Žymės

Vilioti

Alternatyvūs pavadinimai: Vilioti, Glamūriniai

Sveiki atvykę į patrauklių fantazijos pasaulį Allure internete!

Pradedant šį pasaulį įdėti daug Viešpats, sukūręs iš chaoso danguje ir žemėje. Viešpats žemėje gyvena žmonės, dangus išvalyti dvasias. Tada pasirodė žemėje gudrus blogio magai, kurie rado jėgų iš šaltinio, kuris buvo vadinamas "Didžiojo Viešpaties kraujo." Magai paklusti gamtos jėgas, savo kerais, magai pavaldus silpną žmogaus protas. Klano spiritai išdidžiai vadino save "Viešpatie kūno", niekino mirtingieji, gyvenantys žemėje. Magai ir spiritiniai kovojo tarpusavyje dėl valdžios visame pasaulyje, ir ten buvo be galo šį karą, ir ten buvo jo nugalėtojas.

Tuo tarpu, žmonės sukūrė du galingus imperiją ir užėmė pasaulio likimą į savo rankas. Lemiamą mūšį laimėjo Geltonasis imperatorius. Sąjungininkų pajėgų magai ir alkoholiniai gėrimai bei žmones, kurie juos negarbina, buvo sugadintas, kad jų valdovas buvo nužudytas mūšyje. Stipriausi Magi buvo įkalinta stebuklinga laivo.

Devyni šimtmečių žmonių, magai ir dvasių gyveno pasaulio imperijos žmonių išaugo ir suklestėjo.

Tačiau per šimtmečius jėgos burtai susilpnėjo.

Ir Krużgankowy magas, tapo blogio jėgų, nori laisvės, nori sunaikinti ir pavergti žmonija nuostabų pasaulį, kuris apima Allure internetinis žaidimas įsikūnijimas.

Kur yra drąsus karys, kuris nugalėjo blogio jėgas? Kur yra protingas magas, kuris sutramdyti piktųjų dvasių ir priešų bus pasinerti į dulkes? Ir kur yra protinga apskritai kas ves vyrų armiją į mūšį ir išgelbėti pasaulį nuo sunaikinimo? Gal tai jums tapti herojumi ir gelbėtojas šį gražų pasaulį?

Allure internetinis žaidimas turi labai kuklius sistemos reikalavimus

  • "Intel Pentium IV" 2,33 GHz
  • 256 MB RAM
  • 128 MB Vaizdo plokštė
  • Internetas

Norėdami pradėti žaisti žaidimą Allure internete, turite užregistruoti savo žaidimo pobūdį.

Prisijungti žaidime Allure yra labai paprasta. Viršutiniame dešiniajame kampe bloko "leidimas" spauskite "registruoti".

Kitame puslapyje, įveskite Prisijungti (kuris sukūrė savo herojaus vardą), įveskite stiprią slaptažodį , o E - [ _20_] mail (veikiantis - kalbama aktyvacijos kodą). Jūs taip pat turite perskaityti ir patvirtinti, kad sutinkate su Pagal šį susitarimą ir žaidimo taisykles .

Spauskite "Registruotis". Vilioti internete patikrinimas praėjo.

Norėdami žaisti žaidimą internetu Allure, jums reikia pasirinkti simbolį iš trijų mokyklų magijos ir kovos menų pasekėjų - tris playable klases .

Cobo - meistrai kardas gesinimo, puikus puolimas ir gynyba, sugebėjo sutramdyti laukinius gyvūnus, jas paversti ištikimų draugų ir bendražygių.

Amrita - galingi burtininkai, jie yra taikomi vėjo, žemės ir ugnies jėgomis. Naudojant žavesio ir burtai, jie gali greitai judėti erdvėje ir pristatyti trupinimo smūgių į didelį atstumą.

Šalininkai PO - šauliams, ir turėti vėjo energiją, taip pat lanką ir strėlių. Deep žinias, filosofijos ir savarankiškai koncentracijos gebėjimas jas nesustabdomas kovoje.

Tarp skirtingų mokyklų pasekėjų yra nuolatinė kova už viršenybę, kiekvienas turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Allure Online žaidimai suteikia jums galimybę pasirinkti malonų charakterį, kad tiks jūsų skonį ir sugebėjimus.

Registruotis Allure atskleisiu tau didžiulį fantazijos pasaulį senovės paslapčių ir stebuklų, sukurtų naudojant naujausias kompiuterines technologijas. Puikiai įskaitomas, ryškios ir realistinių peizažų skirtis priklausomai nuo sezono ir oro sąlygų. Jūs pamatysite, kaip gėlės žydi pavasarį, vasaros karštis ir sausra, rudens lapai pagelsti ir nukristi. Žiemą viskas padengta sniegu ar ledu ir gauna keletą grėsmingas, nes žiemą - o piktosios dvasios.

Play Allure - tai reiškia ištirti paslaptingą Dungeons kovoti bauginantis monstras ir beveik nenugalimas bosus . Pergalė buvo sunku, bet nauda yra puikus - magija artefaktai , magija knyga , atveriant kelią į naujas ir naujas žaidimo vietose, su naujomis užduotimis ir ieškojimų, naujų priešų ir apdovanojimų. Kova gali būti tiek vieni, ir su savo patikimų draugų komanda.

Žinoma, įdomiausia - tai kova su kitais žaidėjais [_16_ _15_] [] dating degtukų [_16_ _15_] ir [] masyvių kovų .

Jei esate pavargę nuo kovų, ar tiesiog norite atnaujinti savo ginklus ir šarvus, galite išbandyti save į pirklio vaidmenį.

Rink pirmoji valios ir drąsos pakviesti tikrų draugų ir pradėti žaisti Allure!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more