Žymės

Anno 2205

Alternatyvūs pavadinimai: Anno 2205

Pagrindinės teritorijos plėtra.

Pirmiausia žaidėjas pasirenka logotipą ir pavadina savo korporaciją, tada teritorijos sudėtingumą ir mokysis. Labiausiai malonus režimas „Standartas“ jam nėra atimta visų kitų lygių galimybių, bet prarandama būtina išbandyti. Neigiamo grynųjų pinigų likučio atveju tuoj pat įvesite didelę pinigų sumą už paramą. Tai kartojama kiekvieną kartą, kai tik pradėsite prarasti kapitalą ir grąžinti paskolą nereikia.

Įvairi vietovė, kuri yra būtina norint atidžiau apsvarstyti, ką domitės norėdami išgauti retus išteklius arba turėti daugiau vietos pastatams. Bet kuriuo atveju viskas prasideda nuo vidutinio klimato zonos, kur bus pastatyti pirmieji namai, ir pradėti eksploatuoti kasyklą.

kliudydami tam tikros sėkmės, Jums bus pasiūlyta išmokti naują teritoriją Arktyje, nes tik ten galite rasti medžiagų, reikalingų produktams, kurie didina dirbančius gyventojus, gaminti. Jei glaustai nurodote būsimą veiksmą, jie vystysis keliais punktais:

 • Stroit goroda
 • Dobyvat resursy
 • Proizvodit tovary
 • Povyshat lygis zhiteley
 • Obespechivat ryšys tarp žmogaus punktų
 • Vypolnyat zadaniya

Te, kurie nusprendė užsakyti ir atsisiųsti „Anno 2205“, gaus iš kūrėjų žaidimų premijas ir prabangius daiktus, todėl nepraleiskite šio įvykio ir grįžtate į peržiūrą.

Norėdami patekti į Mėnulio bazę, reikia sunkiai dirbti, vedant miestą vidutinio klimato zonoje ir ledo dangtelį iki nustatyto lygio. Komunikacija suteikia pagrindą, plaukiojančią jūroje, ir jie taip pat turi plėtoti, papildyti išteklių atsargas. Ne visi iš jų gaminami jums patikėtose teritorijose, ir labai retai galima gauti tik vykdant karinius užsakymus.

Priešingai nei ankstesnėse „Anno“ versijose, nereikia statyti laivų, kuriuos jau turite, tačiau, norint padidinti jų lygį, tai įmanoma, tačiau po sėkmingų kelių operacijų ir jei turite pinigų. Jūsų kompiuteryje esantys „Anno 2205“ simboliai, prašantys kontroliuoti priešų pajėgų išleidžiamų daiktų, taip pat atlikti kelis užsakymus, pristatyti prekes, paimti į vandenį arba ant žemės stalčių. Jūs turite tris sunkumų pasirinkimus, tačiau jų atlygis jums bus suteiktas ne tik po operacijos užbaigimo, bet ir vandens surinkimo jėgų, už kurių buvo.

sekite pinigus, išteklius ir atlikite reikiamą misiją, pasieksite mėnulį, kuris yra panašus į pradžią įrengti naujų gyvenviečių Anno 2205 gyvenimą.

Sistemos reikalavimai (mažiausiai)

 • OS: 64 bitų / Win 7 SP1 / 10/8 (8. \ T 1)
 • OP 4 GB RAM
 • Video kortelė: nVidia GeForce GTX 460 ir AMD Radeon HD5870 (1024MB VRAM su Shader Model 5). 0)
 • Procesorius: „Intel Core i5 750 @ 2“. 6 GHz arba AMD Phenom II X4 @ 3,2 GGts
 • Zvukovaya kortelė: DirectX suderinama su naujausia drayverami
 • Mesto disko vietos: 35 GB
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more