį prisijungti prie savo sąskaitos, o tada jį aktyvuoti spustelėdami nuorodą iš.

AirRivals - internetinis žaidimas, kuris neleidžia jums nuobodu. Valdymo sistema orlaivių savo interesų: žaidėjas gali derinti su įprastomis judėjimo įsimintų akrobatinius manevrus bei įvairius laiko išeiti iš kovos nenukentėjo, ir net numušti priešą.

Avialyubiteley bus maloniai nustebinti didžiulis pasirinkimas atsarginių dalių, orlaivių, neįtikėtinai arsenalą ginklų ir atkuriamo klasių orlaivių įvairovė. Bombonešiai, naikintuvai, atakuoti visus žaidimo AirRivals internete yra pilna, ten net lėktuvas ... bakas! Šis orlaivis gali kovoti ore ir ant žemės.

Nepaisant to, kad jums bus žaisti žaidimą AirRivals interneto grafika šiame žaidime yra padoraus lygio. Labai aukštos kokybės atsekti modelio orlaivius, ir, kas įdomiausia - kraštovaizdžio vietose. Paprastai šiuos žaidimus dėmesio aplinkinių teritorijų buvo labai mažai, nes situacija yra labai dinamiška ir zonoje nuomone žaidėjas nėra orientuota. Bet kai tu žaidi AirRivals ir jums bus iš karto suprasti, kas - tikras malonumas iš skrydžio per gražių kalvų arba vikšrinė spalvinga srityse Pasipylė riedulių. Vaizdo efektų kūrimo įgūdžius mūšio padarė asketiška ir prašmatnus, tačiau būtina pagerbti žanro. Jis vis dar simuliatorius.

Pirmą kartą valdymo žaidimas reikalauja priprasti, bet po kelių valandų sunku įsivaizduoti kokį nors kitą būdą koordinuoti orlaivių. Apskritai, verta pažymėti, kad tik tai padarė unikalią valdymo sistemą, kuri taip greitai prisiriša, ir leidžia žaisti išlaikyti susidomėjimą ir paskatinusi vis daugiau ir daugiau kovinėse misijose.

Visi žaidimo ginklai gali būti pagerintas be leidimo. Su didėjantį tapo prieinama išspręsti naujų rūšių atsarginių dalių, korpusai. Be to, kiekvienas naujas lygis galite padidinti kai kurių pagrindinių parametrų pobūdį, pavyzdžiui, ataka apsaugos skydas, dvasia, kurui ir energijai.

Dirbo gana gerai Socialinis sistema žaidimų AirRivals, be asociacijų su vietos grupių arba nuolatinės gildijai, žaidėjai gauna galimybę konkuruoti tarpusavyje arenos kovose kuris atneš didžiulis plius įvertinimas ir charakterį. Taigi, kai Patinka pradėti žaisti žaidimą internetu AirRivals, kiekvienas pilotas unikalią galimybę įrodyti visiems, kad jis yra žaidime stipriausia. Visiems, kurie išdrįso žaisti AirRivals net suteikta galimybė kovoti su viršininkų, suvienijo jėgas su nariais gildija ar trumpalaikis vietinių sąjungininkų. Sutinku, labai įdomus sprendimas žaidimams, kurių funkcija yra aksesuaras parduotuvė, treniruokliai.

Jei turite visą savo gyvenimą svajoja dangaus, nereikia stoviniuoti, nes norint žaisti AirRivals, jums nereikia įdiegti papildomų klientų ir registracijos AirRivals užtrunka tik keletą minučių! Ir tegul debesys nebus riba jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more