Žymės

Himnas

Alternatyvūs pavadinimai: Anzemas

Gemo himno nuotykis 10 metų.

Po kelerių metų „BioWare“ studija išleido visiškai naują žaidimų produktą su fantastiška siužetu. Žaidimas „Anthem“, dar kuriamas, sukėlė žaidimų pasaulį, ypač po E3 parodos 2017 m.

Iš pristatymo vaizdo tapo aišku, kad himnas taps vis labiau pasirengęs žaisti žaidimą ir tikisi neįtikėtinų nuotykių. Ir jie atsiskleis ant platformų:

  • PC
  • Xbox One
  • PlayStation 4
100 tūkst. Bet įdomiausios naujienos yra tai, kad projekto autoriai planuoja lydėti savo palikuonis per ateinančius 10 metų. Tai dar nėra aišku, tai bus papildomų priedų arba atskirų žaidimų forma kaip tęsinys.

himnas po apokalipso.

Antrasis himnas gali būti parsisiųstas nuo 2018 m., Kad kūrėjai vis dar turi laiko užtvindyti visatą, kurią jie sukūrė, su naujais stebuklais. Jūs turite atsiskaityti tuo metu, kai planeta buvo katastrofa. Ir tai įvyko seniai, vertinant pagal laukinių žemių dykumus. Žmonės apsigyveno senojo senojo miesto griuvėsiuose. Šiandien jie gali išlaikyti juos tik tokioje būklėje, kuri yra priimtina gyvenimui, apsaugodama juos nuo „didžiosios žemės“ sienos.

. Akivaizdu, kad vieną dieną įvyko baisus įvykis, kuris sunaikino civilizaciją. Tik keletas žmonių išgyveno ir negyvena, bet išgyvena šiame naujame pasaulyje. Kartais jie turi išeiti už savo gyvenviečių. Šiuo tikslu buvo sukurti specialūs apsauginiai kostiumai, aprūpinti patvariais šarvais. Jie visiškai apsaugo žmones nuo išorinės aplinkos, tačiau tai, ką jie labiau bijo atmosferos ar to, kad jame gyvena, nėra aišku.

Šiame vaidmenų žaidime nėra pavojingų situacijų trūkumo. Dienos turės išgyventi, kovoti ir išeiti iš sudėtingų situacijų. Tapdami samdiniu, kartu su trimis partneriais, jūs nueisite į Anthem'ą žaisti, tyrinėdami laukinę gamtą. Jis yra pilnas blogio, kuris bet kuriuo metu yra pasirengęs užpulti. Palikdami miesto ribas, būkite atsargūs, nes nuo šiol jūsų gyvenimas kabo ant siūlų. Kartu su monstrais, gyvenančiais laukinėje džiunglėje, yra daug kitų priešo gyvenvietės priešininkų. Jie taip pat medžioja retus artefaktus, kurie gali palengvinti gyvenimą sunkiomis sąlygomis.

Štai kodėl geriau eiti į pavojingą kelionę kaip komandą, kad bet kuriuo metu galėtumėte padėti vieni kitiems Sukurkite planą, sekite jį, o kasybos elementai bus naudingi visiems operacijos dalyviams.

Apie įrangą.

Atskirai reikėtų pasakyti apie kostiumus ir ginklus. Kostiumai, kuriuose yra apsirengę didvyriai, yra „Javelin“ egzocosuits ir yra aprūpinti visomis funkcijomis, kad išliktų nepalankioje aplinkoje. Jie yra skirtingų tipų ir kiekvienas turi savo ginklą. Tačiau kiekvienas variantas gali pasikeisti, kai jis yra pumpuojamas, ir tai vyksta pažįstamu būdu.

  • Išplėsti reljefą
  • Surinkti elementus
  • Naudokite juos, kad atnaujintumėte savo asmeninę įrangą (erdvėlaivį, ginklą)
  • Parduokite ir nupirkite trūkstamus elementus

Geriausias šarvuotas apranga, turėsite galimybę ne tik pagreitinti važiavimo metu, bet ir skristi su jetpack ir net nardyti į vandenį. Vietų išplėtimas suteikia užduotis, kurias reikės laikyti įvairiais elementais.

Apie viską, ką turite daryti Himene, paveikia jus ir aplinkinę erdvę. Žaidėjai susiduria su susidūrimu su neįprastais reiškiniais, žaibo iškrovomis, kitų dimensijų portalais ir naujomis planetomis. Kas vyksta aplink, žavi ir šiek tiek baisu. Atviras pasaulis žavi, o to, kas vyksta, visame žaidime yra geros formos.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more