Žymės

Alfa imperija

Alternatyvūs pavadinimai: Alfa imperija

Alfa imperija internete - strateginis naršyklinis žaislas už žaidėjų įdomių didelio masto kosmoso mūšiai kontrolei galaktikos Alpha dėmesio. Šiuo įdomiausių ir fantastinis sklypas su nuostabiu grafika bet kokio stiliaus fantazijos gerbėjai tiesiog negali palikti abejingų!

Norint įvertinti naujausią technologiją, kuri yra pagaminta naudojant Alfa Empire žaidimas internete, jūsų kompiuteris turi atitikti šiuos minimalius sistemos reikalavimus:

1. Procesorius: Pentium 133 MHz (ar panašiai);

2. Vidinė atmintis 16 MB;

3. Laisvos vietos diske - 60 MB.

Jei viskas vyks gerai, jaustis laisvai pereiti į registracijos formą į žaidimą Alpha imperijos:

Įveskite vartotojo vardą - vardą, kurį reikia žaisti Alpha imperija;

Galiojantį elektroninio pašto adresą gauti žaidimų naujienas arba slaptažodžio atkūrimas;

Naudokite slaptažodį;

Patvirtinkite slaptažodį;

Įveskite angliškų žodžių parodyta paveikslėlyje.

Paspaudus "Start Game" Alfa imperija etapas užbaigia registracijos internetu forma. Kitas etapas - iš in-game rasių, trumpi aprašymai, iš kurių jūs galite pamatyti oficialioje svetainėje pasirinkimas prieš eiti į registracijos puslapį Athanaton:

1) Terrans (jie - žmonės) - labiausiai jaunų vietos lenktynes, tačiau ir jau paskelbė apie savo ketinimą kontroliuoti erdvės teritoriją. Skiriamasis bruožas - šarvai / galios / greičio derinys - leidžia jiems užkariauti didžiules platybes erdvėje.

2) Ksenoborgi (vabalas) - puikiai pritaikomas ir daug lenktynių, kuriose Alfa imperijos žaisti gana įdomu, kaip jie atsigavo greičiau nei visos sveikatos ir energijos, turi didžiausią paplitimą žalos ir savo laivus - pigiausias.

3) Drakkar - labai sena, bet ne žmogaus, rasės. Laiko save pranašesnis kitų rasių, kurios, jų nuomone, beveik nesiskiria nuo gyvūnų. Labiausiai tinka tiems, kurie ketina dalyvauti žaidimą, o ne daugiau nei 1-2 kartus per dieną, laivuose Drakkar parduotuvė energijos lėčiausias, bet iš daugelio. Be to, jei jūs neturite trokšta žaisti žaidimą internete Alfa imperija dažnų išpuolių svetimų žemių, bet tiesiog nori ramiai kurti savo sistemą, tik griebtis priverstinio gynybą - tai lenktynes ​​tiks jums geriausia.

Taigi, jūs nusprendė dėl "populiarus" ir pradėjo pagaliau žaisti žaidimą Alfa Empire internete. Ką pamatysite pirmoje vietoje

Star;

Planeta;

Keletas asteroidai.

Šiuo metu jums bus namų ūkių sektoriuje ("Metropolis") - jūsų asmeninė erdvė, bet jūs gaunate, kai niekas negali. Pagrindinis patį veiksmo žaidimas Alfa imperija naršo skleidžiasi bendroje galaktikos, susidedančios iš sektorių įvairovę, kuri tilptų 3-7 planetų kiekvienas. Norėdami patekti į bendrojo galaktikos, atvirą portalą ir siųsti jį per kolonistas.

Svarbiausia, ką verta prisiminti:

Metropolis negali gauti nė vieno, bet jūs,

Silpnaregių per versija gali perduoti tik kolonistas ir žvalgybą;

Galite sėdėti visą gyvenimą didmiesčio, tačiau labiausiai tikėtina, kad jums pavargsta. Nustatyti kolonijų! Ypač be kolonijų, žaidimas bus beprasmis;

Žemėlapis nerandate savo sistemą paprasčiausiai todėl, kad nėra.

Dalykų tvarką, kuri diktuoja internetinis žaidimas Alfa Empire, suvesta į šių veiksmų: taupyti išteklius, mokytis trimatis technologija medžių technologijas pagerinti planetos ir kolonizuoti naują statyti parką! Tikrai kažką daryti ir kur auga, todėl ... welcome į kosmosą laivą!

Tie
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more