Žymės

Allods internetu

Alternatyvūs pavadinimai: Allods internetu

Allods internetu - tai pirmieji tikrai verta žaisti Rusijos kūrėjai pasaulyje žinomas. Deja, Rusijos MMORPG žaidimai yra ne daug malonumas vartotojams, bet internetinis žaidimas Pyktis - tai aiškiai išimtis iš taisyklės. Po išsamių bandymų pašalinti visus trūkumus rūšių, kūrėjai atliko didžiulį darbą, kuris davė vaisių - žaidimas Allods online sukėlė sąmyšį aplink jus!

Prisijunkite žaidimo Pyktis veikia standartinės schemos šiam žaidimų natūra. Norėdami pradėti, jums reikės atsisiųsti klientas, ar yra galimybė jį nusipirkti ir iš karto visiškai su tam tikra atsarga "vietine valiuta." Allods Registracija internetu taip pat apima jų profilio kūrimą svetainėje. Taigi, po registracijos Pyktis baigtas, galite iš karto pradėti žaidimą.

Kitas, turite nustatyti savo charakterį, kuris pirmą kartą bus padaryti gana sunku. Čia reikia pasirinkti kurią klasę, rasę, ir konflikto šalis laikys savo pavaldinį. Žaisti online žaidimas Pyktis yra įmanoma dėl dviejų grupuočių - Imperija ir lygos. Žinoma visi pasižymi savo unikalumu ir, atitinkamai, kiekvienas simbolis turi savo naudos. Taip pat į žaidimą, jūs turite pasirinkti herojaus išvaizdą pradžioje, kas turi būti rimtai atsižvelgta, nes žaidimas bus pakeisti išvaizdą neįmanoma. Žaidimas turi šešis parametrus simbolių pasirinkti. Ir jei žaidi pagonims, ir turės duoti savo augintinio slapyvardį.

Daugiau galima lenktyniauti ir klasę. Allods Online žaidimas, kuriame imperijoje, šios rasės: Orcs, Hadagantsi ir Rebels. Žaidžia lygos, galite pasirinkti: elfai gibberlingom, Kaniytsev. Žinoma, renkantis charakterį, jūs turite suprasti, kad kiekvienas iš jų turi savo privalumus ir trūkumus. Būtinybė pasirinkti simbolį, kuris geriausiai atitinka Jūsų žaidimo stilių.

Play žaidimą Allods Online, galite naudoti šias klases: Wizard, Scout, Warrior, Mystic, tamplierių, Priest, pagonių ir burtininkas.

Gana gerai padeda žaisti Rage parduotuvė donorystę, kuri taip pat vadinama ir įdomybes parduotuvė. Tai galima pirkti visus, kad sielos troškimus, iš įvairių potions ir įgūdžių, ir baigiant įvairiais priedais jūsų astralinis transporto priemonės. Taip pat galite įsigyti įvairių rūšių pagalbą, amatų ar unikalaus stiliaus jo charakterį.

Įdomus bruožas žaidimas yra turėti vestuves. Jei norite, kad jūsų charakteris tapti glaudesnis ir draugiškas su savo draugu ar draugei pobūdžio, galite kalbėtis žaidimo sudaryti šią šventą sąjungą.

Žaidimų gausa įvairių dalykų, kuriuos galite gauti už užduočių atlikimo pasirinktus monstrus ir dar daugiau kur. Atsižvelgiant į būtinų dalykų nėra, jūs visada galite naudotis aukcione, kur yra beveik viskas.

Ar labai sunku žaidimas yra lygiava. Jei pradiniai lygiai, tai dar pakenčiama, vyresnysis - tiesiog žudikas! Todėl, be parduotuvės padėti Donata negali padaryti.

Pakelia naudojant herojus gali garbinti skirtingus dievus galimybę. Norėdami tai padaryti, jums reikės įsigyti specialius elementus iš parduotuvės Donato ir miros medžiagos, kurių jums reikės mokėti žaidimų valiutą. Bet rezultatas yra verta! Pelnas, kaip antai žalos iki 50% yra gana įspūdingas.

Į žaidimą yra septynios profesijos. Jie gali būti suskirstyti į tuos, kurie yra pagaminti elementus, tie ištekliai, kurie yra surinkti.

Svarbus aspektas žaidime yra jūsų reputacija. Galite pasiimti nutraukti monstras arba užbaigti įvairių Quest. Jūs norite turėti didžiausią reputaciją ta ar kita frakcija, nes tai turi įtakos premijas, kad jūs gaunate iš jo dydį.

Žaidimo funkcija taip pat atskleidė "Russian" tema, kuri yra neblogai atgaivinti. Ne gana pripratę matyti ORC pasivaikščioti per 50s gatvėse, bet sutinku, kad kiekvienas žaidimas turėtų būti "akcentas" ir šiame žaidime yra skiriamasis. Allods internetinis žaidimas yra visiškai nemokama, tačiau siekiant paspartinti charakterio kūrimo ir procesas "drąsiai stovėti ant savo kojų" parduotuvėje galima Donato. Žinoma, visiems, kurie palengvina gyvenimą turi būti sumokėta, ir be išimties yra parduotuvė Donato.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more